Места за риболов на СОМ!!!

Модератор: bobopeli

UNIT
новобранец
новобранец
Мнения: 11
Регистриран на: Чет Дек 05, 2013 2:32 pm

Места за риболов на СОМ!!!

Мнение от UNIT »

Ще ми препоръчате ли някъде където да има много сомове и някаква въдица. Благодаря предварително. :D
martineti
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1238
Регистриран на: Сря Май 26, 2010 10:57 pm

Re: Места за риболов на СОМ!!!

Мнение от martineti »

р. Ебро Испания ;)

[youtube1]<object width="560" height="315"><param name="movie" value="//www.youtube.com/v/YszHAazShkQ?hl=bg_BG& ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="//www.youtube.com/v/YszHAazShkQ?hl=bg_BG&version=3" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>[/youtube1]

https://www.youtube.com/user/dylandog1969" onclick="window.open(this.href);return false;
Маска за лице с краставица: Oбелва се и се нарязва.Добавя се олио и оцет.Изяжда се с ракия.Лицето се разтяга в блажена усмивка и поруменява.
UNIT
новобранец
новобранец
Мнения: 11
Регистриран на: Чет Дек 05, 2013 2:32 pm

Re: Места за риболов на СОМ!!!

Мнение от UNIT »

Места за риболов в България
Аватар
azareus
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 529
Регистриран на: Пет Сеп 27, 2013 9:08 pm
Местоположение: Видин

Re: Места за риболов на СОМ!!!

Мнение от azareus »

р.Дунав, яз.Овчарица и.т.н ! Колега така зададен въпрос трудно ще получи отговор.
"Основен недостатък на човека е, че не предвижда буря, когато времето е хубаво..." /Макиавели/
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Re: Места за риболов на СОМ!!!

Мнение от Emo-83 »

UNIT написа:Места за риболов в България
Много са. :D :D :D
Аватар
yankosan
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 777
Регистриран на: Пон Фев 07, 2011 2:29 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Места за риболов на СОМ!!!

Мнение от yankosan »

:shock: Баси въпроса :lol: В Ямбол има две,на Овчарица са 43,на жребчево знам десетина ,но не е сигурно,на р.Резовска са около два километра ,ама може да те арестуват граничните или гръмнат турците,на Ивито местата са около38км. и тн.
аксел
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 931
Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 5:32 pm
Местоположение: пловдив
Обратна връзка:

Re: Места за риболов на СОМ!!!

Мнение от аксел »

.....има на платените язовири,примерно Черногорово,ама не забравяй,че сома е най-скъпата сладководна риба/към 15лв.килото/,та си приготви към 4-5 стотака и си готов!
валатът не най-лошото нещо на света
Bokata77

Re: Места за риболов на СОМ!!!

Мнение от Bokata77 »

Колега , :drinkers: потърси ги в Камилската долина :rolleyes: викам в Камилската долина са най -големите :mrgreen: и най -чапатите :mrgreen:
Аватар
ivko69
новобранец
новобранец
Мнения: 29
Регистриран на: Пет Сеп 18, 2009 10:55 pm

Re: Места за риболов на СОМ!!!

Мнение от ivko69 »

UNIT написа:Ще ми препоръчате ли някъде където да има много сомове и някаква въдица. Благодаря предварително. :D
Ще ти кажа къде има много сомове.....Даже на това място не е кльонкано,но искам да знам-ще ги ядеш,ще ги продаваш или ще ги пускаш..... :wink:
UNIT
новобранец
новобранец
Мнения: 11
Регистриран на: Чет Дек 05, 2013 2:32 pm

Re: Места за риболов на СОМ!!!

Мнение от UNIT »

ivko69 написа:
UNIT написа:Ще ми препоръчате ли някъде където да има много сомове и някаква въдица. Благодаря предварително. :D
Ще ти кажа къде има много сомове.....Даже на това място не е кльонкано,но искам да знам-ще ги ядеш,ще ги продаваш или ще ги пускаш..... :wink:

Ще ги пускам искам само да си направя кефа!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”