Разкази за сома от Камилската долина

Модератор: bobopeli

Заключено
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Гадно ми е да се ядем .. та като приятел те съветвам и би било чудесно ако се държиш с хората пред клавиатурата така както и на живо. :drinkers:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

Не знам с какво те нараних Любов моя, но ти прощавам! :wink: :drinkers: Важното е, че Загубена Битка срещу Теб, нямам! :drinkers: Ти ми даваш силата да се чувствам Жив! :drinkers: Ще прасна скоро некой Туч на джиг, да те стигнем, макар и нищо да не разбрах за Сома с Обицата? :rolleyes: Разкажи ми, да се израдвам и да се надъхам яко за подвизи, си ву пле! :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

А, "Оргазъм Донор" е най-тъпия девиз, братле! :shock: :shock: :shock: В превод от Френски излиза, че ако дадеш фира, ше ти резнат уйя и всеки джендър мое да си го сложи за без пари! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :drinkers: :drinkers: :drinkers: Ше те ева и у донора смотан!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :drinkers: Безплатен уй, никой не търси, тъй шъ знаиш! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

И един съвет от Троли, относно писането!!! :wink: Твърде много писането ти мяза на Телето-Тапетата, та внимавай да не те объркат и други, че Големо разочарование шъ стани! :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

Ко стаа, банда? :roll: Реших да взема нова фланелка на Красивия,розова с надпис -”Пържоли Донор”! :mrgreen: :drinkers: А също и да си направим неколко бидона за кисело зеле от Зельоношката лодка на Генерала! :mrgreen: А който се обижда на овца и теле,значи верно е такъв по душа! :wink: :drinkers: Бон журне! :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

Ицето не го знам ко дживотно е по душа,но на негово място отдавна да съм теглил една майна на разни Ивайловградски бек-спецове по кльонк на които да им слуша хвалбите и лъжите,а щех вече да съм се отчел с некоя 40-ка на стъмване! :mrgreen: :drinkers: И Сам войнът е,Войн! :bear: Акумъразбирашначи? :roll: :drinkers:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Мосюююю, за съжаление за сега на вас мога да ви донорствам Оргазъма си само приживе. С вашите француцки разбирания за любовта това е добре дошло за вас. :drinkers:
И моля не давайте съвети за 40ки които за самия вас са сън в лятна нощ.
Накрая ще вкарам Тролчо с мен да лепне един туч та да има поне един сомаджия у вашто семейство.
НИ ТЪ мисля тогава кък шса накукушинЯш :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

Ти качи първо Ицето за час-два,да му прасне некоя 20-ка,иначи ще си остане в сомска депресия! :wink: :mrgreen: :drinkers:
А с теб ще се разправя лично,щот твоята щерка е казала на моята,че си Най-добрия Сомаджия на България! :shock: :rolleyes:
40-ките нарочно ги изпускам за да ми дойде 120-ска! :wink: :drinkers: Споко щи звънна да додеш па да гледкаш на живо Но-стик,имаш към 5-6часа да пиеш кафе,да правиш кекс или да се епилираш докат стигнеш до гьола! :butthead: :drinkers: Да не забравиш кантара,Ей бъзльо? :mrgreen: :drinkers:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

А твойта дъщеря не спря да ми благодари че съм я взел в мойта лодка . Иначе цитирам " Цял ден трябваше да слушам как мама и тате се карат за къде са сомовете, на къв воблер калвят и на къв цвят ... главата ме боли от тях " :drinkers:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Don4o_62 »

аз мойта жена като я карах по язовирите преди, я карах да ми плете зимни чорапи на една игла,английски ластик,без майтап :lol: и докато се залисвах тука има тука нема :mrgreen: като излезна единия го свършила :roll: та на една жена и отвори очите,после устата не можеш и затвори :mrgreen:та да плете на язовира и да мълчи :D
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Ма Дончаа.. в неговия случай той трее плете чорапите щот тя е по-начетена със сомовете .
После щи дам доказателство!!!
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

Дончо,дъ тъ питъм кът ти влезе Лео ди Красио в Лагера с фланелка ”Оргазъм Донор”,ко шъ праиш,ааааа? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Мъжко гадже ли си търси ни гу знам,щот за 15години тролинг по гьоловете,аз русалка не съм засичал,а само мъже,шопари,кочове и магарета!!! :mrgreen: :mrgreen: :drinkers: А и се съмнявам Генерала да знае кво точно значи Оргазъм,щот иначе щеше да си избърше дуп...,пардон лодката с нея и да я фърли у коша,па дано я намери некой образ от Столипиново,он по-добре знаи ко-ко значи! :mrgreen: :roll: :drinkers:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Мъжкото гадже съм си го намерил. Явно вече си пръднал и си си искарал вълната :lol: :lol:
Мойто лодче ... Росинанте верно е одърпано но от битки . Последния сом му нанесе още няколко аркади , но това не му пречи - само го надъхва още повече да ме отвежда там където набивам вълната на тия като теб. Имам да разправям но НЕ ЩА мосЮ. :drinkers:
Но си прав за едно - всеки от Столюпиново ще се справи по-добре и от теб с каквото и да било 8)
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

Другиот път,кът ми додиш навлякън с ”Оргазъм донор”,че те посрещнем с мойто ”На магарето донор”,па ше видим на кой шъ му се оцъклят очетата! :wink: :mrgreen: :drinkers:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Хубууу... ма те тез фланелки от 5 лв. не отиват на всеки ...особено на тия професори с 20г стаж и нито една читава риба- Мосююююю....... :lol: :lol: :lol:
П.П. И Мосюю... аз от човек дет не е ял кебабчета а е гледал 20г. как само се ядат съвети как да ги ям не приемам :drinkers:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Заключено

Обратно към “Риболов на кльонк”