Разкази за сома от Камилската долина

Модератор: bobopeli

Заключено
Аватар
Franko
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 629
Регистриран на: Пон Окт 10, 2005 9:15 am
Местоположение: пловдив

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Franko »

KRASSI написа:
Franko написа:Донка, през пет годинки една рибка,как ти се струва :) .
Franko написа:Ти ,не можа да схванеш поста ама ТОЙ,ще схване. :) :) :)
При мен валата още си е мираж ,не ме мисли :) :)
Схванах много добре.....
Ти пък сега :) .Така съм чувал,че се случвало след големите риби,не съм си и помислил за теб . ;)
http://www.vbox7.com/play:1dbd3caf
Кой знае на къде?Кой знае до кога?....
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

Jimi Hendrix написа:
bai mile1 написа:поне хваща за разлика от мен :lol: :lol:
Ако си ми прочел рецензията към видеоматряла и ти ще хващаш, тук-там :wink: :lol:
Аз фащам га вляза :wink: :D :drinkers:
Чета бе Джими, :D ама тогаз ей тъй пуснах да пробвам клъонка след тунинга на Ринго :lol: е има голяма разлика,вади се звук много по лесно :lol: и понеже нямам още специализиран такъм за клъонк,закачих една голямя Аглиа :D нали и Гълъбов го вади големия на блесна :D .А пък и ако беше ми ударило Ицака нямаше да ми вика,че съм аджамия :lol: :lol: като и да е ,доволен съм,щото са вдигнаха рибки, :D то се и вижда де :fishing6: заради това е и клатенето,щото на блесна е ясно ,че няма да я апне ако не се движи :lol: За живата стръв е ясно ,ама и там си има чалъми,щото и Калин беше писал някъде ,че са е правил на асансъорен техник докат го излъже :wink: Не съм искал ръкопляскания Дончо :wink: просто ма кефи да си пишем тук ида си хортуваме :D Франко смятал ли си ги на килограми бройките :lol: сравнени с тез на Генерала килограмите :lol: поне оттам да успейш да го докараш на самочувствие :D :lol: :lol: :fishing6: :drinkers:Успех утре на протеста :wink: а дано да има файда,че кат гледам при нас нямаше голяма,ама няма да са предаваме :D
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Сори Фране молим за извинение :oops: :oops: :oops: ..ма така е като само ме апеш :wink:
И Миле ние се апем с Франко но сме си приятели, не си пречим и имаме спогодба - той не лови моите, аз пък не ловя неговите .....джомбиш да има :D :lol: :lol: Даже ся се чудя дали да не го викна - хем да го напия, хем да я преподпишем :lol: :drinkers:
Последно промяна от KRASSI на Съб Апр 22, 2017 5:05 pm, променено общо 2 пъти.
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

Да даже и аз разбрах :lol: :lol: ама майните сте си бамбашка :fishing6: :D :lol: :drinkers:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
ringo
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 314
Регистриран на: Чет Окт 07, 2010 8:48 pm
Местоположение: Шумен

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от ringo »

Миле, днес отделих един час на ''черпака'' ти и имам една добра и една лоша новина. Ок, ще почна с лошата. Всъщност ние ще развалим едно чудесно весло за лодка, с което можеш да се прибереш при екстремни условия и не дай Боже скапан двигател. Разваляме и нещо, с двадесет годишна история, което си има и сантиментална стойност. За мен и в най-лошият кльонк има и вложена частица от духа на направилия го. Добрата, е че толкова започва да ми харесва, че се чудя дали да не си го купя.
Последно промяна от ringo на Съб Апр 22, 2017 9:42 pm, променено общо 1 път.
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Don4o_62 »

KRASSI написа:Сори Фране молим за извинение :oops: :oops: :oops: ..ма така е като само ме апеш :wink:
айде без извинения :D ние колкото сме се апили с Франческа по разни седянка,15 г. трябва да ме гони със сомове за извинение :lol: :drinkers:
Англичанина и Американеца като си дойдат летото отпуска,ще има много извинения :drinkers:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

ringo написа:Миле, днес отделих един час на ''черпака'' ти и имам една добра и една лоша новина. Ок, ще почна с лошата. Всъщност ние ще развалим едно чудесно весло за лодка, с което можеш да се прибереш при екстремни условия и не дай Боже скапан двигател. Разваляме и нещо, с двадесет годишна история, което си има и сантиментална стойност. За мен и в най-лошият кльонк има и вложена частица от духа на направилия го. Добрата, е че толкова започва да ми харесва, че се чудя дали да не си го купя.
Абе и ти почна да са прехласваш по грозни дървета :lol: :lol: Ама ако държиш на чарпака да го трампим за онуй грозното кафяво дърво дет са утика да го вземеш :D :lol: :lol: ама ша трябва и да почерпиш за зделката :lol: :lol: Само ми е тъжно за Джимито ,че не можах да го видя как ша свири на оригинала :lol: :lol: и колко е добър :D :fishing6: :lol: То след тунинга и аз мога да свиря :wink: е не са 25 от 20 ама се ша са справя някак :lol: А пък като ни дойде на гости след откриването ша го пробваме и на живо :lol: :lol: :lol: Джими ша та чакам :lol: :lol: ша има и анасон :wink: :D :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
Franko
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 629
Регистриран на: Пон Окт 10, 2005 9:15 am
Местоположение: пловдив

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Franko »

Айде и от Дончо един сом. :)
Изображение
http://www.vbox7.com/play:1dbd3caf
Кой знае на къде?Кой знае до кога?....
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

Ей за туй говорех Гн старши :D снимки и разкази,без точни ГПС координати,ние сами ще ги открием :D :fishing6: На Генерала съм му са заканил да му прасна един репортаж от онуй място с мноооого снимки :D за юбилея,ама дан ми са скара са притеснявам :lol: :lol: :lol: :fishing6: Тоз черен бяс да не би да е от Кърджали? :DЩот наще са по сиви :fishing6: :D :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Don4o_62 »

Franko написа:Айде и от Дончо един сом. :)
Изображение
айде не ми се прай на девица с тоя сом на Калинката дето се снимахме всички :D пък ти какви манекенски стойки чупеше с него да се снимаше.....замълчи :D и се отдай на спомени :lol: добре че е Калинката да хване голям сом всяка година и да му се изреждате за фото :mrgreen:
ама Къдравия като дойде след вас,влезна и хвана тоя сом за няма и 2 ч. и ви го сложи 3 кат..а :lol: нищо не казваш :D
IMG_20160927_184545.jpg
Миле,загледай се в цвета на рибите и зад тях по хендеците...всичко е едно и също като място и риби,само времето е различно,но е пак Там,на онова място :D
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

Дончо :D на втората снимка си ти предполагам от дясно, :D и сякаш сте на Сушина ама нивото е доста ниско :lol: :lol: кой го е хванал сома не е важно :lol: :lol: ама обадете се кат идвате бе ,че на отсрещия бряг ша правя фото сесия с падналите борове :lol: :lol: ама да не ма положат зад врата от ген. щаба :lol: :lol: и да си остана вечно шматка кат Джимито :D :lol: :fishing6: :drinkers:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Don4o_62 »

Миле,аз не пуша,не пия,за сом не ходя..вече :D само се снимам за кеф с на колегите големи риби :D идва момент който една снимка и един сом те връщат в миналото и си припомняш какъв си бил :D :drinkers:
а Франческа много да не се отваря,че май е тръгнал по мойте стъпки,щом взе да отваря снимки от архива :lol:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
Franko
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 629
Регистриран на: Пон Окт 10, 2005 9:15 am
Местоположение: пловдив

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Franko »

Донке,тази снимка е имам само аз и мислих ,че ще те зарадва.Между другото, като си толкова в час знаеше ли,че когато къдравия изкара тази риба,ние с Бранко имахме вече девет вързани.
Кой да ти каже :lol:
Много неща ти бягат ама карай.
http://www.vbox7.com/play:1dbd3caf
Кой знае на къде?Кой знае до кога?....
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Don4o_62 »

Franko написа: когато къдравия изкара тази риба,ние с Бранко имахме вече девет вързани.
ей това само да се чува :D :drinkers: знаеш че съм съпричастен с вашите успехи и ви уважавам като риболовци на сом :drinkers:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
Jimi Hendrix
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 190
Регистриран на: Вто Мар 07, 2017 9:45 pm
Местоположение: Earth

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Jimi Hendrix »

bai mile1 написа: Само ми е тъжно за Джимито ,че не можах да го видя как ша свири на оригинала :lol: :lol: и колко е добър :D :fishing6: :lol: То след тунинга и аз мога да свиря :wink: е не са 25 от 20 ама се ша са справя някак :lol: А пък като ни дойде на гости след откриването ша го пробваме и на живо :lol: :lol: :lol:
Джимито и с бъркалка за лютеница свири. :wink: И със заготовки на Калин е свирил. :wink: Ама кльонка с кльонкове, не с чарпаци. :lol: :lol:
Ей ти едно клипче с бъркалката за лютеница да мирясаш. :wink: :D
https://www.youtube.com/watch?v=Kl5vuCIb-As
:lol: :lol:
" Джими Хендрикс с кльонка " :!:
Troli Rapala
Заключено

Обратно към “Риболов на кльонк”