Риболов с кану!!?

Модератор: bobopeli

Аватар
szhristov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 518
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 2:25 pm
Местоположение: гр. София

Риболов с кану!!?

Мнение от szhristov »

8) Привет на всички лодкари.
Мисля да си закупя кану с цел риболов - предимно спининг - и разходки :wink: .
:arrow: Дължина 3м, ширина 0.8м. височина - не знам :roll: - едноместно - пластмаса или нещо такова.
Не мога да си позволя по-голяма инвестиция поради икономическата ситуация в момента и трнспортни проблеми :roll: .
Моля за коментар относно стабилност, транспорт - защото мисля да го транспортирам на багажник - отгоре на колата :P .
:) ще се радвам да споделите опит и впечатления - дали става или не това дето съм си наумил :?: :roll:
Поздрави на всички.
:drinkers:
...и наслука
VGS
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 858
Регистриран на: Чет Мар 23, 2006 4:09 pm
Местоположение: Wildau

Re: Риболов с кану!!?

Мнение от VGS »

Добра идея колега,
аз мисля все пак , че 3 метра са малко за кану. Едноместните по принцип са около 4м. Не съм спец но съм карал кану към 3 мерта и ако не е с добър механизъм за управление се клати като пате и е неприятно. Все пак дай да видим поне една снимка и разни описания, може пък да е някаква по нова разработка и да не е къй както го описвам.
Иначе за разходка и спинингов риболов кануто си е супер, в Германия даже доста влачат воблери с канута понеже тук тролинг е моторни лодки е забранен.
Само мерак и издържливост се иска :)
Успех с начинанието !
мастЪра_
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 342
Регистриран на: Чет Мар 13, 2008 8:53 pm
Местоположение: Свищов

Re: Риболов с кану!!?

Мнение от мастЪра_ »

Колко пари си заделил ?
Най-евтиния е 600лв. :?
Карал съм по дунава каяк(стъклопластов) и е много готино ! :D Иска ми се да си купя, ама нямам толкова пари ..
Виж в другия форум (да не пускам линкове) има цял раздел за каякарите! :wink:
rimohit
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1391
Регистриран на: Пет Май 13, 2005 9:04 pm
Местоположение: Бургас-Стара Загора-в каяка

Re: Риболов с кану!!?

Мнение от rimohit »

Здрасти колега !.Все си мисля че говориш за "сит он топ" каяк . Виж във фишингманията има раздел за риболов с каяк.Описано е почти всико и най-важното
БЕЗОПАСНОСТ! Мисля , че от там можеш да добиеш сравнително добра предстаава за доста аспекти на този прекрасен начин на риболов!
татовамомченценаучибезбройнещаотмоитерепортажидобисмелостоттяхвидячеивБългарияможедаселовирибаскаяккопираабсолютновсичкитемимаршрутиирепортажиипослегипредставикатосвоивМаниятаинаРиба
lefera1
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 353
Регистриран на: Вто Яну 13, 2009 11:13 am

Re: Риболов с кану!!?

Мнение от lefera1 »

Здравейте,
Нещо точно по темата - Robson-Touring Kayak - Germany имат представител за България - Alex Marine Ltd.
Аватар
szhristov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 518
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 2:25 pm
Местоположение: гр. София

Re: Риболов с кану!!?

Мнение от szhristov »

:D Мерси за инфото на всички - вече се поразрових насам-натам и мисля, че се ориентирам към някой конкретни неща :idea:
:arrow: Поздрави.
:drinkers:
...и наслука
Аватар
szhristov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 518
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 2:25 pm
Местоположение: гр. София

Re: Риболов с кану!!?

Мнение от szhristov »

...моля да затворите темата.
:drinkers:
...и наслука
VGS
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 858
Регистриран на: Чет Мар 23, 2006 4:09 pm
Местоположение: Wildau

Re: Риболов с кану!!?

Мнение от VGS »

Може да споделиш до какъв извод стигна и какви знания натрупа, за да не се лутат следващите с подобни мераци.
Аватар
szhristov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 518
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 2:25 pm
Местоположение: гр. София

Re: Риболов с кану!!?

Мнение от szhristov »

Привет,

там наистина има всичко :roll: , не мисля, че ще мога д опиша по-подробно от написаното там. Иначе вече си карам сит он кануто и се кефя 8)
rimohit написа:Здрасти колега !.Все си мисля че говориш за "сит он топ" каяк . Виж във фишингманията има раздел за риболов с каяк.Описано е почти всико и най-важното
БЕЗОПАСНОСТ! Мисля , че от там можеш да добиеш сравнително добра предстаава за доста аспекти на този прекрасен начин на риболов!
...и наслука
rimohit
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1391
Регистриран на: Пет Май 13, 2005 9:04 pm
Местоположение: Бургас-Стара Загора-в каяка

Re: Риболов с кану!!?

Мнение от rimohit »

Честито колега .Предстоят ти прекрасни моменти . Пожелавам ти броя на влизанията и излизанията да са ти равни и много здраве...
татовамомченценаучибезбройнещаотмоитерепортажидобисмелостоттяхвидячеивБългарияможедаселовирибаскаяккопираабсолютновсичкитемимаршрутиирепортажиипослегипредставикатосвоивМаниятаинаРиба
Аватар
szhristov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 518
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 2:25 pm
Местоположение: гр. София

Re: Риболов с кану!!?

Мнение от szhristov »

rimohit написа:Честито колега .Предстоят ти прекрасни моменти . Пожелавам ти броя на влизанията и излизанията да са ти равни и много здраве...
Мерси за пожеланията.

Поздрави

:drinkers:
...и наслука
boybey
новобранец
новобранец
Мнения: 95
Регистриран на: Пет Окт 26, 2007 12:34 pm
Местоположение: София

Re: Риболов с кану!!?

Мнение от boybey »

szhristov ,
прати някоя снимка.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”