Разкази за сома от Камилската долина

Модератор: bobopeli

Заключено
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Плюс това на арменски и грузински името ти звучи доста уважително- Леопардиян ди Каприян.... :lol: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

Доволен съм от Лео ди Красио щот Верва,че е Възможно лисица и котка да се цункат насред Париж! :wink: :drinkers: Значи мозъчето му е започнало да работи,кът на Компота Троли и ше влезе у час! :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

:fishing1:
yco написа:Плюс това на арменски и грузински името ти звучи доста уважително- Леопардиян ди Каприян.... :lol: :lol:
:mrgreen: А също и Мимикриян! :mrgreen:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

:mrgreen: Може и Простото Мими! :mrgreen: Кот доди,туй шъ е,какту ъ рекъл Веуикия Биг Шиле! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

А бе Теле ди Красио,троловете кого имитират според твоя Велик Сомски Гений? :mrgreen: :drinkers:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Troli Rapala написа:А бе Теле ди Красио,троловете кого имитират според твоя Велик Сомски Гений? :mrgreen: :drinkers:
Тролка ... с Тапета се запознах на сутринта СЛЕД улавянето на сома. Само бях чувал за него а за форумите чух от него. Та сам съм си пасал трева по полето . А ти лепиш етикети по хората без да ги познаваш.
За мен важното е всеки да си прави кефа .. без значение кой как .. с какво и какво хваща . Проблема е , че на някой им пречи, че други фащат повече и по-големи от тях. :drinkers:
Аз влизам за едно ...а ти за друго .. ти си мислиш че съм луд ... аз пък за твойто няма и да вляза :drinkers:
В крайна сметка нито аз нито ти сме уловили това за което влизаме толкова години .....ма пречим ли си :?:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Troli Rapala написа:Доволен съм от Лео ди Красио ............
.. Значи мозъчето му е започнало да работи,кът на Компота Троли и ше влезе у час! :mrgreen: :drinkers:
Ся що ме караш да се принеснявам за себе си ..... :rolleyes:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа:
Troli Rapala написа:Доволен съм от Лео ди Красио ............
.. Значи мозъчето му е започнало да работи,кът на Компота Троли и ше влезе у час! :mrgreen: :drinkers:
Ся що ме караш да се принеснявам за себе си ..... :rolleyes:
Обичам те по братски и шъ тъ следвам Вечно=2! :wink: :drinkers: Ся обаче ми писна заради Страсбург и предлагам да вкарам у правия ред всеко мюсли с една мъдрост! :wink: :drinkers: Да гъ питам могат ли дъ съ родят Лично от Алях или им тренва майка,която да обичат вечно? :roll: :drinkers: Мога да им предложа и притчата с две мъжки бебета,меч и баща,па дъ гъ видя как некой татко шъ разбере кое е неговото,като само майката би го разпознала? :shock: :drinkers: И това е въпрос от дете което не е виждало майка си и въпреки това не уби друг човек!Името ми е от арабската дума Фикх и знам колко е Велик и Алах,и Саладин след който имаше 1000години мир на Земята,наречени вулгарно ”Тъмните векове”! :wink: :drinkers: Далаверата е Вечната Любов към Майката и Бащата,а не в убийствата! :wink: :drinkers: Часовника ми продължава напред и атентати нема да има!Вервайте ми! :wink: :drinkers:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Ай да не я подфатяме тая щот ще ти е по-сложна и от сомоулова :drinkers:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

Тъмните векове започват след падането на Рим,тоест навлизането на варварите в него,около 6ти век след христа,говоря по спомени де Ицо можи да обясни по подробно и нямат нищо общо с арабите.Наричат се тъмни защото всичко създадено от римската цивилизация остава в забвение и няма нищо градивно и съзидателно през този период.След него настъпва Ренесанса и ‘новото’ раждане на европейската култура и икономика пак да ма поправи някой ако бъркам :lol: :fishing11:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

:fishing1:
KRASSI написа:Ай да не я подфатяме тая щот ще ти е по-сложна и от сомоулова :drinkers:
Вселената върви само напред както всеки часовник,човек и компютър,а на теб ти препоръчвам да гледаш ”Плажът” с Лео ди Каприо и ще видиш светещите частици в Океана на Живота! :wink: :drinkers: Има французойка с любов и дрога/вино/,та всичко е на Библейския принцип 2! :wink: :drinkers: Повечето вярват в Ицето,а номера е да вярваш и на Мария и Магдалена,без дъ тъ бърка ко са правили докато спиш зимен сън! :mrgreen: :drinkers: Троли Съзерцава перфектно и Всеки вижда в погледа му Цялата Истина,дори и да мълчи! :wink: :drinkers: Всяка загадка и проблем ги решавам за 2/стотни от секундата безпогрешно и продължавам само напред както прави Цялата Вселена! :mrgreen: :drinkers: Твоите топки са две и пълни с хайвер,както всеки шаран от Камилски дол,а члена е само опаковка за сплашване на противника! :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

Целия принцип и Вселенско инфо бълва неспирно ,а вие не сте готови още за това! :wink: :drinkers: Човекът е копи-пейст на Европейския сом,та още с доста инфо мога да ви шокирам ,а лудниците ще се напълнят до пръсване! :mrgreen: :drinkers:
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

Не ве Тролка,Ицо има исторически познания значително по големи от мойте,затуй можи да ма поправи в исторически аспект.Ама кой му каза да сложи 0,60 флоро и да търси ониот не знам :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

bai mile1 написа:Тъмните векове започват...
Тъмното е илюзия и лъжа,Всичко Свети Вечно във Вселената! :wink: :drinkers: Минуса също е лъжа,има два вечни плюса! :wink: :drinkers:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

bai mile1 написа:Не ве Тролка,Ицо има исторически познания значително по големи от мойте,затуй можи да ма поправи в исторически аспект.Ама кой му каза да сложи 0,60 флоро и да търси ониот не знам :lol:
Троли истината ми го каза, предии да си купи билет за Марс... :lol: , ама сега съм минал на 0,40, та да видим,кво ще каже...вървят ли катмиджосоте или да си наемам некой арабинджос за бизнеса....в 30 към 60...процентос, за арабина естествено, ама те договора го четат от зад на пред и ако се улиса от големата печалба и го подпише 60 са мен.... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Заключено

Обратно към “Риболов на кльонк”