Разкази за сома от Камилската долина

Модератор: bobopeli

Заключено
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

Ами аз още,кат пусна линка ти казах,кой номер от каталога ми хареса ,ама ти нищо не каза :lol: тс.изказа са некрасиво :lol: :lol: :lol: :drinkers: Ама ако му ходиш на гости донеси някое и друго пакетче :D :fishing6: Щото туй лято,кат доди Джимито на гости да го шашна с остри куки и чарпаци вадещи звук :wink: :fishing6:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

А знаеш ли, каква беше най-голямата ирония, когато бях школник и им се възхищавах, дето ни тормозеха и бягахме 2-3 км всяка сутрин, ката те се сменяха на обиколка, но като ми дойдоха новобранки в Пловдив след 2 години, като студенти... :lol: , бяха много афиф, обадих им се, казах кой съм, ама ме гледаха, като извънземни... :D :fishing3: , а като и видяха и гаджетата ми с които ходех и се сринаха тотално.. :lol: , а пък аз ги харесвах, явно ме е гепил шведския синдром. :lol: ., то затуй сега и аз харесвам Краси, щото Франко е безсмислено да го харесваш, че не е ХЕРО още... :lol: ., ама...... :roll: няма и да бъде.. :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

За бягането :lol: :lol: и по мое време беше да си е ...8 обиколки на ВУто ама стария бяга пред нас :roll: как да спреш :shock: след туй на големия плац коремни преси ,опори,абе за 40 дена до клетвата отслабнах 20кг :lol: :lol: ебаха ми мамата от гонка ама станах пружинка :lol: :lol: сега кат ги гледам платените войници с форма на куршум ама наобратно :lol: :lol: За Франко ,нидей говори убедено,че е от Пловдив :lol: :lol: и ако Генерала му е оставил клауза в договора кат са го преподписвали ,може и да са случи случка :fishing6: :drinkers:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

bai mile1 написа:За бягането :lol: :lol: и по мое време беше да си е ...8 обиколки на ВУто ама стария бяга пред нас :roll: ...
Нещо послъгваш, една обиколка си беше бая голяма, поне 800 м, нагоре към стария плац покрай горния портал, бръснарницата, саламите, новия плац, долу покрай киното, чувдоземците и... :lol: обратно.. :wink: и само 3-4 обиколки, ама за сметка на това всяка сутрин... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

Ей таз византийска мнителност :lol: :lol: ни та остая на мира :lol: :lol: имам снимки как изглеждам преди и след :lol: :lol: Ама не са в къщи ,ако ги намеря ще ги пусна :lol: :lol: Нищо не каза за куките :wink:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

Ало-ало,на Фатмаците честит :drinkers: ви празник,мое да почвате лицевите и бягането,ма колкош и да беггате Троли не мое го стигнете-истински куршум е поне 22калибър за далечни цели. :mrgreen: Мирно,слушайте командата;-Беленето на картофи да започне сега.Боб-фасул веднъж у месеца че дън не си останити пръдльовци с кльонка. :mrgreen: След Водното парти обявявам Янко за сивия Генерал в кльонкането и га ви се мерне на хоризонта заемате поза Мирно и Слушам.Ако нещо не ви е ясно,ще има дисцип,ВКР не спи и знае колко мозък че разсипете. :mrgreen: :drinkers:
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

Честит и на теб :D нищо,че абер нямаш от служба :D Ко млъкна толкоз време ,дан си намерил карбуратор :lol: :lol: Аз залагам на Джимито :wink: с моя помош естествено и ша делим пагона на две,по звезда за всеки :wink: :lol: :lol: :drinkers:22ри калибър не е за далечни цели ама ти отде да знайш :wink: :lol:
Последно промяна от bai mile1 на Съб Май 06, 2017 9:56 pm, променено общо 1 път.
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

bai mile1 написа: Нищо не каза за куките :wink:
Какво да ти кажа, не си е идвал, но мога да ти подаря някоя от моите тунски от снимките, ако желаеш, те са по 3-4 в пакет, ама ще ти отделя някоя свидлива... :lol: , която не е вързана, ако трябва ще разваля, някое тунско чепаре, заради тебе... :lol:
Иначе, от този сайт можете да си поръчате, каквото си искате, ама ако е за няколко куки не си заслужава.
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

Сакън, :lol: чепарето не разваляй :lol: аз и с по калпави пак ша ги фатам :wink: ама франсето кога ша донесе една белачка :lol: :lol: :lol: че да му е по лесно кат ги бели ...картофите :wink: :lol: :drinkers:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Don4o_62 »

онова време имаше само 1 и 2 - ра програма :roll: ,какви мачове на Уефа ги гонят някой, като сънувани сомове не знам :lol: имаше и вечер само фасул,фасул и пак фасул даже с една шепа мухи нападали вътре в казаня :mrgreen: ,но таквиз подробности кой гледа като ти се яде зверски :lol: :lol: :lol: а за такива екстри като пилешки крилца даже и не съм гледал или слушал по радиоточката :mrgreen:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

сега го намерих мача, беше баш на 29 септ. :wink: , а телевизора беше Рубин...казань.. :lol: , на всеки етаж имаше тв по средата във фоайето...., питай Миле, по негово време може да са били по 2 :lol:

при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

Същите си бяха :lol: :lol: Остъй го Дончо :lol: той хабер няма,че използваш хипербола,когато пишеш разказите :lol: Виж ,ако беше да напишеш,че с крилцата са ви дали и шуменско специално :lol: :lol: щях леко да се усъмня и аз :lol: :drinkers:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Ти ме разбра от раз, естествено, че само три фасуля ядох, дори бях благороден на третия.. :lol: ...дадох си надениците на колегите, казах им, че вече съм ....веген.. :lol: ., а пък не може да влезеш в редиците на курсантите, щото ще те разпознаят втъръ, а пък никога не са готвили такива работи, щото се развалят, правилото в армията е риба, пиле и яйца, никога вечер не се сервира, представете си, че един полк хване разтройство за една вечер, ами Шумен ще го залеем до джамито с лайна... :lol: .
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Да поздравя и Янко сан с една японска песенка... :lol: , че какъв сан ще му е без японска музичка.. :lol:



при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Прати ми един адрес на лични и не ми се прави на ухапана шуменска костенурка.. :lol: .. на 500 години... :lol:

Изображение
Изображение
Изображение

от тези имам още по 1-2, от твоите няма да поръчвам, че може да хванеш нещо по яко, на един му попълних зелена карта за сефте и зачена, на друг тотото, ...аеее, стига вече аванта...и сомове биля....над 100 кила, няма да стане.. :wink: .транспорта си е за твоя сметка, щото ще има надпис -чупливо... :wink: и да не се озъбиш, като ти поискат 50 лъва за застраховка против счупване на армагана,.... :lol: :lol: :lol: , ако искаш де. :wink: ..аз ги чаках моите 1 година.. :twisted:
майтап си правя де, по еконт е 3-4 лева май... :wink:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Заключено

Обратно към “Риболов на кльонк”