Разкази за сома от Камилската долина

Модератор: bobopeli

Заключено
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа: Тролка ..... Краси започна от нищото. Искаше да разучи сомовете и започна от буква А. Скъса си задника и мина през цялата азбука сам и стигна до буква Я. Стигнеш ли до Я другото идва само. Когато хванах 112ката не знаех , че най-големия преди това е 102.5кг. - Тапета ме светна. Та не се опитвай да научиш директно Я.
Горното е написано от Телешкия Тапет и показва колко сте ограничени и заспали! :wink: :mrgreen: Българската азбука започва с А и завършва с А,като така описва омагьосания кръг на Вечността и Безкрайността! :wink: :drinkers: Я е ИА,но няма как някой да се сети,трябва все Троли да ви отваря! :mrgreen: :drinkers: И с други неща свързани със сома ситуацията е същата,например при цветовете на Воблерите,но засега ще си трая! :wink: :drinkers: Вие се опитвате да стигнете от А до Я,а Троли вижда А+А или АиА при всяка ситуация! :wink: :drinkers:Надявам се да не се почувствате тъпо,че сте почнали от А и сте се развили накрая пак до А! :mrgreen: :rolleyes:Ако ви питам какво точно изобразява А,съвсем ще се оплетете и ще се окаже,че не знаете значението а сте грешно програмирани биороботи! :shock: :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа: Когато хванах 112ката не знаех , че най-големия преди това е 102.5кг. - Тапета ме светна.
Това само доказва,че си Голяма овца или Теле щом трябва някой постоянно да те "осветли",а не можеш да го направиш сам! :mrgreen: :drinkers: Защо на втората минута с Иннорманса предрекох и е записано на клип,че е 40кила и това беше доказано след седмица от Стоманко? :wink: :drinkers: Защо не си знаел,че си хванал нощеска 112-ка,а треаше Телето да те отваря? :roll: :wink: Дано някога намериш верните отговори на подобни въпроси Сам без некое Теле да те води за носа и да ти хлопа чана на врата! :rolleyes: :drinkers:
Аватар
nkolev66
Модератор
Модератор
Мнения: 335
Регистриран на: Съб Дек 31, 2011 6:29 pm
Местоположение: Бургас

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от nkolev66 »

Мислех, че са спрели от производство оригиналния абсент :shock: .
Тролка, ти хубу си траеш, ама до кога да чакаме, да кажеш нещо, колкото и малко да е.
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Остай го да се разпали хубаво ,,,,, после аз ще му лична кофата с водата - ма ся е рано :lol: :lol: :lol: :lol:
След това ти ше го издирваш из галактиката :lol: :lol: :lol:
Казано - Кратко, Точно и Ясно :lol: :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

nkolev66 написа:Мислех, че са спрели от производство оригиналния абсент :shock: .
KRASSI написа:Остай го да се разпали хубаво ,,,,, после аз ще му лична кофата с водата -
.
Е защо с вода,не може ли с Абсент стисльооо? :rolleyes: :drinkers:
Аватар
robber_79
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 541
Регистриран на: Чет Дек 30, 2010 2:43 pm
Местоположение: Стара Загора-Казанлък

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от robber_79 »

Troli Rapala написа:
KRASSI написа: Когато хванах 112ката не знаех , че най-големия преди това е 102.5кг. - Тапета ме светна.
Това само доказва,че си Голяма овца или Теле щом трябва някой постоянно да те "осветли",а не можеш да го направиш сам! :mrgreen: :drinkers: Защо на втората минута с Иннорманса предрекох и е записано на клип,че е 40кила и това беше доказано след седмица от Стоманко? :wink: :drinkers: Защо не си знаел,че си хванал нощеска 112-ка,а треаше Телето да те отваря? :roll: :wink: Дано някога намериш верните отговори на подобни въпроси Сам без некое Теле да те води за носа и да ти хлопа чана на врата! :rolleyes: :drinkers:
Аз пък съм на мнение, че възможно най-правилния човек(Краси) е имал слуката да хване 112-ка!
Не съм прочел някъде да парадира че ,е най-великия сомаджия или нещо от сорта.
Cheers !
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

robber_79 написа: Аз пък съм на мнение, че възможно най-правилния човек(Краси) е имал слуката да хване 112-ка!
Не съм прочел някъде да парадира че ,е най-великия сомаджия или нещо от сорта.
Cheers !
Ареее,още едно теле у стадото! :shock: :rolleyes: :mrgreen: :drinkers: Ходи му чешай кльонка от кеф,а Троли шъ го примажи де га фане по гьолове без да му мигне очото! :wink: :drinkers: В туй е разликата между овца и вълк! :rolleyes: :drinkers: На Троли не му се мазнят напоследък,че обичам да хапвам от мазните телешки пържоли! :wink: :drinkers: Чети повечко и по-бавно,че нещата са по-сложни от колкото може да ти доди на акъля! :wink: :drinkers:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Ама за какво да парадира... Той си е Най-велик без да пледира.. :wink: .., а пък и никой не го пита него - кантарять си казва думата. Той може и да поиска да е на последно място, ако Троли го черп с евтин абсент :lol:
Не съм му опитвал смокиньовата само, иначе кльонковете са му у мене,... :lol: .та, като каже, че ще ходи за сом, трябва първо на мен да се обади... :lol: :lol: Подготвил съм нова стръв тая година...мазна, мазна и секретна.... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

robber_79 написа:... е имал слуката да хване 112-ка!
Кой-кого е хванал е сложна дилемата! :mrgreen: :drinkers:Източно- Румелиеца от село Филипополис твърди,че 112-ката се дължи на неговия гений да чете сомовете до Я,но Истината е тази казана от Троли! :wink: :drinkers: Щом е ползвал харпун,може да си завре моята канджа от яд-отзат,че е далеч от Спортния риболов базиран на морала,силата и мъжеството! :wink: :drinkers: Бог го ощастливи в онази митична вечер за да накаже лъжите на Телето и Левака,нищо повече! :wink: :drinkers: Истинския подвиг са улавянето на Близнаците=2 след това! :idea: Вервайте ми! :drinkers: :drinkers:
Последно промяна от Troli Rapala на Сря Май 15, 2019 8:41 pm, променено общо 1 път.
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

yco написа:Ама за какво да парадира... Той си е Най-велик без да пледира.. :wink: .., а пък и никой не го пита него - кантарять си казва думата. Той може и да поиска да е на последно място, ако Троли го черп с евтин абсент :lol:
Не съм му опитвал смокиньовата само, иначе кльонковете са му у мене,... :lol: .та, като каже, че ще ходи за сом, трябва първо на мен да се обади... :lol: :lol: Подготвил съм нова стръв тая година...мазна, мазна и секретна.... :lol:
Велик,ама харпунджия! :finga: :drinkers: Бъдете по-Велики ако можете,но няма как щом и вие сте харпунджии! :mrgreen: :drinkers: Ще си останете "Велики" по селата на свинско и винско,а га се появи наоколо Троли ще скимучите от страх и ужас! :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

Стоманко,днес видях некролог 40дена на един приятел,мъжкар Пацо-Рамбото на 45 и ми е кофти,та се сетих за 40 и 45 сомовете на Светията! :shock: :drinkers: Отсипете за Бог да прости,моля ви! :cry: :drinkers:
Аватар
robber_79
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 541
Регистриран на: Чет Дек 30, 2010 2:43 pm
Местоположение: Стара Загора-Казанлък

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от robber_79 »

Troli Rapala написа:
robber_79 написа:... е имал слуката да хване 112-ка!
Кой-кого е хванал е сложна дилемата! :mrgreen: :drinkers:Източно- Румелиеца от село Филипополис твърди,че 112-ката се дължи на неговия гений да чете сомовете до Я,но Истината е тази казана от Троли! :wink: :drinkers: Щом е ползвал харпун,може да си завре моята канджа от яд-отзат,че е далеч от Спортния риболов базиран на морала,силата и мъжеството! :wink: :drinkers: Бог го ощастливи в онази митична вечер за да накаже лъжите на Телето и Левака,нищо повече! :wink: :drinkers: Истинския подвиг са улавянето на Близнаците=2 след това! :idea: Вервайте ми! :drinkers: :drinkers:
...изобщо не е малко :roll:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

robber_79 написа: ...изобщо не е малко :roll:
Да,типично за всяка женска е да мисли за Големо и Количество,а който търси качеството е друга бира според Аристотел и Троли! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

robber_79 написа: ...изобщо не е малко :roll:
Въпросът не е Колко,а Защо и Как!! :wink: :drinkers: Човек може да измисли безкрайно много варианти на Колко,но тръпката е в друго!! :wink: :drinkers: Риболова на сом не е бизнес,а усещане и емоция!! :wink: :drinkers:
Аватар
robber_79
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 541
Регистриран на: Чет Дек 30, 2010 2:43 pm
Местоположение: Стара Загора-Казанлък

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от robber_79 »

Troli Rapala написа:
robber_79 написа: Аз пък съм на мнение, че възможно най-правилния човек(Краси) е имал слуката да хване 112-ка!
Не съм прочел някъде да парадира че ,е най-великия сомаджия или нещо от сорта.
Cheers !
Ареее,още едно теле у стадото! :shock: :rolleyes: :mrgreen: :drinkers: Ходи му чешай кльонка от кеф,а Троли шъ го примажи де га фане по гьолове без да му мигне очото! :wink: :drinkers: В туй е разликата между овца и вълк! :rolleyes: :drinkers: На Троли не му се мазнят напоследък,че обичам да хапвам от мазните телешки пържоли! :wink: :drinkers: Чети повечко и по-бавно,че нещата са по-сложни от колкото може да ти доди на акъля! :wink: :drinkers:
Ти си разбираш от тролинга, и на теб съм симпатизант :lol: :lol: Какво имаш в предвид с телето и стадото ? Не познавам никой от пишещите в темата ли4но..и се извинявам ако съм засегнал някой по един или друг на4ин. :oops:
Заключено

Обратно към “Риболов на кльонк”