Разкази за сома от залива на девиците

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от bai mile1 »

бачкат бре неговите любимци :D :lol: :lol: Знам бе , :D ама ми е кеф да го закачам :wink: Аз за туй са капотирах,щото не му ги ползвам...любимците :lol: :lol: ама може пък рязко да стана от висшия офицерски състав,щото наблягам на други :lol: :lol: и капото не ма плаши :wink: Ама Тролката нещо са покри :roll: :roll: да не е замислил някой леопардов номер :roll: :roll: Скок и Генерал :D :lol: :fishing6:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от bai mile1 »

Ицак :D оназ кутия,за хейтърите и аз мога да помогна с пълненето :lol: ако не мож я напълни сам :wink:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
ringo
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 314
Регистриран на: Чет Окт 07, 2010 8:48 pm
Местоположение: Шумен

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от ringo »

Кво става , Братлета? Тишина от Васил Найденов навсякъде. Довечера отивам да пробвам новата 39-тка. Само още не съм експериментирал с метална пета сърф, да ме извини Калин. Обещавам снимка, не че на някой му дреме де! :fishing2: :fishing2: :fishing2:
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от bai mile1 »

Няма проблеми :D превземай пазара :lol: :lol: :lol: Аз кат кажеш ша помагам :lol: .Все съм се чудил на таквиз хора,успяват ли да се усмихнат някога и на какво :roll: Както и да е успех с пратките :lol: :lol: :lol: :fishing6:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
ringo
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 314
Регистриран на: Чет Окт 07, 2010 8:48 pm
Местоположение: Шумен

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от ringo »

ей го Убавеца. Пета 39 мм. Работна част на ножа 2,5 мм. От 112 ми се обадиха да спирам да блъскам, защото хората в близкия квартал не могат да спят :fishing2: :fishing2: :fishing2:
Прикачени файлове
20246068_10209594609449233_6239366064092376777_n.jpg
20246068_10209594609449233_6239366064092376777_n.jpg (106.75 KiB) Преглеждано 1298 пъти
Аватар
toci23
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 5:24 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от toci23 »

ringo написа:ей го Убавеца. Пета 39 мм. Работна част на ножа 2,5 мм. От 112 ми се обадиха да спирам да блъскам, защото хората в близкия квартал не могат да спят :fishing2: :fishing2: :fishing2:
Много ти е хубав станал,ма дали с блъскане ще се получат нещата.Успех и чакаме резултати :D от Щуменската бригада вече имат удър на ряката :lol: Успех....
KRASSI написа:Кво да ти показвам ...удъра на 30годишна риба която избягва всеки ден по 30 лодки е като ти да се спънеш в бордюр .... ма ако ти кажа внимавай с бордюра дали ще се спънеш ?????.
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от bai mile1 »

Специален поздрав за консуматорите на супер друпер :lol: :lol: :lol: https://youtu.be/BshxCIjNEjY Е без 3д е ама все пак е нещо :wink: :fishing6:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
ringo
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 314
Регистриран на: Чет Окт 07, 2010 8:48 pm
Местоположение: Шумен

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от ringo »

toci23 написа:
ringo написа:ей го Убавеца. Пета 39 мм. Работна част на ножа 2,5 мм. От 112 ми се обадиха да спирам да блъскам, защото хората в близкия квартал не могат да спят :fishing2: :fishing2: :fishing2:
Много ти е хубав станал,ма дали с блъскане ще се получат нещата.Успех и чакаме резултати :D от Щуменската бригада вече имат удър на ряката :lol: Успех....
Благодаря, Тоци. Моят удар беше още преди три седмици ама не била моята риба.Рано или късно ще се засечем с теб на понтона на Аспарухово. Ще посвирим на чичо Скруч пък каквото сабя покаже :D :D :D
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

toci23 написа::D На кльонк още си е раничко-за нашия гьол-доста нощи настояв:D Поздрави на всички-и ще поздравя Троли с една снимка.......
Мерси за поздрава и на Жребеца все такива бебоци се хващат! :rolleyes: Ходих през Уикенда с децата и не съм доволен от към риболов!На кльонк-картофено капо,на тролинг-соме и изпусната бяла,а на куршумче костурите са мъка,но като ударят е лудница,развиват яко аванси и са бързи,като снаряди!Да набарам килограмовите и ще пусна яки клипове!Щуките ги нема никакви още!Късно се усетих какви воблери искат белите,щот се разхождах за сомове!Ядосан съм и ще го отнесе некой Голем...може би? :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

snop написа:Абе то имаше кой да казва но ги изгониха от тука... пример Емо 83 можеше много да помогне па нека го плюят че бил с баяти такъми...
Освен да ти продаде нещо,за друго не става! :wink: От 10години се опитва да троли за Голем,но не му се получава и лови мизерабъли! :mrgreen: Та ако искаш да си като него,следвай го-нема лошо! :wink: Хищическия усет,ако не ти е заложен,трудно се придобива!Да усещаш рибите е Великото в риболова!Да усетиш къде са и какво искат! :idea: :drinkers:
Аватар
toci23
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 5:24 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от toci23 »

Troli Rapala написа:,,,щот се разхождах за сомове!Ядосан съм и ще го отнесе некой Голем...може би? :mrgreen: :drinkers:
След час акустирам на Жребеца :D мъка е било уикенда не заради усещането ти ами заради силното земетресение,поне така казват.Мойта информация от вчера и предния ден е много по различна,и вече пътувам.Имам няколко идеи -дано да се получат нещата. 13 дена бях на Цонево и се налових на белки хубави и едно малко соме,ся се надявам да хвана това за което отивам.Поздрави на всички и успех пичове.... :D :drinkers:
KRASSI написа:Кво да ти показвам ...удъра на 30годишна риба която избягва всеки ден по 30 лодки е като ти да се спънеш в бордюр .... ма ако ти кажа внимавай с бордюра дали ще се спънеш ?????.
Аватар
robber_79
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 541
Регистриран на: Чет Дек 30, 2010 2:43 pm
Местоположение: Стара Загора-Казанлък

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от robber_79 »

Мдаа, често след земетресение, риболова е никой-нищо. Троли сега е малко рано за костур, но следващия път като решиш да се забавляваш , сложи една 10-ка жълта кука по избор.
snop
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 143
Регистриран на: Вто Юни 24, 2008 10:03 am

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от snop »

хахах колегата тоци не се спира! Браво на него. :)
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от bai mile1 »

snop написа:хахах колегата тоци не се спира! Браво на него. :)
Снупи ти не си ли ходил?Кажи нещо от реката.Аз вчера таман излизам от града посока язовира и Тоцито профуча край мен,ама много бьрзаше ей :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
аксел
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 931
Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 5:32 pm
Местоположение: пловдив
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от аксел »

Сигурно от земетресението,едно приятелче 230+см, на Студениия на кльонк,килограми неизвестни,поради нежелание да се мъчи рибата,пуснат в добро здраве браво на момчето,от Пловдив естествено.
валатът не най-лошото нещо на света
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”