Разкази за сома от Камилската долина

Модератор: bobopeli

Заключено
Аватар
SUPER MARIO
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 584
Регистриран на: Нед Мар 02, 2008 11:13 am

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от SUPER MARIO »

Викаш аз съм се излагал... :lol: :lol: :lol: Не съм от Пловдив и пет пари не давам кой е Снупито...
Бързай бавно.
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

:wink: Ади ся сръдни, куртовската капия на ква цена върви...... :lol: на Въча под моста, давало май... :roll:
Извиниети.... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
SUPER MARIO
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 584
Регистриран на: Нед Мар 02, 2008 11:13 am

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от SUPER MARIO »

Ааа... сръдни..няма такова нещо..Ти по ги разбираш тия работи... :lol: Не знам на Въча, ама гледам на твоя гьол дава...Ти ловиш ли ги... :D :drinkers:
Бързай бавно.
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Естествено, че под жп-моста не дава, беше уловка, освен някоя щука, ама на устието към Марица ...как е.... :mrgreen:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
SUPER MARIO
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 584
Регистриран на: Нед Мар 02, 2008 11:13 am

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от SUPER MARIO »

На устието дава...Убивам ги направо...Свят да ти се завие.. :mrgreen:
Бързай бавно.
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Бай Ристьо..... ти тъй и тъй не ги фатяш ми земи палката и бегай за регулировчик доле. :lol: :lol: :lol:
Може и паркоместа да раздаваш, че без организация лошо.
Аз таман залепих бияча, че миналата година докът са разправях с една 10ка са пързулнах на скрежта и седнах върху него - добре, че не беше прав :lol: :lol: :lol: :lol: Та може и да дойда за сефте да потропам като свърши инвазията обаче. Хем да разкарам малко мойто Росинанте , че милия цяла година вързан на яслата :drinkers:
Па и ся разбрах, че тез пущини трябвало да ги чувам а не да ги готвя :roll:
Изображение
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

:mrgreen:
тоа..пател, го остави за донча,... :mrgreen: :lol: иначе с най-големо удоволствие ще се видим, ама сега са ме налегнали едни дърва...10м3 , ...сомове...2м3 :lol: ..та и други проблеми, ще ти се обадя при фърст възможност... :lol: Сега не взима -да го духат... :lol: ., да питаха преди месец, 2,..3...4... :lol: ...40 соме за 30 часе...аъъъ.. :wink: :fishing6: :lol: не ази, а гълъбой, ази си хвана няколко по-малко..... :lol:
Да ти кажа, че ме е срам да влизам в язовира вече, тая година...., аннаа..аааа.... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

yco написа::mrgreen: Сега не взима -да го духат... :lol: ., да питаха преди месец, 2,..3...4... :lol: ...40 соме за 30 часе...аъъъ.. :wink: :fishing6: :lol: не ази, а гълъбой, .. :lol:
Тва като ... Фърлям, вада , фърлям , вада .... накрая ми писна да фърлям само вадя ... и мушам в пазвата.
-Чакай бе, ква пазва нали беше по потник.
- Да бе ма тва беше друг случай.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Естествено, че малко послъгвам... :wink: ., пак ме хванахте.... :rolleyes: , че кой може да извади 40 сомета за 30 часета, ни-кой..., освен само Н.Г., ама и жена му извадила един, ама не се брои, щото няма екипажен улов, някои разправяха, че като праснеш голям сом, той била на екипажа..., естествено е на екипажа, ама гат се пържи.... :lol:
Та малко украса ще добавя, та като ги прибирал във фризера- кай...голям зор видях, нали знаеш, че винаги излизат с опашката назад, назадничави са, като змиорките, та таман прибера 1-2...и хабакалъм още 2...., та таман ги наврях и изскочи един зелен ботуш.. :lol: .на заден ход..и той.. :shock: , а на него пишеше-Аз вече съм сом..тире Троли рапалата.... :lol: , казах си отивам за триона, че тоя сом ще е много инат, ама като чу за трион и веднага се прибра.... :mrgreen: :lol:
За риба трион, сигурно се е сетил...си казах... :roll: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Разправям на Н.Г., че бройката му буди леки усмивки, а той ми отвръща, -що не им каза, че изтървах поне още толкова през Юли, а гелета дадоха поне още 20.... :lol:
-Мислих, мислих и му казах: - Ако гелетата можехме да ги дадем на Троли, а на мен да ми дадеш изтърваните... :mrgreen: , Троли пак нищо нямаше да фани.... :wink: ., а пък аз щях да хвана, повече от теб.... :lol:
последва бурен смях и питане, толкова ли е зле това момче, докарай го да го науча.....
Не ще, каза че е бог...
- Е, те боговете затуй не ядът риба...., явно е бог.... :lol: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Троли хванал, клъвнал.. :lol: ... шаран на тролинг, брей да му се не види тая успешна дисциплина вече е многоуниверсете... :lol: , та и хванал и други тревопасни борсуци.... :roll:
Аз един път си кльонках с истински нож и с пета от лъжичка за кафе с Атановско кафе,.....и мама му стара привиках с перфектния ми звук едно дъначе..., гаче ли към 300 кила беше... :lol:
приближи се до мен и каза муууУ..., разбрах го..., сложих му ножа на шията и го питам, искаш ли да те колим, а то говедото не разбира български явно, ... и разклати глава отрицателно на немски...сиреч..неееееЕ , ...де да знаем, че е немско говедо, та си сряза шията без да иска ... :lol: ...на ножа ми за кьонк, малиииЙ, как го бях заточил, не е истина, за барване ич...бръснач.., срежим водата на две и след минута се прибера..... :lol: ., та беше си уловен по правилата на класически Атановси кьонк ... :wink: , един прител ми кай, тая работа с корк и дърво не мой да се случи, иска си подходящ дюзен... :?
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Тъй като Краси112- Страшилището за сомове и Гълъбов, върлолака им... :lol: 40Х30., не ми се обадиха, тая седмица, го ударих и аз на импийчмънт риболов... :lol: , та чукам с педжапа.. :lol: ..и праскам туистър, та хабакалъм 7-8 бели по кило за час...малеййЙ :roll: , кво става не знам, ..га не върви не върви си казах...., на другият ден пак тая, следващият пак. :lol: ..омръзна ми тая бяла сган, ще взема да я прибирам вече да намалее... :roll: ., като няма сом, трябва да викаме Троли, за да го изиграе, ...театрално де.... :wink: :lol: че само той може да изиграе ролята на млад сом.... :lol: , щото на дърт всеки може.... :lol: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

А бе фанах и Дойче Веле видях...ама за 5 сома съм целия у фуски..... Мишки няма ама бЪлхи страшна работа. Два за мен ..два за бреговата охрана на брега и един обратно да ме намери след 20 години.
Открих и закрих за тая година :rolleyes: а сектир :drinkers:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Альооо Бай Ристьооо - да не изпущи камилята бре та се изгУби така :?: :?: :?:
Глей къф фъркат дрон лупнах с кепчето като пИпИруда :roll:
Изображение
После бях в Горно воден куршум да ми леят от тоз талЯсъмин :lol: :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Хващаш, освен най-големите и май най-екзотичноте риби... :D , но само акула ти липсва в колекцията..., може и скат ...и тя е акула... :wink:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Заключено

Обратно към “Риболов на кльонк”