За сом на яз. Искър?

Модератор: bobopeli

Аватар
young_fishkiller
новобранец
новобранец
Мнения: 98
Регистриран на: Вто Мар 02, 2010 12:53 pm

За сом на яз. Искър?

Мнение от young_fishkiller »

Колеги поканихаме да тролим събота и неделя на Искъра, но честно това ще ми е за 1 път и незнам какви воблери да взема! ЩЕ СЪМ БЛАГОДАРЕН НА ВСЕКИ КОЙТО КАЖЕ НеЩО! Предварително благодаря! Моля само кажете модел, размер и окраска на такива каквито сте хващали! поздрави на всички и наслука!
Последно промяна от young_fishkiller на Чет Юли 29, 2010 1:56 pm, променено общо 1 път.
Аватар
Petar Nedev
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 567
Регистриран на: Нед Яну 10, 2010 10:14 am
Местоположение: Кърджали
Обратна връзка:

Re: За сом на яз. Искър?

Мнение от Petar Nedev »

Колега,седни си на брега, намятай въдиците, направи софрата,разпусни си,пийни си ракийката спокойно и каквот удари, с това тролене само ще те сърби задника като минаваш над въдиците на колегите :) на слука
barim
новобранец
новобранец
Мнения: 78
Регистриран на: Сря Яну 28, 2009 5:28 pm
Местоположение: навсякъде и никъде

Re: За сом на яз. Искър?

Мнение от barim »

nedevi30 написа:Колега,седни си на брега, намятай въдиците, направи софрата,разпусни си,пийни си ракийката спокойно и каквот удари, с това тролене само ще те сърби задника като минаваш над въдиците на колегите :) на слука
То в последно време само това правим май, ама колегата се е амбицирал поне за нещо ново. Единственото сомче което аз съм хващал(2,7кг) на яз.Искър е на Rapala Jointed Shad Rap JSR07 Fire Tiger, Но този по принцип не е точно за сом, а и се ползва повече на реки
Аватар
spookymiro
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 363
Регистриран на: Сря Апр 22, 2009 2:22 pm
Местоположение: София

Re: За сом на яз. Искър?

Мнение от spookymiro »

nedevi30 написа:Колега,седни си на брега, намятай въдиците, направи софрата,разпусни си,пийни си ракийката спокойно и каквот удари, с това тролене само ще те сърби задника като минаваш над въдиците на колегите :) на слука
Отиваш и ловиш или отиваш и пиеш. Сам си избираш забавлението. Я хванеш риба, я не. При бутилката поне е сигурно... Може пък и да успееш да съчетаеш и двете.
Ако си избрал бутилката, моля те не надувай музиката и не пуцай по луната и разни други дразнещи елементи.
Ако си от тези дето избират да им е неудобно и да се мъчат в лодката, наистина внимавай за въдиците на колегите от брега. Видиш ли шамандура, заобикаляй я от страната на язовира. Аз затова влача предимно пред резервата - там няма с кого да си пречим.
За воблерите - и аз ще съм утре на язовира, ако искаш и се видим във водата, ще ми покажеш какви имаш и ще изберем заедно на кои да заложиш.

Поздрави!
Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”