Видове кльонкове

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Re: Видове кльонкове

Мнение от Emo-83 »

toparlak написа: Свидетели и приятели има и то не един и двама,но знаят да мълчат.Това,че някой не идва да ви каже наготово къде си лови рибата не го прави автоматично бракониер.В случая няма нищо лошо-снимка на сом и кльонка с който е хванат.Аз не знам някой от добрите сомаджии да е качил,честно с ръка на сърцето, снимка на кльонка си с който е хванал голям сом-всеки си го крие.На сниката на Мага това е кльонка с който е уловен сома-гарантирам го.Хубаво е да се рагира по умерено(от всички участници в темата) защото е най-лесно работата да отиде пак към простотии.И двете ни добри риби тази година са хванати по всички правила на изкуството и се дразня когато се правят опити за омаловажаване,защото примерно не тръбим навсякъде къде са хванати.Имахме и едно късане което няма да забравя никога,но това е магията на риболова.Поздрави на всички.
Топарлак,евала за рибите......определено са повече от добри.Евала и за кльонковете,които прави Маги.Но се съгласи,че не можем да направим евала за начина при писане на твоя приятел Мага.За 1-ви път се скарахме с него,когато го помолих да разкаже и пусне фото на ваш сом.До тогава не съм имал проблем.Уважавам желанието ви да не казвате къде ги ловите.Но моля те не ми вменявайте мнение,че го правите на свободен водоем,където всеки може да отиде.Но и това не е проблема.Не може да подценяваш успехите на останалите риболовци и да се държиш нагло,надменно и заядливо с всички останали.Не визирам теб естественно....напротив харесвам постовете ти.
Сега ще ти кажа,че е лъжа това за кльонковете.Лично аз съм показвал всички мои с които работя и дори съм посочвал кой на снимките какви килограми има. :wink:
Не се радвам,че ви е скъсала голяма риба.Но погледни постовете на колегата ти по повод разказ за скъсване на моя риба.Когато се опитах да помогна с опит и случки на колеги.....получих само храчки и осмивания от твоя приятел(на рамо да си го носиш).Делфинчета,макарички,кончета,дядо,баба и дрън,дрън ярина.Ето против това роптаем повечето колеги,а не против рибите които сте уловили.За тях е ясно едно.За да реагират,риболова трябва да се извършва в девствени води.
Желая ти успех в риболова,но моля не правете останаля свят на глупаци.След,като не можете да кажете истината(ваше право),не вменявайте лъжата и то в нашите усти.Кльонковете са ви супер....макар и копие на всички правени до сега.Повярвай ми успеха ви не се дължи на тях,нито на нечия божия ръчичка. :idea: :arrow:
shkarcheto
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Яну 18, 2010 4:15 pm

Re: Видове кльонкове

Мнение от shkarcheto »

Даааа Емо е сменил тона и аз ще застана зад него на 100%....макар че той знае, че аз не пиша отдавна по тези форуми
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Видове кльонкове

Мнение от krokibg »

Топарлак,Емо е прав, че твоя приятел просто нещо го е лепнала грандоманията.Ние сме около 30 човека,които се познаваме и сме постоянно по водоемите :idea: Как веднъж не видяхме приятеля ти Мага,да чука по язовирите :idea: :idea: :idea: ако изключим многобройните ви свидетели,които се прескачат един-през друг тука.Сега ще кажеш че те не пишат във форумите,е така да е,приема се.Няма обаче как да приемем наглоста на Мага с рибарското магазинче,който се изживява като най-големия майстор,обаче натъмно.Всеки един от нас е обиколил всички големи язовири,знаем местата и всички кльонкаджий ги минаваме по една ръка винаги,когато ходим.За какво криене говорите,вие ли ще ни казвате къде са язовирите и от къде да минем за да стигнем до тях,просто това не разбирам.Като гледам обаче райграса на едната снимка,няма смисъл да се напрягам да гадая и не го правя,то си е ясно че е хващан във ваната.Иначе,да си жив и здрав,пожелавам ти много риби и наистина го казвам от сърце,не ми дреме за дребосъка с риболовния магазин,дреме ми на кой негов клиент на водоема ходи,и къде е той,нито мен нито другите ще ни изненада с нещо.Само той си мисли че ни е привлякъл вниманието,просто греши,ще си остане същия невзрачен капут,дето на снимката казал ХАУ и паднал в кенефа :drinkers: :drinkers: :drinkers:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Аватар
barutchiata ©
Администратор
Администратор
Мнения: 5592
Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 9:35 pm
Местоположение: България & Österreich

Re: Видове кльонкове

Мнение от barutchiata © »

Поразчистих темата :arrow: а магьосника е с постоянен бан
аксел
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 931
Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 5:32 pm
Местоположение: пловдив
Обратна връзка:

Re: Видове кльонкове

Мнение от аксел »

Не считам за правилно Магьосника да е с постоянен бан,въпреки всичко той е един от хората,които снимат и показват много хубави/по моето скромно мнение/ кльонкове,което пък от своя страна е точно по тази тема.
валатът не най-лошото нещо на света
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Re: Видове кльонкове

Мнение от Emo-83 »

аксел написа:Не считам за правилно Магьосника да е с постоянен бан,въпреки всичко той е един от хората,които снимат и показват много хубави/по моето скромно мнение/ кльонкове,което пък от своя страна е точно по тази тема.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
аксел
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 931
Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 5:32 pm
Местоположение: пловдив
Обратна връзка:

Re: Видове кльонкове

Мнение от аксел »

Поздравления,Емо за хубавите снимки,мисля,че това е вярната насока на тази тема.За съжаление,аз нямам направен от мене кльонк,който да снимам и да покажа.Имам кльонк от Калин и мога да кажа,че съм доволен от резултатите получени при работа с него.
П.С.Емо някъде беше снимал един твой кльонк,който не го виждам на снимките-леко извит с вдлъбната пета,много ми хареса,ако може нека да го видим пак ,пък и сам знаеш,че не е най-важното да притежаваш единствено качествен кльонк,иска си още ръка,която да работи с него,глава,която да реши правилно къде и кога да работи,както и късмет без който и най-големия майстор е просто начинаещ. :D
валатът не най-лошото нещо на света
аксел
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 931
Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 5:32 pm
Местоположение: пловдив
Обратна връзка:

Re: Видове кльонкове

Мнение от аксел »

Всъщност,май съм в грешка,сега,когато отново погледнах снимките си мисля,че става въпрос за третия отгоре-надолу,на втората снимка със "невидимата" пета.Поздрави!
валатът не най-лошото нещо на света
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Видове кльонкове

Мнение от krokibg »

аксел написа:Не считам за правилно Магьосника да е с постоянен бан,въпреки всичко той е един от хората,които снимат и показват много хубави/по моето скромно мнение/ кльонкове,което пък от своя страна е точно по тази тема.
Не е въпроса в кльонковете Аксел,въпроса е че няма пост,с който да не се опитва да се ебава с колегите.Той ли е най-най-кльонкаджия в тая държава,ти така ли мислиш ??? Мислиш ли че кльонковете му са най-добрите в България ??? Веждали сме кльонкове,държали сме кльонкове и няма с какво да ни изненада.Тоя се е взел на сериозно,но на теб това не ти прави впечатление.Едно е да спориш за различни техники,места,начини и други важни за риболова неща,но постоянно да се опитваш да подиграваш хората,не го разбирам и не го приемам.Няколко наглеца се падвизават из форумите и на всякъде са с едно и също държание.Ето ти,Емо ти е качил хубави кльонкове,гледай и се кефи ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Видове кльонкове

Мнение от krokibg »

аксел написа:Всъщност,май съм в грешка,сега,когато отново погледнах снимките си мисля,че става въпрос за третия отгоре-надолу,на втората снимка със "невидимата" пета.Поздрави!
Аксел,всичките сомове извадени до днес на кльонк от мен,са само с карбонов кльонк от магазина.И аз се бях запалил да правя и се спрях,има достатъчно хора да правят и продават,нямам време за дялкане,имам си достатъчно ангажименти.Взимам,пробвам и ако ми харесат - плащам.Добре че са ми приятели по магазините,а и хората дето ги правят ги познавам Изображение Поръчам и получавам ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
САМО Я ГИ ЛОВИМ
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Пет Яну 21, 2011 7:59 pm

Re: Видове кльонкове

Мнение от САМО Я ГИ ЛОВИМ »

на мене ми направиха от клапан от Волга а дръжката е от мече за латекс и е боядисан оранжав да не гние и да се вижда в тъмното а дръжката е пълна с монтажна пяна да не потъва,и мисля тая година да ги изтегля трофейте да се видиме тука кой сме майсторите на ръкопашният бой,взел съм си тенис протектори за ръце,крем за ръце, и ще тропам докато гъбясам,пастети,сухари и спален чувал и ще ги изловя до крак с Оранжавият Килър...
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Re: Видове кльонкове

Мнение от Emo-83 »

аксел написа:Всъщност,май съм в грешка,сега,когато отново погледнах снимките си мисля,че става въпрос за третия отгоре-надолу,на втората снимка със "невидимата" пета.Поздрави!
Да същия е кльонка,но ето да видиш дръжката от другата страна.
Изображение
Тапичката долу е сърф от Калинукс.Изтрих я,защото Маги има наглоста да ми я извади от програмата с която качвам снимките и я публикува без да ме пита(човека който се крие от сянката си поства чужди неща с кражба и без да пита).То всичко се вижда когато ви пусна клипчета.Но аз никога не съм се крил.Форумите са за споделяне,а не за жмичка.Но все пак нямаше право да го прави....мислеше си,че нещо ме е прецакал.А аз сам го оставил така за да могат хората да разглеждат.
Според мен пръстите на кльонка се правят по начина на захвата.Това със стандартните изрезки не е правилно.Аз хващам дръжката и правя наклоните на пръстите,както и тяхната дебелина.Показалеца не е еднакъв с малкия....освен това вървят в различна посока.Кльонка трябва да е удобен.Тези са си моите и не правя други.Само размера на петичките е различен. :wink:
Любе,кльонк се прави за собствен кеф и да знаеш,че е излезнало от тебе.Но хората сме различни.Ти например се занимаваш със железа и приспособления,като стойки.....а това аз го не мога. 8)
САМО Я ГИ ЛОВИМ
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Пет Яну 21, 2011 7:59 pm

Re: Видове кльонкове

Мнение от САМО Я ГИ ЛОВИМ »

супер красиво е,даже не прилича на риболовен уред,Емо-83 да те питам преди много години не караше ли един фолксваген пасат 2ка комби черен че си ми познат от някъде,един глупак ми разправя че се опитал да кльонка с дъното на дезодорант и ставало.
Diman
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1135
Регистриран на: Съб Май 31, 2008 3:12 pm

Re: Видове кльонкове

Мнение от Diman »

САМО Я ГИ ЛОВИМ написа:на мене ми направиха от клапан от Волга а дръжката е от мече за латекс и е боядисан оранжав да не гние и да се вижда в тъмното а дръжката е пълна с монтажна пяна да не потъва,и мисля тая година да ги изтегля трофейте да се видиме тука кой сме майсторите на ръкопашният бой,взел съм си тенис протектори за ръце,крем за ръце, и ще тропам докато гъбясам,пастети,сухари и спален чувал и ще ги изловя до крак с Оранжавият Килър...
:smt003 :supz:
Конкуренция си ми. Ще съм кибик по 10 дена на Тича, докато ми се изпилят ноктите в кльонка и сами си направят улеите ергономични. Така се лОвели йедрите :idea:
САМО Я ГИ ЛОВИМ
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Пет Яну 21, 2011 7:59 pm

Re: Видове кльонкове

Мнение от САМО Я ГИ ЛОВИМ »

не мога да ти бъда конкуренция щото тия дето ти ги ловиш аз ги слагам за стръв и ги кльонкам,тихо сега да видиме какво ще кажат мастърите че ще ни нахокат траец....те и те добре си прекарват с Магьосника.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”