Разкази за сома от Камилската долина

Модератор: bobopeli

Заключено
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

theurgist написа:Пичове,майтапа настрана - дайте да напрайм един бивак нейде да са посмеем дружно :D :drinkers: Че повече от една година не съм ходил на риболов в БГ :D С тоя морски риболов ще си забравя уменията за сладководния :oops: :lol: Гледам на една дамаджанка с сливова ракия пише 1996 - може и да се е развалила вече :mrgreen: :drinkers: Помислете си, дан изфиряса ичкията :D
Туй ми звучи кат предложение на което не може да се откаже :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Troli Rapala написа:Мислех утре да одим у задния двор на чичо Краси дъ гъ изненадам лошо,но може към Жребеца да откарам ако съ ръзбереме? :rolleyes: :drinkers:
На Жребеца ако не си разбрал вече ..... ще минаваш баберик :lol: :drinkers:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

theurgist написа:Пичове,майтапа настрана - дайте да напрайм един бивак нейде да са посмеем дружно :D :drinkers:
Аз теб така и така не те харесвам ..... ма ще дойда само за да ти изпия ракията и да ти е гадно :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
theurgist
новобранец
новобранец
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Юни 08, 2014 9:34 am

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от theurgist »

KRASSI написа: Аз теб така и така не те харесвам ..... ма ще дойда само за да ти изпия ракията и да ти е гадно :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Споко, целта ми никога не е била да се харесам някому :wink: :drinkers: Все някяк ще те изтърпим със Тролката :mrgreen: :D Ицо ми изглежда по опасен за ичкията, в тоя занаят ми изглеждаш по скоро редник,отколкото генерал :lol:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Редник ама с два пробити ботуша
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа:Редник ама с два пробити ботуша
Още не е редник,а бели картофи в обоза! :mrgreen: :drinkers: Покрай теб нема шанс да израсне,требва му шут от гуруто Троли! :rolleyes: :drinkers:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Шут ли???
Ако си се прибрал внимавай кви ги дрънкаш щот и в София да си и на Жребчево да си - се си ми на 1 час разтояние :lol: :lol: :lol:
Ше видиш един шут с 50ти номер обувка дет е два пъти по-голяма от задика ти :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

theurgist написа: Все някяк ще те изтърпим със Тролката :mrgreen: :D :lol:
Ти за Тролката не се притеснявай. Той е лош пред клавиатурата...... на бивака сяда в мен.... на дясното ми краче и ме гледа влюбено :D :drinkers:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
theurgist
новобранец
новобранец
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Юни 08, 2014 9:34 am

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от theurgist »

KRASSI написа: Ти за Тролката не се притеснявай. Той е лош пред клавиатурата...... на бивака сяда в мен.... на дясното ми краче и ме гледа влюбено :D :drinkers:
Още по добре, значи с Ицо ще си кръкаме на спокойствие :mrgreen: :drinkers: :D
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Кажи колко литра е дамаджанката, че не мога да спъ.. :lol: ., мислим, мислим... :roll: , у нашиот край, дамаджанки под 5 литра им казват комки.... :lol:
От мен руска салата 5 литра, не френска.. :lol: ., и ферменте краставички по немски 2х3 литра... :lol: без стерилизация, само с хрян и семена от бяла горчица. :wink:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Та се сетих за една история от преди 20 г., та с един приятел отиваме в кръчмата Алафрангите, името означава - при франсетата.... :lol: , да обсъдим предстоящият риболов та поръчахме си по по една троянска сливова, аз си взех шопска, а той руска салата, та сервито носи на мен една богата салата за 5 сливови..., а на него 3 топчици от кафени лъжички на марулено листо с 3 маслинки..... :lol: , пукнах се от смях, защото знам, как, ще реагира,
та погледна го строго и му каза - Като ме гледаш с моите 100 кила, как ти се струва тази чиния руска салата, която изглежда, като посетена и изцвъкана на три места от дребен гларус..... :lol: , я бягай бързо при готвача и му кажи да сложи два голями черпака и отстрани, вместо листа от марули, да нареди два реда пендари от шпеков салам.. :lol: .и на същата цена да е момче...и добави, тази нощ планираме риболов на сом, . :wink: ..та сложи и две бутилки в замразителя, да има докато ми излезе открият лист за 1-ва зона. :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Та се сетих за една история от преди 20 г., та с един приятел отиваме в кръчмата Алафрангите, името означава - при франсетата.... :lol: , да обсъдим предстоящият риболов та поръчахме си по по една троянска сливова, аз си взех шопска, а той руска салата, та сервито носи на мен една богата салата за 5 сливови..., а на него 3 топчици от кафени лъжички на марулено листо с 3 маслинки..... :lol: , пукнах се от смях, защото знам, как, ще реагира,
та погледна го строго и му каза - Като ме гледаш с моите 100 кила, как ти се струва тази чиния руска салата, която изглежда, като посетена и изцвъкана на три места от дребен гларус..... :lol: , я бягай бързо при готвача и му кажи да сложи два голями черпака и отстрани, вместо листа от марули, да нареди два реда пендари от шпеков салам.. :lol: .и на същата цена да е момче...и добави, тази нощ планираме риболов на сом, . :wink: ..та сложи и две бутилки в замразителя, да има докато ми излезе открият лист за 1-ва зона. :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Значи Маги тряа намери още една дамаджана.
Една да планирането на риболова и една за самия риболов . Иначе ще има гости само на планирането :lol: :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Ти пък откъде да знаеш, колко му е дамаджанката, аз съм виждал и по литър и половина..... :lol: , ако бях питал байтимиля, щеше да каже- ...Дамаджанин и то с респект........ :lol: ..., ако бях питал и асеновградския смок... :lol: -щеше да каже- един асеновградски дамаджанин се равнява на 25 литра-твърдо и изрично, по данните на Чирбаджака, щеше да се обоснове, дори съм сигурен, че има два в избата си...м/у клонките... :lol: . Знаете и защо е 25 литра?
В Римската империя са мерили обема в делви, които се казвали Таланти, та един римски талант се равнявал на 26 литра до връю... :lol: .,
справка Укипедия-В Римската империя 1 талант съответства на масата на водата, която се съдържа в една стандартна амфора (1 куб.римски фут, или 26,027 литра)
Та ако носи 1 куб.римски фут, ша го направим председател... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Знаете ли по какво се различават тролингджиите от кльонкаджиите в разговор по телефона.... :lol: , едните ти се обаждат и те молят за 10 кила бензин, да им занесеш, а другите обратното, само 10 кила ракия, позивната е имаме само бензин...... :lol: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Заключено

Обратно към “Риболов на кльонк”