Разкази за сома от Камилската долина

Модератор: bobopeli

Заключено
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

Миле,дават го 5часа до Тича пък керванът ми е многоброен и нема да издържат,та треа да идвам сам.Има ли магазинче близо до язовира за провизии? :roll: :drinkers:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Troli Rapala написа:Миле,Краситу дъл празнува днеска? :roll: :mrgreen: :drinkers:
Кво тряяше да празнувам ...... чи съм малко объркан :roll:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

KRASSI написа:
Troli Rapala написа:Миле,Краситу дъл празнува днеска? :roll: :mrgreen: :drinkers:
Кво тряяше да празнувам ...... чи съм малко объркан :roll:
9 септември .....44г забравил си май манифестациите от соц времето :lol: Тролка всичко има и магазини и провизии
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Не съм ги забравил .... питах кво тряя да празнувам дет е станало на тая дата. :roll: :roll:
Или по-точно ... ако празнувам всеки ден както ти каза ..... май на тая дата за да я отбележа тряя да не празнувам :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Don4o_62 »

yco написа:
Don4o_62 написа:....иди с Уфимката на Плажа,......
Нещо, някой те клати май... :wink: , какъв е този плаж бе човек, посочи го на картата и аз да видя пясък малко.. :lol: , аз не съм виждал плаж до сега, всичко е камънак и миди....женски :wink: :lol:
преди няма и месец мой човек ходили и искал да останат за шарани,но веднага дошли ония...и казали,тук всичко е под аредна и бегайте и едно лошо гледат :mrgreen: абе като преди години,същото е сега пак
плажа му викат точно къде почва да стеснява язовира отляво към вилите,а едно време съм седял там по 3 - 4 дена и нямаше кой да ме напсува,само аз, шараните и лисунгерите вечер :lol:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Това е голямата нива, имота е частен к.долски, това е шаранджийско място, щото няма закачки поне 200 м, гледах че има доста коли и палатки преди 2 седмици...Там съм ловил от времето на бай тошо с открити листове се ходише, сега ми е далече.... :lol: имаше и чешмичка на завоя, водата ледено студена, избиха и чучура и водата се изгуби...варвари..В К.дол извън селото има една голяма чешма с три чучура и 5-6 елака, на нея има надпис -Тази чешма е построена от...с много пот и кръв, ако някой и посегне, ще има само кръв...спря ми жаждата веднага... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Донча май говори за плажа под на Козела вилата преди тясното на каньона а не за плажа на Цимбала :drinkers:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

там не съм ходил и не знам, ...
това е състоянието на чешмичката...
https://www.google.com/maps/@41.5924444 ... 312!8i6656

а това е по опасно, ама никой не говори-общинско-частна собственност.... :wink: , сещате ли се колко лайна ще изтичат в язовира... Бойко Борисив да ги подгони, крайно време е... :wink: филма ще се казва-Без пощада, ще ми станат на кметици и крадливи съветници само... :lol:
Ама много Голям атракцион ще стане, ако ги погнат и специализираната прокуратура... :lol:

http://ivailovgrad.com/2019/04/11/%D0%B ... %B0%D0%B4/
Последно промяна от yco на Вто Сеп 10, 2019 5:04 pm, променено общо 1 път.
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Аз затова му казах на Донча, че пуска партенки, то до мястото, където пише ми е 30 км...а с уфимката ми е на 3 дена без насрещен вятър и една торба лук за ядене.... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

Иди болест и по рибите :lol: Глей кво става до Перник :lol: Според мен и държавните язовири ша успеят да ги направят часно общинска собственост(ама как звучи) :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Това са много прости и лакоми хора, вероятно искат по евро проект, да им платят електриката и водата до там за 5-6 милиона и след това общинското става частно прехвърлено за 400 хилки....хе, хе.. :wink:
Но които да са и инвеститори, не са в час ич. :wink: Една седмица риболов бях и здраво нахапан по гърба от оводи разни, и все се дръгна по вратите, не се трае, дори още ме сърби гърба след 4 седмици и с един мой кльонк се дръгна, че за друго не става.. :lol: ., та след една седмица казвам на жената, че нещо ми шава в гърба-каза имаш голяма пъпка с отвор, -изстискай я...командвам-ооо..., ужас бял червей имаш, -вземи една кукичка и като покаже дупето на черъва я забий, почувствах изпльокване и облекчение,,,и ми каза имаш вече стръв.. :lol: .ужас. Та питам, коя нормална жена ще иде на атракциона да я насерат муите, докато се пече гъзото..... :lol:

Виждал съм ги и по кравите, целите с гноясали бутове от бели червеи. Мажат ги с някаква синьо-зелена помада.... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

Помадата е Гранолин сигур, не вярвам сРЖ да мажат кравите :lol: Инак зъболекарите на времето мажеха с Гранофорин :lol: пак с тоя цвят.По чукарите около яз Камчия гледам бариери сложили по гордките пътища и табели Часна Собственост и камери по дърветата накичили в гората :shock: Горските обикалят да пишат актове ако закачиш капани или мрежи.Чувам,че втория по ранг брако слдд Даракчията са е преместил там ,не за друго ами да бачка на спокойствие,явно собственистта е вече само частна :lol: общината са е оттеглила :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

ГОЙ си беше унверсале... :lol:

Сега се сетих, че един комшия гледаше крави и ми разправяше, че един рояк, като се завъртял и погнали една крава, а тя добичето горкото бяга да се скрие от зор в един 10 метров капинак,....каза следното-за 2 часа му изпиха кръвта...тогава подозрително се усмихнах, ама забелязах, че всички в селото ходят с дебели дълги гащи...и ватенки при 40 градуса на сенка... :roll: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

ABED5571-6F42-4854-9114-782CCB23C9F2.png
Тука на Тича са се навъдили от тея.Ядът и оводите и на осите посягат :shock: Наблюдавам ги ядът всичко,сутрин веме захладня и не могат да летят ,застрелях един с щипката на барбекюто :lol: след характерното ,изсхрускване,му направих дисекция и са ужасих жилото му е къдя един сант :shock: на око де :lol: ама кат си представя ако ми са забий в лафета :lol: няма дс мога да разгърна разсчета :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

:lol:

това са стършели бе, ама твоя е дребен, при мене съм виждал стършел да се сбъска с лястовичка и лястовичката на тикмета пада на земята..... :lol: имам ги на корем, ако те ужили във вратъ или по главата си поминак.. :lol: .., ако те нажилят няколко ставаш фараон.... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Заключено

Обратно към “Риболов на кльонк”