Разкази за сома от Камилската долина

Модератор: bobopeli

Заключено
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Стига ся с тоя Азис, гледай напред... :wink:

Ама направо е невероятно, какво се случва в света на новите правени воблери по 100 лв. от Юмил.... :lol:
Единият казва. - Направи ми един комплект пролетни за 200 лева.... :lol:
Другият- ами един двуделен ще трябва да ти го разделим с Троли май за тая цена.. :lol: , щото му плащам и на него 1/2 дял виртуално.... :lol: , за да не ме цака, докато се развивам сам аванса.. :lol: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

:fishing2: де ги видя тез цени? :shock: Тролката го устъй с рапалите :lol: :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Питай Колев, той си взе с голяма отстъпка от цели 5 лева..... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Колев88.. :lol: , пиши де, няма срамно да се прецакаш с някой надарен воблер за стотарка... :lol: . Тука всеки си воюва за мястото и си личи, когато е афиф. То и в бай Миле се усъмних малко ... :lol: :twisted: , ама се доказа човека, като свестен, че чак Троли ядоса, че е свестен... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

Аз ли съм го ядосал :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ,ами той мене :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: малеееее аз пак нежно му сипнах ама как бях набраллллл :lol: :lol: :lol: :lol: ама и той чувствителен бе,кат са запъни с таз рапала и тоз УЛ не мож му каза нищо брей характерен характер има човека :lol: :lol: :lol: Запъва са кат..... :lol: :lol: :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Don4o_62 »

yco написа:
Ама направо е невероятно, какво се случва в света на новите правени воблери по 100 лв. от Юмил.... :lol:
Единият казва. - Направи ми един комплект пролетни за 200 лева.... :lol:
най ме кефи Юмил като рукне,на тоя фофлер са фанати 2 големи сома и имам в наличност :lol: :lol: :lol: или другите са пролетни и много фатят, но по късно ще ги пусна в продажба :mrgreen: някой хора си мислят, че като пишат по 2 кила приказки и 3 листа голям формат в другия форум за супер уловисти фофлери,тяхна разработка :lol: и копирани техники от някой друг :lol: пак тяхна разработка :lol: другите ще скляпат кат телета и верват на всичко :mrgreen: ,за мен това са пълни алабалисти и пишман търговци :wink:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

Па лошо нема.Щом хората имат пари,да гризват дръвчетата,Ко ма боли мьен.Аз от пари не разбирам,само от сомове.Чат-пат сомиците ми го гълтат целия,та съм доволен от резултата.Тролинга вече е на втори план.Новата цел е да стана Красив,много-Красив и ако може през ден-два да съм Красив.От ВКР-то ми пратиха флашка с Красиви траектории и адреси на Монстери.Ше го преварим за 4-ри метровия,но не му казвайте-нека е балък. :wink: :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

Don4o_62 написа:
yco написа:
Ама направо е невероятно, какво се случва в света на новите правени воблери по 100 лв. от Юмил.... :lol:
Единият казва. - Направи ми един комплект пролетни за 200 лева.... :lol:
най ме кефи Юмил като рукне,на тоя фофлер са фанати 2 големи сома и имам в наличност :lol: :lol: :lol: или другите са пролетни и много фатят, но по късно ще ги пусна в продажба :mrgreen: някой хора си мислят, че като пишат по 2 кила приказки и 3 листа голям формат в другия форум за супер уловисти фофлери,тяхна разработка :lol: и копирани техники от някой друг :lol: пак тяхна разработка :lol: другите ще скляпат кат телета и верват на всичко :mrgreen: ,за мен това са пълни алабалисти и пишман търговци :wink:
Е като се отворят,че Оригиналния воблер е 7лева,ще си траят да не им се подиграват.Тя парата не се губи.Един печели,другите губят.Също е джунгла,брат ми. :mrgreen: :drinkers: Нема съ плашиш.
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Don4o_62 »

като показах 2 ръчни воблера в техния форум - търговския :lol: ,доказано уловисти,щото и на живо някой ги е виждал от тях и на всеослушание като написах, че струват по 5 лв. и очите на Имил станаха :rolleyes: и се шашардиса :mrgreen: че неговите няма да вървят :mrgreen: получих няколко лични от къде съм ги взел,потърсих човека,от ОЛХ беше и правеше страшни реплики на абсолютно всички марки,но уви беше си изтрил профила,съжалявам иначе всички щях да ги насоча към него да си купуват уловисти воблери по 5 лв. бройката :D и Имил щеше да кара на банички :mrgreen: ,щото нямаше как да си продава завалията уловистите воблери :lol:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
nkolev66
Модератор
Модератор
Мнения: 335
Регистриран на: Съб Дек 31, 2011 6:29 pm
Местоположение: Бургас

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от nkolev66 »

yco написа:Колев88.. :lol: , пиши де, няма срамно да се прецакаш с някой надарен воблер за стотарка... :lol: . Тука всеки си воюва за мястото и си личи, когато е афиф. То и в бай Миле се усъмних малко ... :lol: :twisted: , ама се доказа човека, като свестен, че чак Троли ядоса, че е свестен... :lol:
Усо, нищо интересно няма за писане - просто Емо изгуби клиент (направо пациент), като ме изагитира вместо двата воблера, които му поисках да ми изпрати три, и това не е проблем, 20 лева къде ли не съм ги хвърлял, но проблема беше, че ми изпрати ползвано салмо на цена с около пет лева по-висока от магазинската с отстъпка.
Та, нищо особено, не съм си представял друго. Не съм прецакан, защото нещо такова очаквах.
Има и нещо добро в другия форум, че покрай търговията (нищо лошо няма в нея, ако е коректна) се пуска и по някоя информация за начинаещите, та и за някои, които са малко по-напреднали (е не за майстори, но бива).
Тук ми липсва информацията, но поне е весело. Тролката също снася инфо (показа си нормалните макари, а не онези от УЛ-та).
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

От целата далавера,познайте кой ПИЧели?Ми много ясно,че Троли!Нека новобранците да се нагълтат с воблери за до 6кила сомета,а Троли като тресне два по 40,60,90кила на ден и ще гледат умно!Некои работи не се купуват с пари!То даже е полезно новобранците да минат през малките сомета,преди да стигнат до Битка за да са подготвени! :wink: :mrgreen: Та споко,Големата игра не е за всеки и през ситото минават малцина! :drinkers:
Последно промяна от Troli Rapala на Чет Яну 26, 2017 11:31 pm, променено общо 1 път.
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

Ице,братчето ми одих неска до 1евро и ти напазарувах 5-6 бели шпрея,да ти праим Снегорина-РедХед!Още при паркирането сомовете ще са превъзбудени от тази нова ситуация,трябва само да ми платиш илядо уева за труда! :wink: Вземал съм ти и две лопати за лева-десна гума,да ринеш със замах от снег до мрамор от Камилски дол и това ще е фрии към Тунинга!Тъй сметам да напраим Големите пари! :roll: :mrgreen: :drinkers:
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

Тролка ,зяпам един филм и там една жена каза на сина си:хората сине са 2а вида едните са добри и правят добро ,а другите са лоши и правят злини,замислих са,май е права....?Ти кво мислиш по въпроса? :D За сомовите си прав ама за сомиците не знам :lol: а пък и ако искараш един с 0,20 и да тежи 90 кила щи построя паметник на Тича,с мои средства :lol: :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

nkolev66 написа:Тук ми липсва информацията, но поне е весело. Тролката също снася инфо (показа си нормалните макари, а не онези от УЛ-та).
А бе колега,как не ви се строши кръста с тая Туна? :roll: :shock: Да не сте си купили Космодиск и да си траете? :D :D :D :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

bai mile1 написа: :lol: а пък и ако искараш един с 0,20 и да тежи 90 кила щи построя паметник на Тича,с мои средства :lol: :lol:
Красив,виде ли как те прекарах да се мъчиш с 112кила,а те шъ вдигат паметник на Троли! :mrgreen: :drinkers: Баси,колко е несправедливо да си Красив понякога! :roll:
Заключено

Обратно към “Риболов на кльонк”