Разкази за сома от Камилската долина

Модератор: bobopeli

Заключено
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Аааа тва с морето е нещо ново и интересно като всяко ново нещо ...наречи го похот ...но любовта ми си е кльонка.
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

KRASSI написа:....с Емо от Ивайловград.......
Гълъба това ми каза преди 4-5 г. Аз научих Емо от Ивайловград, а той май научи Краси на кльонка, после Емо станал тролингчия, а после след събарянето на къщата му на язовира го заряза риболова, само това съм чувал.
Та Емо му казал, къде си хванал близнаците, а пък той на мен.
Кое е вярно, кое не, не знам, ама видях дойчевелето там да чука усърдно и безвъзмездно....към 5 часа... :lol: ,като се махна от гюмето . :axe: ...аз хванах там саамо едно малчуганче...
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Аз се научих от една статия в някакво списание..На третата година капо се запознах с Емо. Той беше първия жив човек който ми каза, че наистина се ловят сомове по този начин и е хващал... показа ми и как се кльонка за да се убедя че кльонкам правилно.. щот от статията не ставаше ясно за звука :lol: :lol: :lol: После изгуби мерак но преди това помня една буря ..всички излязохме а той каза че сега ще кълве и влезе. С едно кану с туби да не се обърне ..наметна се с един найлон да не се мокри от дъжда и тропаше отдолу ... като кльонк със заглушител :lol: :lol: :lol: аааа и още беше с туба ..корда и куки .... никви такива въдици :drinkers:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Ма мераци имаше ... помня как отидохме на Слънчев бряг на море с жената и децата. Чух за язовир със сом .. направих кльонк от едни бонбони сен-сен , туба 10л с корда и куки, откраднах надуваемия крокодил на щерката и ходих да тропам от него. Гребах с ръце захапал дръжката на тубата и с кльонк заврян в гащите..... паднах само няколко пъти :lol: :lol: :lol: Имаше и трима от селото дет бърбориха бърбориха и млъкнаха като ме видяха кво правя. Май си помислиха че съм объркал плажа с 30 км :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Ние така с Гълъба преди 2 години ни зачука един як проливен дъжд с гръмотевици през лятото, той с жена му в делфина се завиха с един найлон и чукаха по време на бурята, аз бях с уфимката без найлон, само изгребвах водата, щото ми беше до пъпа и нямах найлон, ако не беше Гълъба щях да изляза, ама ме хвана срам и ловях до последно...., след 30 м. намали и водата, като ми стигна до топките.. :lol: ., се успокоих и започнахме риболова отново.
Река и чакъл се свличаше към две педи и течеше през гумите ма колите, ама си казах, щом не ги отнесе, значи сме добре, та тогава видях за сефте, как един сом над 30-40 кила се обърна на 100 м от мен, запътих се към него, минах 3-4 пъти над мястото, ама не съм имал късмета...или той...
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Потропах час и се ме гонеше параноята че някоя пущина ще ме дръпне за кракъ и ще ми изкара акъл ... пък и ми писна да ме гледат като малумник ония тримата. Лепна един вятър и ме закара до другия край на гьоля. С гребане трудно та бос покрай брега с крокодил под мишницата ..дрънкулки отзад и кльонк в задника минавам през тримата.
Единия вика ... тиии момче де така бос по брега ...недий така. На тоя язовир му викат змиярника. :shock: :shock:
Аааа така ли???? па аз си мислех че му викат Слънчев бряг :lol: :lol: :lol: . Айййй дома и не стъпих повече :drinkers:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Преди 4-5 г. си кльонкам и една моторна лодка ме приближава на 5 м. от мен и спира, гледам аз, един тънък пич с очила се блещи насреща, сиреч дойчевелето....и ме пита...
-Николай, това ти ли си?.. :lol: .., сиреч мисли ме за Гълъбов, ...ама му намигнах и му казах,
-А ти как мислиш.... :wink:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Дойче Велето стана куражлия ...тропа и нощно време вече. Ма другия път като му разкажа за един голям как ми яде лодката като побеснело куче и пак по залез слънце ше се муши у палатката и ще щрака катинара. :lol: :lol: :lol:
Кърфиците гледаха сеира ма като наръфа и тяхната изчезнаха с 300. :rolleyes: :drinkers:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
batzeto
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 632
Регистриран на: Нед Мар 22, 2009 1:39 pm
Местоположение: София

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от batzeto »

Краси , незнам дали си беше тръгнал , оня дойчето , като си взе пералните !!! Вътре сичко беше станало на чорба . Миришеше чак на брега !!! Страшна смрад.
Зависим от риболова !!!!!
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

У Дойчланд право ще го закатанчат :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

KRASSI написа:..... един голям как ми яде лодката като побеснело куче и пак по залез слънце ше се муши у палатката и ще щрака катинара. :lol: :lol: :lol:
Кърфиците гледаха сеира ма като наръфа и тяхната изчезнаха с 300. :rolleyes: :drinkers:
Разправи по-подробно за тази случка и на Кърфиците, ми стана интересно, но не отговорх, че гледах тениса на Григор- Честита ни победа!
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Ми втория близнак след час надлъгване се появи за пореден път но над стръвта. Като му вдигнах усетих как оловото пресурква през него. Та тоя пощуре, изчезна върна се и изтряска. Та като го боцнах, слезе долу, подърпа се 4-5 минути. През това време викнах Кърфиците да ми светят и се спряха на 10ина метра от мен. Изведнъж сома сам си тръгна нагоре и аз само убирах линията. Като излезе почна да се блъска в лодката и да я хапе. Хапе -хапе и се обърне към Кърфиците пори аванса и като стигне пак удря с глава лодката им и я хапе . После се обърне към мойта и така 3 или четири пъти ни префърляше на моряшки бой. Та Кърфиците уфейкаха щот бяха с надеваема а куките бяха отвън и щеше да ги разпори. Та хапа хапа , умори се и увисна на въжето. Бях чувал за подобни случки ма не вярвах ..... сега и на мен не ми вярват но добре че не бях сам. На другия ден като ги пускахме па същата работа - не можем да го отвържем . Легнал и само нещо да приближи до него се засилва и апе като побесняло куче .
Еххх ако вожех ся да се върна в тези два дни.... щях да лепна поне 6 такива ма аджамия.
Тая случка не я разправяй на Брадичката с гумата от трактора :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Хе-хе-хе, ако бях милионаре, щях да направя футболен отбор на Камилски дол, ще се казва Хапещите сомове, ще превлека първо за капитан- хапещият Суарес, а централен защитник Майк Тайсън-ухото. Лощото е само, че нямаме горе равен терен и ще трябва да си построим понтон за стадион в язовира на Цимбала. :)
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Хили се ти ...ма тоя бесния е с обица ...та още по светло като Дойче Веле удАряш катинара на палатката и легай . Щот ако та погне и да бягаш не знам как ша я вършиш таз работа. :axe:
И не излизай да пикаеш ...щот ша видиш на Рибата402 извънземните и тогава вечИ нИ знам :smt100 :smt100
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Вместо палатката, беше написал паратиката и се шашнах.... :roll: , в Ив. тази дума е употребяват често, като паратика работа, от гръцки - празна или никаква работа, а он я заключил, дори с катинар...
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Заключено

Обратно към “Риболов на кльонк”