Разкази за сома от Камилската долина

Модератор: bobopeli

Заключено
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

bai mile1 написа:Кво ти има на карбуратора ,че да го сменяш целия :shock: Продават са всички възможни части,eле па за меркюри,булстарите имат всичко:
Карбуратора е гепен,няма го.А цената на нов е солена.Булстарите за железни,все ще измислят нещо.Вие готови ли сте за сезона?Щом са дошли щъркелите и омекна времето,до 2седмици ще се раздвижат "говедата" по Камилски дол!
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Да го пратя на теб бе Тролка .... ти да млъкнеш ми е по-важно :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

bai mile1 написа:..............обикновенно жиглъора е пълен с слуз(като сопол),......
Слагай 100 октана и няма да има сополи ...и сълзи... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа:Да го пратя на теб бе Тролка .... ти да млъкнеш ми е по-важно :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Няма спиране,противника трябва да бъде измъчен психически,ако искаш да го победиш! :wink: :mrgreen:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Скоро ще разбия и последната капчица здрава психика която ти е останала :fishing6: :idea:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Стига бе човек, остави и за нас малко.... :shock: :D. Взе пак да ме тресе агрипата преди да ме е отпуснала... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

yco написа:Стига бе човек, остави и за нас малко.... :shock: :D. Взе пак да ме тресе агрипата преди да ме е отпуснала... :lol:
Божа работа ..... аз нямам пръст в нея и в божиите дела не се мешам 2007-2012-???? :smt031
Затова и не настоявам много щото наказанието не ми е изтекло.
И да ми удари нещо най-много да се откачи в този период :lol: :lol: :lol:
Та само тропам и пунтирам умрела лисица :smt051
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

KRASSI написа:.....
Та само тропам и пунтирам умрела лисица :smt051
Я кажи ми, ама честно, колко сома над 68 кила си хванал на умряла риба....? :mrgreen: :lol:
Някои вече кльонкаджии си умират от смях...... :mrgreen: , ама все още не знаят, какъв е отговора... :lol: :lol: :lol:
Според мен отговора е - Всичките..... :lol:
Не ми отговаряй, не желая..... :wink:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

Карбуратора е гепен,няма го.Тролка,в цялата тая история виждам изпратени спец наз ,от висшия офицерски състав :( за да та елиминират през новия сезон,като заплаха за сваляне от власт(майтапа на страна ама риба да не видят тея дето са го гепили :evil: )Преди 2е години на комшията свиха и двете лодки колибри с минкота,и куиксилвер зелен с 15ка меркури на една година мотора от язовир Камчия.Ицак и 100 октана да сипя файда юок,а пък за сълзите си прав ,кат са сетя как гледах греблата,кат угасна маторя,на другия край на язовира ни обхват ни надежда и в тоз момент лодка на хоризонта :shock: ставам събличам фанелката и я въртя над главата си като перка на хеликоптер :lol: :lol: :lol: колегата излезе пич,издърпа ме до лагера :D
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

И двамата сте за ебане, единият нямало файда от 100 октана, а другият му откраднали карбуратора на 2,5 лошадья. :lol: Ами по-лесно е да ти откраднат мотора бе будала, отколкото да ти свалят скапания карб. Ама май двигателя е краден от някоя чабурашка и ся си търсим 3,5 карбо... :wink: .смях голем ама типично френски. Кажи номера на двигателя да проверим, дали не се издирва за краден.. :wink: ..от Франко.... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

Прав си за и...то,не направих СТО и го гризнах,оттогаз обслужване всяка пролет :lol: :lol: :lol: за лесното да свиеш целия ДВГ или карба е едно и също ако имаш камък с тресчотка дали ша развиеш стягите или 2та болта няма голяма разлика :lol: :lol: :lol: и почваш да ми приличаш на японеца с тез мераци :lol: :lol: :lol: :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Сега видях, че в пощата са ми пуснали един карб. за 3,5 нов и некраден. :roll: .... на цена 150 еврака без ДДС, ама до София ако му сипя 100 октана да ти дойде на самоход .... :lol: ..ще ти излезе още 20,, много гори пущината... :roll: и плюс ДДС -то, та си го смятай. До Франция не транспортираме, щото много крадът ФР-циганите и то само 3,5 карбове..... :lol:

Ама забравих, че го искаш без пара, затова се мазниш на вносителя. :wink: ...ама няма, само за 350 лева с ДДС, щото си тарикат-момче... :wink:
Ама кое му е скъпото, на 350, като си взел краднат за 100.... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Миналата година си сипах в тубичка 5 л. от Щил си взех към 3-4 л на око и останалото в колата 100 октана. :shock: :lol: тя не е видяла такъв бензин...нивгъш... :lol: Та за 10 дена риболов изхарчих 2-3 литра със същият двигател ама 2,5. Повече коня не ми трябват. Ся, няма да сложа никога в колата 100 октана, щото само с 95 карам, ама за 2-3 л. годишно за лодка ще си сложа и повече от 100 октана, ама няма бе... :shock: :wink: :lol:
Това е, като римския календар бай Миле, ама е вярен.. :wink: , хептан, октан (октомври :lol: ) нонан, декан.... :wink:
Разправят, че в Шумен произвеждали и онан..., мазен,мазен.. :lol: , ама е за други цели.... :mrgreen: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

Ицак,първия ми матор беше ямаха 10кс 2 такта,карах го с 100 ок,после с 95 разлика не усетих ама НИКАКВА това е мое мнение и не държа да си съгласен с мен.Така или иначе нефтохима е един монополист нс пазара и как го рафинират тоз 100ок бензин?Не им вярвам :lol: :lol: :lol: А пък че някоя верига бензиностанции внасяла бензин от византийците :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: на тях още по малко им вярвам :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Ами като не вярваш, прати ми 10 литра от двата и щети кажа, кой колко октана е без пари.. :lol: ...Това е като водката има 37 об. %. нашенска има и смирноф на 55 об. %. Това,че си мислиш, че те лъжат от смирнов не е така и много лесно се доказва, така е и с бензина. Просто и елементарно. :wink:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Заключено

Обратно към “Риболов на кльонк”