Разкази за сома от залива на девиците

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от bai mile1 »

Аз ша ва чакам под дъба до бурето
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от къца - кълве »

bai mile1 написа:Аз ша ва чакам под дъба до бурето
Добра среща ! :butthead:
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от bai mile1 »

Тя може и дан е добра,кат та гледам с тез свалени гащи :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от bai mile1 »

Та ето ги героите на язовир Тича,десния симпатяга е оня дет ми организира посрещане на брега миналата година,и ми са кара ,че съм му закачил мрежите :lol: .Сега пък са е изстипосал и у фейса да покаже на киртаците от ЦРО ,че язовира си е верно негов и никой не може да го спре да си опъва мрежите,щот има гръб :wink:
0-02-05-d1aad59b4154ad7fa6e79a0a322b1d87c29262135eedf4baec9ab3d8437a85bf_full.jpg
0-02-05-d1aad59b4154ad7fa6e79a0a322b1d87c29262135eedf4baec9ab3d8437a85bf_full.jpg (84.7 KiB) Преглеждано 1252 пъти
в лицето на някой виден охранител,и храни един куп миндили на държавна заплата :lol: туй е положението пък ний да не му са пречим най добре
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
hris47
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 396
Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:58 am
Местоположение: Greece

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от hris47 »

Ех мале какви са мазни хубавциии...тия да ги добараш някоя нощ...па върти с тоягата докат ревнат ''стига толкова''...що не дойдат тука да хвърлят мрежи--нямат излизане от затвора..изроди нещастни....
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от bai mile1 »

Щото, колега басейнова дирекция,ХЕИ Шумен с подкрепата на рпу Шумен извършваха проверки и глобяваха усърдно намерените лодки с двг в язовир Тича,явно са преценили ,че точно те са най голямата опасност за чистотата на водата и запазването на рибното богатство на язовира.А пък сичките ония кат Хасанчо спомагат за запазване на рибното богатство.То и за туй в Шумен имаме най скъпата вода в България 3.23лв за кубичен метър,щото я пазят много усърдно от замърсяване и е страшно подобрена услугата на ВиК Шумен.Аз лично не виждам нищо странно в цялата ситуация покрай язовир Тича просто констатирам факти :wink:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
hris47
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 396
Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:58 am
Местоположение: Greece

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от hris47 »

Интересно тия мазници как са опънали мрежите,дето си закачил и изобщо имат ли разрешително за промишлен риболов..ама какво ли питам и аз...то прокурори бракониерстват, та тия ли...няма оправия и това си е..
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

Всеки проблем може да бъде решен,ако има желание! :wink: :drinkers:
Diman
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1135
Регистриран на: Съб Май 31, 2008 3:12 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Diman »

bai mile1 написа:Та ето ги героите на язовир Тича...
От кое село е пейзинарията?
Последно промяна от Diman на Пон Фев 26, 2018 9:17 pm, променено общо 1 път.
Аватар
hris47
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 396
Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:58 am
Местоположение: Greece

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от hris47 »

Troli Rapala написа:Всеки проблем може да бъде решен,ако има желание! :wink: :drinkers:
така е ,съгласен съм с теб колега само че---явно липсва желание...досега бях в тубата и направо ми настръхва косата --за последните10 години са извадени стотици километри мрежи ...а колко не са извадени....а най-лошото е че държавни служители - прокурори , магистрати и дори служители на ИАРА-масово са замесени в тия ''изпълнения''..напиши ''бракониери'' в you tube и само гледай какво става...срамна история!!!
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от bai mile1 »

Diman написа:
bai mile1 написа:Та ето ги героите на язовир Тича...
От кое село е пейзинарията?
Димане,нали написах ,че десния е мой стар познат от случка на Ловец,ма я споменах в темата на Ицо преди година и половина :wink:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от bai mile1 »

Виж как колегата Хрис си е отговорил на всички въпроси сам :wink:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от bai mile1 »

Тролка и ти си прав за мерака ама явно липсва в държавните институции ясно ма за жалост и между нас самите,щот е по важно да са прайми на велики вместо да направим нещо заедно,но ни пречи нещо,какво ли е?
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Diman
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1135
Регистриран на: Съб Май 31, 2008 3:12 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Diman »

Той не е бракониер. Той е хищник. Естествен регулатор на популациите. :lol:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

Не знам в детайли какво е положението на Тича с бракониерите,но битката винаги е дълга и продължителна!Ако са само тия двамата е лесно,но ако е разграден двор треа да се организирате риболовците,като на Пясъчник или Монтана и да ги преследвате по всички възможни начини!Без натиск от Ваша страна,оправия няма! :drinkers:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”