Разкази за сома от Камилската долина

Модератор: bobopeli

Заключено
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Troli Rapala написа:Троли го събуди оная сутрин,избрах го из между 50лодки,дошли специално заради Драмата на Троли от предишния уикенд,
Да и Стоманчо като разбули "драмата" на Троли на другата дедмица нямаше никой :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ебати драматУргията :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Аз искам битки с истински противници а не халюцинации с риби по 30 кила Мосю Цървулчо :mrgreen: :drinkers:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа:Дай да разискаме казуса Троли и Стоманчо ....или ти е много неудобен щом то избягваш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Всичко е казано,моя такъм е 0.286мм монофил на Момой,2метра 0.35мм флуро на ДАМ,въдица 15-40грама,воблер 7см. глътнат и закачен в хрилете,Битка 2ч.30м.,изморих се и ми се пушеше,он овисна и напънах колкото силици имах или да го вдигна,или да се скъса,та се скъса!Още на първия час дойде до лодката,забавих се с канджата и така!Неща от риболовното ежедневие,някой ако вижда в тая ситуация,че съм некадърен палячо,ко дъ гу прая освен дъ гъ напия първо пък после квот стани! :mrgreen: :drinkers:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Troli Rapala написа:Не си ми неудобен,просто не можеш да си скриеш лицемерието! :mrgreen: Що у Гръцко не ловиш с колците? :mrgreen: Колко кила риба ви счупи въдичката,бе мушмол тъ съ зъебъвъш с мени? :mrgreen::drinkers:
Перво Мосю... аз че съм неудобен ми е ясно ... питах за Стоманчо.
Вноро по грецсо ловим на други способи неясни за вас и лекия такъм е задължителен .
Трето аз съм ви на прицел та кога на мен ми е счупило въдица ... на тоя дет му я счупи не управи на Меркюрито та сте ПОВЕЧЕ от квит :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :drinkers:
Последно промяна от KRASSI на Чет Ное 15, 2018 11:33 pm, променено общо 1 път.
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Аз искам битки с истински противници
Аз знам,че искаш ма ко дъ тъ прая кът си страхлив кът Зайо Байо и гледаш да свършиш бърже,да не се умориш случайно! :mrgreen: :drinkers: За 10минути нема как да получиш Сомски Оргазъм,тъй ши знаеш щот Троли тъй е рекъл! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа: ... на тоя дет му я счепи ви оправи на Меркюрито та сте ПОВЕЧЕ от квит :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :drinkers:
И утре е ден,знам къ дъ ви ударя сомски тъ дъ ви зъболи! :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа: Вноро по грецсо ловим на други способи неясни за вас и лекия такъм е задължителен .:
Браво,Троли е с лек такъм от 15години,но е требвало вие да го откриете вчера,защото риболова почва от вас! :mrgreen: :drinkers: Супер-жалки,та-тарари,та-тарари! :mrgreen: :drinkers:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

С твойте ВИРТУАЛНИ Инормънси ще свърша и за ПОД 10минути но с ИСТИНСКИТЕ ще свърша за 2 часа . Та аз съм реален селянин а не измислен Палячо . :lol: :lol: щот снимки с 5 часа битка с 30кг. риба в рекорди топ 20 Франция и IGFA не видях ... само в троли ...руулс ..цървул ООД :lol: :lol: :lol:
Що не коментираш казуса Троли и Стоманчо ????
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Стегам се с Родинанте 2 .... а ти се стегай за нови шамари ...Цървулчо :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: не постригвай вълната .... ще ти я набия отново и ти няма какво да направиш :drinkers:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа:Що не коментираш казуса Троли и Стоманчо ????
Питай си го Стоманчо,ако те интересува какво,как и кога е хванал,Троли може да сподели неговото си! :wink: Нема как некой плосък да ме вкара в инрига със Стоманчо,ясен ли съм или да съм по-директен? :mrgreen: Рови се у твойто мръсно бельо от който само дебил би се заинтересувал! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа:Стегам се с Родинанте 2 .... а ти се стегай за нови шамари ...Цървулчо :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: не постригвай вълната .... ще ти я набия отново и ти няма какво да направиш :drinkers:
Много мъ изплаши и отивам да си поплача! :mrgreen: :drinkers:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Ма що да е интрита ...що си мисля ме бяхте с горе доле равни такъми .... и Инормънса стана с ясни килограми ???? Мосюююю :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Последно промяна от KRASSI на Пет Ное 16, 2018 12:19 am, променено общо 1 път.
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Troli Rapala написа:
KRASSI написа: Вноро по грецсо ловим на други способи неясни за вас и лекия такъм е задължителен .:
Браво,Троли е с лек такъм от 15години, :mrgreen: :drinkers:
Цървулчо ... лекия такъм е задължителен поради съвсем други причини ... най-малко щот га помпяш цял ден а не да ти стои на стойката до като се тролингясваш .... ма другиге причиини са ти
най-непонятни ..... мноо си BOSS ся ти ми Вервай... знаем те и си ИЗКЛЮЧИТЕЛНО прост индивид :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

ИRe: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

Ди Красио иска интрига между Троли и Стоманко? :roll: Ма немаш проблем,Троли е ларж! :wink: Та,ако ди Красио глътне воблера на Троли и му заседне в гърлото и седи гладен една седмица,тогава ше разбере за колко минути ше го пребори Стоманко! :mrgreen: :mrgreen: :axe: :drinkers:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: ИRe: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Troli Rapala написа:Ди Красио иска интрига между Троли и Стоманко? :roll: Ма немаш проблем,Троли е ларж! :wink: Та,ако ди Красио глътне воблера на Троли и му заседне в гърлото и седи гладен една седмица,тогава ше разбере за колко минути ше го пребори Стоманко! :mrgreen: :mrgreen: :axe: :drinkers:
:lol: :lol: :lol: :lol: без думи ....нанесли сте тежка и непоправима рана на Инормънса ..Тролина спомена че май ме не е разбрал че се е хванал .... добре, че беше Стоманчо иначе сома щеше да се самоубеси :lol: :lol: :lol:
Последно промяна от KRASSI на Пет Ное 16, 2018 12:26 am, променено общо 3 пъти.
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа:
Troli Rapala написа:
KRASSI написа: Вноро по грецсо ловим на други способи неясни за вас и лекия такъм е задължителен .:
Браво,Троли е с лек такъм от 15години, :mrgreen: :drinkers:
Цървулчо ... лекия такъм е задължителен поради съвсем други причини ... най-малко щот га помпяш цял ден а не да ти стои на стойката до като се тролингясваш .... ма другиге причиини са ти
най-непонятни ..... мноо си BOSS ся ти ми Вервай... знаем те и си ИЗКЛЮЧИТЕЛНО прост индивид :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Муньо,всички са наясно,че това са ваши открития от село и учите гърците и японците на риболов,они са мнооо по-прости от вас! :mrgreen: Не споря по тоя казус! :mrgreen: :drinkers:
Заключено

Обратно към “Риболов на кльонк”