Разкази за сома от Камилската долина

Модератор: bobopeli

Заключено
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Казах ти, че няма сом83, щото е дисквалифициран за неспортсменство - двама дърпат един сом и всеки си го пише в рибарския билет...башка... :wink: .хи-хи-хи...,гяволи софийски.. :wink:
Това е все едно да кажа на Краси, като хване някоя стотица (щото, друг я хване, я не.. :lol: ), да ми звънне по тел. и ще му кажа:
- Задръж го час и половина поне и идвам, ще карам и още петима ахмаци... :lol: ., сега ще се натоварим в колата, да ни излезе бензина по-тънко и ще ти дадем всеки по 200 лв, сиреч 1000 общо.... :lol: :lol: ..., да ни позволиш да му се изредим и да му се изцъкаме всичките.. :mrgreen: ..,а пък ти ще ни снимаш, че накрая можем и да забравим да те снимаме и теб със сома... :mrgreen:
Така че, екипажната техника на вадене на колективния соц. сом у нас е вдъхновяваща.... още. :D
Ако ги питаш сега тутманиците, дали е правилно или грешно, сигурен съм, че за тях е правилно още... :roll: .., ама сега е в БАНгладеш за банани, пък и скъпите воблери не вървят чевръсто нящо... :mrgreen: :lol: :lol:

Изображение

Трифониеее, наздравие... :drinkers: :mrgreen: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Видяхте ли, как Юсейн Болт, дори не изчака обжалването и върна златния си медал на 4 по 100 м от олимпийските игри в Пекин през 2008 г. без гък, без да е виновен, че и премиите ще връща башка, към 1 милион $. Но ни гък, ни стон. А пък нашият аматьор от БАНишора.... :lol: , кога ще върне тиквения медал.. :wink: .., ще се насере, ама ще го изяде, Да му е сладко.. :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

yco написа:Видяхте ли, как Юсейн Болт, дори не изчака обжалването и върна златния си медал на 4 по 100 м от олимпийските игри в Пекин през 2008 г. без гък, че и премиите ще връща башка, към 1 милион $. Но ни гък, ни стон. А пък нашият аматьор от БАНишора.... :lol: , кога ще върне тиквения медал.. :wink: .., ще се насере, ама ще го изяде, Да му е сладко.. :lol:
Ице без да се обиждате но мисля, че малко прекалявате :idea:
Изразходвате силите си в грешна посока.
Насочете ги в нещо по-позитивно .... за вас и околните :idea:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Краси, обещавам ти, че няма да се занимавам с него поне една седмица..., ама не е много сигурно, тъй да знаеш... :lol: :lol:
Абе човек, отделих се тука, ма и тука нахълта, а аз там не пиша, ееемии..., напомня ми точно на Израело-палестинския конфликт, така им го обяснявах на по-простите на времето:.... :wink: :lol:
Два апартамента, единият е твой, а другият комшията, та идва комшията и звъни културно, пита те кафе имаш ли, даваш му и ти бие два шамара и бяга се заключва в другия апартамент. Ти звъниш, ама никой не го вдига.. :mrgreen: .., след 2 седмици иска мерудия и пак ти удря два шамара. Та на третата седмица, пак се повтаря, ама тоя път не звъниш въобще отсреща, с един як шут на вратата и влизаш, че и един як лабут за назидание. :twisted: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Хайде от мене малко непозитивно, специално за Троли Ломбардо малко финикийски воблери :lol:
поне 10-ет страници е, и внимавай докато четеш, да не се напиеш с френски пелинова ракия-абсент, че от нея се полудява.. :lol:

Изображение

http://rybalka-s-dushoy.ru/forum/58-709-1#1361
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Don4o_62 »

Troli Rapala написа:Ицо,твоя пъдар Сом83 са го пратили за БАНани,а ти нищо не казваш?Изпуснал съм екшъна с големия сом. :roll: Кажи коя каракуда е глътнал? :roll:
ама не казваш че и мен са ми го сложили....бананче де :lol: и за какво :roll: че им пиша истините директно на някой (майстори) на спорта :lol: дето на единия кльонките.... а на другия фофлерите са най най на света :lol: :lol: :lol: и като си казал нещо за тях, ставаш най лошия и с една дума им подбиваш пазара :mrgreen: та единия с фофрелите глътна каракудата :lol: :lol: :lol: а другия дето боядисва разни клечки, излезна малко по умен та си замълча :wink: но са в една партия де,продавалник на балъците :mrgreen:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

yco написа:Хайде от мене малко непозитивно, специално за Троли Ломбардо малко финикийски воблери :lol:
поне 10-ет страници е, и внимавай докато четеш, да не се напиеш с френски пелинова ракия-абсент, че от нея се полудява.. :lol:
Ето нема на къде повече да се полудява! :mrgreen: А руснак да ми обяснява за фински специалитети,не мерси.Те моя бияч са го открили преди 3години,а Троли преди 12г.,та са доста назад в материала.Рапала правят по 15хиляди балсови Воблера на ден във Финландия,а с пластмасовите общо 10-12милиона годишно.Те китайците по левче не могат да ги стигнат,та ....Нещата са прекалено дълбоки за руската душа или Ганьо.
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

Don4o_62 написа:
Troli Rapala написа:Ицо,твоя пъдар Сом83 са го пратили за БАНани,а ти нищо не казваш?Изпуснал съм екшъна с големия сом. :roll: Кажи коя каракуда е глътнал? :roll:
ама не казваш че и мен са ми го сложили....бананче де :lol: и за какво :roll: че им пиша истините директно на някой (майстори) на спорта :lol: дето на единия кльонките.... а на другия фофлерите са най най на света :lol: :lol: :lol: и като си казал нещо за тях, ставаш най лошия и с една дума им подбиваш пазара :mrgreen: та единия с фофрелите глътна каракудата :lol: :lol: :lol: а другия дето боядисва разни клечки, излезна малко по умен та си замълча :wink: но са в една партия де,продавалник на балъците :mrgreen:
Ясно.Всичко вече ми е ясно.Тук си добре дошъл.Събрали сме се све Неудачници и Некадърници в риболова на сом.Начело с Красивия,разбира се.Ние сме по-малки за сега. :wink: :mrgreen:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Troli Rapala написа: Ето нема на къде повече да се полудява! ......
:lol: :lol: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Днес Троли е във форма..., ама му давам,,,,,,само 1-2 часа макс.... :lol: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа:Да му е сладко.. :lol:
Ице без да се обиждате но мисля, че малко прекалявате :idea:
[/quote]
Ей за едно гризнато БАНанче,каква драма стана? :shock: То по-льошо от изпуснат сом май шъ съ укажи? :mrgreen: Язе колко БАНани ядох за 12 години и ето ме жив,чистак-бързак отново в играта с лова на Големи риби. :wink:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Днес Троли е във форма..., ама му давам,,,,,,само 1-2 часа макс.... :lol: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Абе Дончо, кой ще те жали там, то само двама-трима индианци останаха и Винету... :lol: , а пък ти, като виден корифей и любител на сомските джоланчета..... :lol: , няма да им цепиш басмата я.. :wink: ...парен без каша го духа....аъъ.... :mrgreen: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Troli Rapala написа:Събрали сме се све Неудачници и Некадърници в риболова на сом.Начело с Красивия,разбира се.Ние сме по-малки за сега. :wink: :mrgreen:
Кофа за боклук ....яз най-големия явно .
Еййй дребен ти чуеш ли се бре :axe:
Стискай палци че бегам ....ше видиш Антонело ..... Мело :fishing9:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

yco написа:Днес Троли е във форма..., ама му давам,,,,,,само 1-2 часа макс.... :lol: :lol:
Заради такива кът теб съм вече на втора чаша вино.Но съм гений и не мъ фаща. :wink: А сега се сети,каква врътка съм измислил? :wink: Джокер:и сома използва същата хватка за да не го хване..... :mrgreen:
Заключено

Обратно към “Риболов на кльонк”