Разкази за сома от Камилската долина

Модератор: bobopeli

Заключено
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Не съм ходил, но предполагам, че го държат ниско в очакване на валежите през пролетта.
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

KRASSI написа:
bai mile1 написа:Ицо,има ли вода при тебе горе на червената пръст щот тука много намаля водата и са увеличиха мрежите
Ицо в ония тролингистки район не ходи. Може да ти каже как е нивото при него ма на червената пръст може да е паднало повече :lol: :lol: :lol:
Що пък тролингиски да е раъона?Щот ти си го кръстил тъй или щот не лопаш там :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Там е типично шаранджийски района, ония ден си купих шаран по 9 лв за кило и изтръпнах от цената в Кауфланда-белен... :lol: , ама беше вкусен, начиии....ша ставам шаранджи.... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Миналата година си хващах стръв в едно дере и гледам на 100 метра се обръщат големи риби ама със страшен плясък, казах си това е сом и много ме нерви..., та леко от надветрената страна се пуснах по-отдалеко и взех да чукам баш където играеше, ей...извъртя се пак пред мен едно говедо към 15 кила шаран с жълт корем, като подминах и пак 3-4 кълбока направи, на другият ден пак, ааа...изнервих се...много, да знаеш....

Сега мисля за тая година да хвърля две въдици от брега със закотвени пера там, ама много тролинг минава оттам бе, там е кръстопътят на тролинга и маелстона на търмъка... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Don4o_62 »

yco написа:Там е типично шаранджийски района, ония ден си купих шаран по 9 лв за кило и изтръпнах от цената в Кауфланда-белен... :lol: , ама беше вкусен, начиии....ша ставам шаранджи.... :lol:
аз отдавна станах :lol: тука е истината - от Студения са :D
Photo-1961.jpg
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

ей, тоа Дончо бе, де го удариш все ербап,....та да ми завъдиш 2 жълти смокони за ички...., дори ходи да ги вадиш втъръ с лопатата, че идвам,,,, :D , ама да са мазни и жълти, като коремли шаранлии унгарлии... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
nkolev66
Модератор
Модератор
Мнения: 335
Регистриран на: Съб Дек 31, 2011 6:29 pm
Местоположение: Бургас

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от nkolev66 »

yco написа:Как сте ла... :D ., настроихте ли си сонарите, ..след 9 месеца почивка..... :lol: , настроихте ли си GPS-ите, особено ониот от франсетата, щот не знаят още, де се намират... :lol: , натъпкахте ли си кльонковете с грес, както си му е по реда и ръководството :lol: , на мойот му поставих гресьорка на дръжката, че някой го разпробил в дръжката и му направил място за повече материал отколкото побира един кльонк :roll: ....умник... :lol:
Моя сонар не почива, няма лято няма зима. На 17. март ходих да чуя гласа на новия ми чимшир със сърф пета, собствено производство и силно изненадан при 7,4 градуса на водата вдигнах доста риби и дори два дребака улових. Звука на кльонка нещо не ми хареса на 100%,, ама на рибите сякаш им хареса :D .
ЧИМШИР
ЧИМШИР
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

nkolev66 написа: и дори два дребака улових.
В първия момент прочетох два ДЕБЕЛАКА и се стреснах :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

KRASSI написа:
nkolev66 написа: и дори два дребака улових.
В първия момент прочетох два ДЕБЕЛАКА и се стреснах :lol: :lol: :lol:
Ей много си стреснат бре,знайми за тебе ,че ТИ ги ловиш дебелаците,мноо си добър :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: Виж човека клъонк си направил интересен,и сам пък и ловял казва
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

И тоя сърф ,кво толкоз го копирате по лесно ли вади звук ?На мен лично кат непрофи :lol: ми много неудобен,не знам за някой начинаещ можи и да е дъ бест
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
nkolev66
Модератор
Модератор
Мнения: 335
Регистриран на: Съб Дек 31, 2011 6:29 pm
Местоположение: Бургас

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от nkolev66 »

bai mile1 написа:И тоя сърф ,кво толкоз го копирате по лесно ли вади звук ?На мен лично кат непрофи :lol: ми много неудобен,не знам за някой начинаещ можи и да е дъ бест
Аз съм вечния начинаещ и ми е много удобен. Кльонкам еднакво зле и с изпъкнали и с вдлъбнати, и със сърф, но сърфа си го нагласям докато ми хареса и ми е лесен за употреба (нищо, че звука не го бива, ама то си е от мен :lol: ). Струва ми се, че истинските майстори бухат най-вече с изпъкнали, само за йедри :fishing6: , ама съм мързелив и гледам да ми е лесно. Имам три сърфа - един карбонов (купешки) и два моя изработка, един с друг не си приличат нито по дължина, нито по размер на петата, нито по извивка, нито по ръбове, абе не си приличат, но всеки си има свой характер. Иначе имам три с вдлъбната пета, но рядко ги ползвам, и трите са правени отново в час по трудово. Някои ден ако съм на кеф, ще ги снимам всичките да развеселя аудиторията (направо голям смях ще падне).
Една пролет бях само на тролинг (нали пролетно време не кълвяли на кльонк) и по някое време като ми писна, спрях на брега да се изпикая и си отрязах една върбова съчка, след около час вече си кльонках и един приятел от друга лодка не ми повярва, докато не видя творението - и него ще го снимам, пазя го без почти никаква доработка, само на ножче :D :D :D :lol: :lol: :lol: .
Аватар
nkolev66
Модератор
Модератор
Мнения: 335
Регистриран на: Съб Дек 31, 2011 6:29 pm
Местоположение: Бургас

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от nkolev66 »

bai mile1 написа:
KRASSI написа:
nkolev66 написа: и дори два дребака улових.
В първия момент прочетох два ДЕБЕЛАКА и се стреснах :lol: :lol: :lol:
Ей много си стреснат бре,знайми за тебе ,че ТИ ги ловиш дебелаците,мноо си добър :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: Виж човека клъонк си направил интересен,и сам пък и ловял казва
Обещавам да не ловя дебелаци и лесно ще си спазя обещанието - досега го спазвам :lol: :lol: .
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

bai mile1 написа: Виж човека клъонк си направил интересен,и сам пък и ловял казва
Щом казваш, че ги лови кльонка - Браво на кльонка
А на човека само една бира - :drinkers:
:lol: :lol: :lol: :lol: голяма си Пуканка Миле :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

Е те всички ако бяха знаещи като тебе ....Трябва и таквиз кат мене да има ,че да са вижда разликата :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

И ти си прав :D :drinkers:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Заключено

Обратно към “Риболов на кльонк”