Разкази за сома от залива на девиците

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от KRASSI »

Troli Rapala написа: Само сте забравили,че много смях не е на добре! :wink: :drinkers:
Като видя 20те ти трофеи за които каза ще пиша ....до тогава ми се струваш БЕЗИНТЕРЕСЕН докато те видя.И с два поста съм бил по-полезен от колкото ти с хилядите си осмиващи . :wink:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

SUPER MARIO написа:
Troli Rapala написа:Димане,като не си наясно с Историята на риболова,моля те не пиши глупости! :wink: САЩ не са на 200години,тогава са се обединили повечето малки държави в една-документално,а не физически! :wink: Япония няма нито едно откритие в риболова,нито макара,нито прът!Съвременна Япония е създадена от САЩ след войната!Първото Мулти е на Абу,а Спинга е идея на Илингуорд-англичанин!Японците още са си играли на самураи,а Риоби....! :wink: Четете преди да ръсите мозък! :mrgreen: :drinkers:Един от Ямбол отказа да ми купи Ахаба,щот драга му бил по-слаб от на Риоби Заубер! :shock: :shock: Макара с МегаДраг за 250$ я сравнява с китайче от 50$? :shock: :shock: С бай Ганьо,не споря!Нека си живеят с илюзиите! :mrgreen: :drinkers:
Мега драга при риболов с тънки влакна не е много добро решение.. А аванса на Заубера е много добър за китайче от 50$..
Това ти е четвъртото мнение и както останалите три се месиш в чужди работи! :shock: При положение, че не си виждал Мега-драг, а само Заубер от който никой тук не се интересува, как отсъждаш кое е добро и кое не? Това не те интересува, ти само се забавляваш! :mrgreen: Щом е така, я кажи що по Марица са с Туини, Дайви и Стели и им обясни как Заубера е същия? :mrgreen: Тук спинингисти няма, само тролещи и кльонкащи, та да спориш за нещо от позицията на новобранка е нахално! :wink: Сбогом, любов моя! :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

Diman написа:Пие ми се ркия. Лови ми се сом. И ми се ходи на Мачу Пикчу.
А пък аз съм в сомския рай, но ме мързи да отида до реката! :cry: Спининга не е за мързеливци! :mrgreen: :drinkers:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от KRASSI »

Все още чакаме трофеите ви г-н Цървул .... МОЛЯ ОБЪРНЕТЕ НИ ВНИМАНИЕ :finga: :finga: :finga:
На Марио ги видяхме ааааа вашите измислени фютористични удъри по правилата на ВАШАТА IGFA НЕ СЕ БРОЯТ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: или се лъжа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
SUPER MARIO
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 584
Регистриран на: Нед Мар 02, 2008 11:13 am

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от SUPER MARIO »

Troli Rapala написа:
SUPER MARIO написа:
Troli Rapala написа:Димане,като не си наясно с Историята на риболова,моля те не пиши глупости! :wink: САЩ не са на 200години,тогава са се обединили повечето малки държави в една-документално,а не физически! :wink: Япония няма нито едно откритие в риболова,нито макара,нито прът!Съвременна Япония е създадена от САЩ след войната!Първото Мулти е на Абу,а Спинга е идея на Илингуорд-англичанин!Японците още са си играли на самураи,а Риоби....! :wink: Четете преди да ръсите мозък! :mrgreen: :drinkers:Един от Ямбол отказа да ми купи Ахаба,щот драга му бил по-слаб от на Риоби Заубер! :shock: :shock: Макара с МегаДраг за 250$ я сравнява с китайче от 50$? :shock: :shock: С бай Ганьо,не споря!Нека си живеят с илюзиите! :mrgreen: :drinkers:
Мега драга при риболов с тънки влакна не е много добро решение.. А аванса на Заубера е много добър за китайче от 50$..
Това ти е четвъртото мнение и както останалите три се месиш в чужди работи! :shock: При положение, че не си виждал Мега-драг, а само Заубер от който никой тук не се интересува, как отсъждаш кое е добро и кое не? Това не те интересува, ти само се забавляваш! :mrgreen: Щом е така, я кажи що по Марица са с Туини, Дайви и Стели и им обясни как Заубера е същия? :mrgreen: Тук спинингисти няма, само тролещи и кльонкащи, та да спориш за нещо от позицията на новобранка е нахално! :wink: Сбогом, любов моя! :mrgreen: :drinkers:
Тролка ще си мълча вече...Не искам да те разстройвам повече... :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Бързай бавно.
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа:Все още чакаме трофеите ви г-н Цървул .... МОЛЯ ОБЪРНЕТЕ НИ ВНИМАНИЕ :finga: :finga: :finga:
На Марио ги видяхме ааааа вашите измислени фютористични удъри по правилата на ВАШАТА IGFA НЕ СЕ БРОЯТ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: или се лъжа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Кво ми се молиш, да не съм Бог? :shock: Марио показа Трофей,а не Трофеи! :idea: Той е анонимен и може да покаже всичко! :rolleyes: Покажи ти първи, можеш да започнеш и от гаража! :wink: :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

SUPER MARIO написа: Тролка ще си мълча вече...Не искам да те разстройвам повече... :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Като мълчиш, що пишеш? :mrgreen: :drinkers:
Diman
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1135
Регистриран на: Съб Май 31, 2008 3:12 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Diman »

Troli Rapala написа:[...Спининга не е за мързеливци...
Спинингистите са най- големите мераклии и най-упоритите магарета. Минах по този път, като млад. И още ми е кеф. Разчесвах язовирите по цели дни и в един дъжд си натресох плексит на дясната ръка. Та, както казва един амуджа- човек каквото си докара до главата, всичкото е от голям мерак.
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

Diman написа: Та, както казва един амуджа- човек каквото си докара до главата, всичкото е от голям мерак.
На мен пък друг човек ми каза, че ако от три дена немаш Голем мерак, по-добре да се гръмнеш! :mrgreen: Хемингуей се казвал, ма дали е верно, не знам! :mrgreen: :drinkers:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от KRASSI »

Troli Rapala написа:
KRASSI написа:Кво ми се молиш, да не съм Бог? :shock: Марио показа Трофей,а не Трофеи! :idea: Той е анонимен и може да покаже всичко :
Дай да видим трофеите на ваше ВЕЛИЧЕСТВО.
Да видим що за пръдня си ти че ми е интересно ??????
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
ringo
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 314
Регистриран на: Чет Окт 07, 2010 8:48 pm
Местоположение: Шумен

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от ringo »

Тоци, мустакатия от февруари ли го дебнеш или предимно бели?
Diman
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1135
Регистриран на: Съб Май 31, 2008 3:12 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Diman »

Troli Rapala написа:
Diman написа: Та, както казва един амуджа- човек каквото си докара до главата, всичкото е от голям мерак.
На мен пък друг човек ми каза, че ако от три дена немаш Голем мерак, по-добре да се гръмнеш! :mrgreen: Хемингуей се казвал, ма дали е верно, не знам! :mrgreen: :drinkers:
Така ли? Спестих некой друг фишек. На мен мерака ми е постоянен.
Аватар
toci23
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 5:24 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от toci23 »

ringo написа:Тоци, мустакатия от февруари ли го дебнеш или предимно бели?
За сом,аз само и единствено влача за сом-белите са бонус.....С тея градуси на водата трябваше вече да съм ги почнал......Особенно когато има хубаво и ясно слънце.... :D
KRASSI написа:Кво да ти показвам ...удъра на 30годишна риба която избягва всеки ден по 30 лодки е като ти да се спънеш в бордюр .... ма ако ти кажа внимавай с бордюра дали ще се спънеш ?????.
Аватар
Shark Hooks
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 229
Регистриран на: Сря Мар 15, 2017 3:50 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Shark Hooks »

Diman написа:
Troli Rapala написа:[...Спининга не е за мързеливци...
Спинингистите са най- големите мераклии и най-упоритите магарета. Минах по този път, като млад. И още ми е кеф. Разчесвах язовирите по цели дни и в един дъжд си натресох плексит на дясната ръка. Та, както казва един амуджа- човек каквото си докара до главата, всичкото е от голям мерак.
Друго си е да седиш седнал в една лодка часове и да чувстваш как ти са пукат хемороидите . :lol:
Diman
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1135
Регистриран на: Съб Май 31, 2008 3:12 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Diman »

Да, хемороидите са неприятно нещо. Да не дава Господ. :ANAL: Ние си практикуваме спининга и от лодка, когато закъсаме за стръв. Питай батко си Краси. Имам един телескопичен "SERT" 2,70 който държа в лодката. Ти знаеш ли какво е "Пеперуда"? :D
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”