Разкази за сома от Камилската долина

Модератор: bobopeli

Заключено
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

bai mile1 написа:
yco написа:Бай Миле, я да те изпитам в свободното време до развода... :lol: ., защо минохвъргачката е до 85°? , а не повече..? :roll:
.и кой е полов създател на автоматичната пълнача система на Гвоздика 152..., ся ще те видим, дали си учил там.., няма го в Интернет, не го търси... :evil: :wink:
:D Ша ма обидиш за гуглето,аз за разлика от франсето ,кат не знам си признавам :wink: Не ме е срам,че не знам :lol: Градусите са до 85 щото ако ги увеличат ша са самоубият :lol: :lol: Гвоздиката или тн. САО НЕ Е 152 А е122мм.И аз съм я учил :wink: Системата ,беше разработка на Българин учил в ВУто :D :drinkers: Тоци,къде го гледа туй клипче?
Браво, този път имаш 5-ш.. :lol: ,...на Гводзиката и Акацитая пълначната ситема е разработена от жена, а относно миномета си прав- много е смешно да го произвеждаш в ъгъл 90 градя.... :lol: , както казваш, щото си е тъпня, ...нашнци много обичат отвеса..пускат и бягат.... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

Бря, :lol: голямо мълчание :lol: Тъй ли ша я караме през забраната :lol: мълчаливоАз не мога да утрая :lol: .Ицак,понеже темата е твойта ,аз ша вкарам едно предложение,пък ти ако не си съгласен с нещо ша кажеш :D Та,предлагам хората уловили риби от вида сом,на клъонк и на тролинг до вчера,да разкажат и да обсъдим успехът им :D На какво се дължи според тях той,вземайки предвид всички фактори,температура на водата ,места,дълбочини и тн.... :D И за да не съм голословен почвам аз ,КАПО :lol: :lol: то е ясно,че съм аджамия :lol: ама това е положението при мен,а пък и видяхте филмирани неуспехите ми :lol: Приканвам всички пишещи и четящи да драснат нещо :D :fishing6: Ицак понеже знам ,че недолюбваш тролинга,не го махай,като тема ,ами вкарай условие рибите да са ЛАПНАЛИ примамката с уста :lol: :lol: не с гръб.И ако пък въобще не щеш да чуваш за тролинг направо я махай тая точка :D :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Е ся вече ще почне голямото мълчане :lol: :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

Еми вместо да се смейте на утопичните ми предложения :lol: Дайте пример Вие Гн Генерал ,даже и да е с по малки риби :lol: големите всички знаем,че ги можете :D Франко също може да разкаже нещо интересно предполагам :lol: дори и за по дребни риби :lol: Ето например за сома от преди месец,човека си каза всичко,а предполагам има и още интересни истории за разказване. :fishing6: То и без друго един месец,освен да си разказваме истории друго не можем да правим :lol: Може и да са френски историите :D
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
Jimi Hendrix
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 190
Регистриран на: Вто Мар 07, 2017 9:45 pm
Местоположение: Earth

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Jimi Hendrix »

bai mile1 написа:Бря, :lol: голямо мълчание :lol: И за да не съм голословен почвам аз ,КАПО :lol: :lol: Приканвам всички пишещи и четящи да драснат нещо :D
Да драсна нещо :wink:
Квой туй ся ? :D Лятна мормишка ? :lol: :wink: Иначе мясаш на западнярите по клиповете. :wink: :lol: Остави си въдицата на мира и стига са въртя наляво-надясно кат шматка :wink: :lol: С тия резки движения БГ сом няма да ти удари. Просто си подпри въдицата на борда и не я пипай докато не сгъне. На първо време това е достатъчно. Инак фатките са правят бааавно и внимателноооооо, както са е.е лъв. :wink: :lol:
И без парашут във вятър забрави. Парашута е основно нещо.
KRASSI написа:Е ся вече ще почне голямото мълчане :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:

Основния принцип на тоя риболов е прост. :shock: Тропаш къде има вОда :lol: :lol: :wink: :drinkers:
" Джими Хендрикс с кльонка " :!:
Troli Rapala
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Jimi Hendrix написа:Основния принцип на тоя риболов е прост. :shock: Тропаш къде има вОда
"НО ФАТЯШ САМО ТУК-ТАМ" :lol: :lol: :lol: :lol:
Важно е фатянето а не тропането ....... втори основен принцип :lol: :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Don4o_62 »

Jimi Hendrix написа:
bai mile1 написа:Бря, :lol: голямо мълчание :lol: И за да не съм голословен почвам аз ,КАПО

Основния принцип на тоя риболов е прост. :shock: :lol: :lol: :wink: :drinkers:
накрая принципа, е че човек става още по прост ако се продължи :lol: с това блъскане по цял ден,с това взиране по сонара с нищо накрая,човек почва да издивява :lol: и за кво :roll: ша са фани или не,но ще упорстваме :lol: луда работа,тоя риболов поне 20 г. трябва да го забранят в Бг. :D
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Don4o_62 написа:.....тоя риболов поне 20 г. трябва да го забранят в Бг. :D
....а кой риболов да се разреши примерно... :wink: , може би този, който ти е за ташаците закачен един воблер с двете тройки за по-сигурно ... :lol: и един малък сом 1-2 кила ти дърпа юздите с корда 0,1... :wink: ...оооох, бабач.... :lol: кеф бабач.... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
ringo
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 314
Регистриран на: Чет Окт 07, 2010 8:48 pm
Местоположение: Шумен

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от ringo »

Правенето на кльонк както и риболова с такъв е философия!
Аватар
Franko
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 629
Регистриран на: Пон Окт 10, 2005 9:15 am
Местоположение: пловдив

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Franko »

Don4o_62 написа: ... с това блъскане по цял ден,с това взиране по сонара с нищо накрая,човек почва да издивява :lol: и за кво :roll: ша са фани или не,но ще упорстваме :lol: .... :D
Донка, през пет годинки една рибка,как ти се струва :) .
http://www.vbox7.com/play:1dbd3caf
Кой знае на къде?Кой знае до кога?....
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Don4o_62 »

Франко,май преди 5 г. се накефи на Кърдж. за последно , да изкара за няколко дена няколко амджурки по няколко кила :D но свърши брат,квото беше беше :wink:
на тоя етап всички в момента сме празни пълнители :D :lol: а Ристьо все си е бил празен и такъв ще си остане,но меракааа е важен :D щото който не е опитал нещо, мерака умира последен :lol: :drinkers:
а от сомските биваци, това на масата,вече май си остава най актуално :D :drinkers:
Photo-1153.jpg
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
Franko
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 629
Регистриран на: Пон Окт 10, 2005 9:15 am
Местоположение: пловдив

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Franko »

Ти ,не можа да схванеш поста ама ТОЙ,ще схване. :) :) :)
При мен валата още си е мираж ,не ме мисли :) :)
http://www.vbox7.com/play:1dbd3caf
Кой знае на къде?Кой знае до кога?....
Аватар
ringo
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 314
Регистриран на: Чет Окт 07, 2010 8:48 pm
Местоположение: Шумен

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от ringo »

Кльонка е като жената. Може да имаш няколко , от красиви, по-красиви. Можеш да колекционираш. Но само един, моделиран от твоите ръце ти става любим, вдигаш го и чукаш удобно!
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Don4o_62 »

Franko написа:Ти ,не можа да схванеш поста ама ТОЙ,ще схване. :) :) :)
При мен валата още си е мираж ,не ме мисли :) :)
с твойте постове ту наляво или десно, никой не може те разбере :roll: кво се тормозите излишно,но това е началото на стреса който идва бавно и неусетно от дългото висене в лодка,свързано с тука има, тука нема, или дойде и си отиде :rolleyes: :D риболова на сом си отива бавно и неусетно както годините ни :wink: затова биваците с агнетата остават,там е истината :D :drinkers:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
brandon76
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 348
Регистриран на: Нед Апр 27, 2008 10:22 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от brandon76 »

Don4o_62 написа:[ риболова на сом си отива бавно и неусетно както годините ни :wink:
За някой даже никога не е започвал :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :fishing7: :fishing7:
Заключено

Обратно към “Риболов на кльонк”