Разкази за сома от Камилската долина

Модератор: bobopeli

Заключено
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Достатъчно е инфото. За мен беше важно да се уточни яза, да не се бъркат колегите и да ходят на зула....
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Don4o_62 »

чекай да се пофалим и аз,баси,не бях ходил да чукам много години назад и още малко щях да стана монах откъм работата със съчките :lol: ,та накратко - горе по Енчец и наоколо насам натам в събота имало 50 абдала :roll: дето махали уставно,някой денонощно,сом йок,акъла му се взел от чукачите и се покрил някъде :mrgreen: ,няма 20 или 30 м. да е стръвта,все ку..р :lol: чух от моя човек че давало на червен дебел цръв букет,та копнах завчера една кофичка едър 1 - во качество цръв :D и хукнах вчера на Студения да обиколя старите ловни полета :D обиколих насам натам да видим къде държи риби и надвечер атака с цървите :lol: да ама Студения не е като Кърджали и най дълбокото беше 10 м. където бях,по средата горе долу на гьола,и кво стана,пускам на 3 на 5 на 7 м.и всичката дребна гад изяваше цървите за нула време :roll: дигнаха се няколко амджурки ама докато се наканят да лапнат,мине някво ято, де да знам кви риби и омахат цървите,не бяха малки щото бях намалил резолюцията почти на нула,имаше 2 - ма абдала дето махаха към острова до късно, ама аз излезнах да си пия ракията на сефалък по отранко,ебам ти и сома,хич не си губя акъла да махам посред нощите,тия дето го правят трябва да идат на лекар и лекаря ако им каже,че нищо им няма значи на него му има нещо :lol: :lol: :lol: днес до обед махах като серсемин а тук а там :lol: ама излезна голем вятър и пътя :mrgreen:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Ей това на Дончо си е отговор-класика :D
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Don4o_62 написа:та накратко - горе по Енчец и наоколо насам натам в събота имало 50 абдала :roll: дето махали уставно,някой денонощно,сом йок,
Дончаа ... много вятър имаше иначе един абдал щеше да те абдалоса тебе, ма пусто не ми удари щот така ми си клатеше лодката, че май оня се размина само с 2-3 джонги по главата от оловото :fishing6: :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Don4o_62 »

що ходиш да си губиш акъла да млатиш съчката по Енчец, като около теб има 20 -30 шмиргела като половината кой чул,кой видял,кой не знае за кво е вътре :roll: :mrgreen: ама всички да са вътре в играта - аз съм кльонкаджия,кво знаете вие :lol: Краско, преди 15 - 20 г. да ми ги редиш тия,ти да видиш.... :D но вече няма хъс брат,сигурно удъртяхме вече и не сме за лодка да ни клати :lol:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Don4o_62 »

забравих нещо,голем смях...както ръгам и си представям като бяхме по млади, дали повече ръгахме и по качествено :D ,но явно качеството си е същото, щото отнякъде дойде една лодка и полека се паркира до мен,без да пита тук свободно ли е т.н. :roll: един брадясал пръч,абе чокъл отвсякъде :mrgreen: вика ми - колега :roll: много хубав звук вадиш,да не си от Сф. еди кой си :roll: ебаси,щях да падна от лодката :lol: викам от Асеновград съм,а извинявай помислих те за еди си кой,някой си бил,но от Сф., горкия,ако знае че школата тръгна от Пловдив от Киро,после местните шмиргели я поеха,после бати им Дончо я усъвършенства :D и са навързахме като свински черва :lol:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Да така е Дончо .... ма пусто още ми идва мерак. Особено тая година не бях ръгал изобщо, та загорял и за тва се напинях явно. Ма игра никва - само ония ведомствения се завъртя ма идва души-души стръвта и неще. Ма той Мара Общата :lol: :lol: :lol: кой ли не го е изтървавал вече .... май само аз останах :lol: :lol: :lol:
А за едно време ми е ясно. Аз за тва им обяснявам, че като си свикнал на влизане да вадиш по 10 риби ся как да ти се влиза за да извадиш 1риба за 10 влизания :lol: :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Слушай смях ся ти .... та после тоя ведомствения ми удари ..... и аз такава балтия му изтрясках, сепнах се и кво да видя - за малко да издъня тавана на джипа... багажи , спален чувал всичко стана на калбета. Сума ти време си подреждах ятака и го псувах - ти ше ми дойдеш майка ти да ... в ... в .....в .... в ... на сякъде :lol: :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Don4o_62 »

Краси,ти си старо куче и пак ще хванеш голям, разбираш им,също че повече ходиш сам, което е най важно,а пък сбирките по гьола с приятели, са за отмора и разпускане,не толко за риболов,а тия сбирки...оле мале,как карате по няколко дена :drinkers: :roll: но да сте живи и здрави :D аз повече от една вечер до сабахлян с мухабет и :drinkers: не мога,на другия ден съм като болна мисирка :lol: :lol: :lol:
пп ако искаш да ти дам тел. на Колчо, понеже е всеки петък до неделя на горния и е много в час какво става по язовира на кльонк,той ме отвори за цървите и големи чудесий ми разправяше,докато не станал панаир от ръгачи :mrgreen:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

Изображение
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа:Лошото е че Вулчо твърде късно разбира, че рошавото нещо дето хапе не е Овцата а е налапал на Лъвчо опашката ..... та Музата го отнася :lol: :lol: :lol:
Изображение
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Оооооо Мосю Троли ... липсвахте ми :D
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Добър поздрав - за съжаление неподхождащ от човека мислещ се за Вълка и мислещ другите за Овце. Не подхожда нито на реалността, нито на ситуацията и повода в момента.
Но все пак ... НАЗДРАВЕ :drinkers:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа: Не подхожда нито на реалността, нито на ситуацията и повода в момента. :
И каква е реалността,ситуацията и повода в момента,мосю Лео ди Краси? :roll: :drinkers:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Troli Rapala написа:И каква е реалността,ситуацията и повода в момента,мосю Лео ди Краси? :roll: :drinkers:
Реалността - Вулчо пасе трева а Овците хващат риби.
Ситуацията - Вулчо е с набита вълна от простата Овца с риба дето не е и виждал .
Повода - ОРГАЗЪМ ДОНОР .
И аз те обичам .... но би било МНОГО хубаво ако си не толкова НАДМЕНЕН с постовете си към овцете.
Та цитатата ти много отива на твоето поведение :!:
Нещо неясно ??? :drinkers:
Последно промяна от KRASSI на Пет Окт 19, 2018 9:44 pm, променено общо 1 път.
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Заключено

Обратно към “Риболов на кльонк”