Разкази за сома от залива на девиците

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Аватар
toci23
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 5:24 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от toci23 »

Don4o_62 написа:миналата година на тролинг на Студения един сом ми върна лодката,загасих мотора и ме дърпа барем 40 м. обратно,акъла ми излезна :lol: :lol: :lol: ,но след малко спря и полека взех да набирам,набирам и напъна още един път и се откачи,около мястото дето се откачи,сонара показа някаква разстителност,не знам кво беше,но явно се беше наврял там,но не е бил мой :wink: ,а куките на воблера не бяха мръднали,но ги сменям с карбонови,така викаше продавача дето ги вземам и вика няма мачкане или чупене,по 2 лв. бройката бяха,но нямах късмет да го суркам до лодката да видим дали щяха да издържат :D
Ееее Дончооо,здравей-прописа най сетне :D от теб най мн ме кефи разказите ти за някога кога сте ги ловили яко,продължавай да разказваш-мн неща съм си взел от тях......полезни....Наздраве на всички.... :drinkers:
KRASSI написа:Кво да ти показвам ...удъра на 30годишна риба която избягва всеки ден по 30 лодки е като ти да се спънеш в бордюр .... ма ако ти кажа внимавай с бордюра дали ще се спънеш ?????.
Аватар
toci23
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 5:24 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от toci23 »

Troli Rapala написа: Е па супер си,завиждам ти на масрафа и аз искам.ноооо! :cry: Картофи взе ли 30-40кила? :mrgreen: Остава да треснеш нещо по-тека и да идвам да ти ги белим,че мойте свършиха? :roll: :mrgreen: :drinkers:
Васето пак отървал сом сутринта :D пак на рапал,в четвъртък сутринта кацам на язовира да видя защо така все му бяхат,и да им се скарам :lol: Веднъж го видех Васето на гьла -и ми уадри големио :lol: ся ще ида да му ползвам пак късмета :rolleyes:
KRASSI написа:Кво да ти показвам ...удъра на 30годишна риба която избягва всеки ден по 30 лодки е като ти да се спънеш в бордюр .... ма ако ти кажа внимавай с бордюра дали ще се спънеш ?????.
Аватар
Shark Hooks
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 229
Регистриран на: Сря Мар 15, 2017 3:50 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Shark Hooks »

Троли откачил се е защото му е мека въдицата и са го разпечатли продавачите (отворили) :lol: .
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от bai mile1 »

Ей Тролка тез пусти Рапали,една риба не мога извадя с тях бре.Бай Ристо Ряпов докат го сложа и го апят
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
snop
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 143
Регистриран на: Вто Юни 24, 2008 10:03 am

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от snop »

троли Мърморана хайде похвали се с някой голям сом,та нали щеше да ни натриваш носа?? :)
snop
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 143
Регистриран на: Вто Юни 24, 2008 10:03 am

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от snop »

Колеги, моля споделете какви воблери за взема за сом. За стояща вода плитка до 1м-1.5м,искам да са качествени и уловисти.И кой може да ми ги достави най-бързо :).Нека всички се изкажат дори и троли Мърморана!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

snop написа:троли Мърморана хайде похвали се с някой голям сом,та нали щеше да ни натриваш носа?? :)
Без кинти,сом и жена ни съ лови! :wink: :drinkers: Когато му дойде времето,както е казал един .....Крал! :mrgreen: :drinkers:За тролинг или спининг ше ти треат воблери,бърборане? :roll: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

Shark Hooks написа:Троли откачил се е защото му е мека въдицата и са го разпечатли продавачите (отворили) :lol: .
Е,може да е възрастен вече човека и да нема силици? :mrgreen: :roll: :drinkers: Човешко е,простено му е! :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

bai mile1 написа:Ей Тролка тез пусти Рапали,една риба не мога извадя с тях бре.Бай Ристо Ряпов докат го сложа и го апят
Ти пратим малко монфил,па мое от това да е? :roll: Казах ти,че не са тъпи Добичетата често са по-умни от нас,пардон- Вас! :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

:fishing1:
toci23 написа:
Troli Rapala написа: Е па супер си,завиждам ти на масрафа и аз искам.ноооо! :cry: Картофи взе ли 30-40кила? :mrgreen: Остава да треснеш нещо по-тека и да идвам да ти ги белим,че мойте свършиха? :roll: :mrgreen: :drinkers:
Васето пак отървал сом сутринта :D пак на рапал,в четвъртък сутринта кацам на язовира да видя защо така все му бяхат,и да им се скарам :lol: Веднъж го видех Васето на гьла -и ми уадри големио :lol: ся ще ида да му ползвам пак късмета :rolleyes:
Е па земи ти 30-40кила картофи и он да ги бели докат ти ги вадиш Големите! :wink: Ристо ги лови,а он ги пуска? :roll: Миле да не е сменил армията със съдийската прфесия,дет само ги изпускат без да искат? :shock: :mrgreen: :drinkers:
snop
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 143
Регистриран на: Вто Юни 24, 2008 10:03 am

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от snop »

Тролка за спининг. Мястото има много дребна таранка ама много! Пълно със сом! И си мислех за някой воблер да пробвам,ей така:)
Аватар
toci23
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 5:24 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от toci23 »

Troli Rapala написа: Е па земи ти 30-40кила картофи и он да ги бели докат ти ги вадиш Големите! :wink: Ристо ги лови,а он ги пуска? :roll: Миле да не е сменил армията със съдийската прфесия,дет само ги изпускат без да искат? :shock: :mrgreen: :drinkers:
Аааа не смейм да говорим предварително :lol: че да не се омажем до ушите с а...ко че мирише яко :mrgreen: :drinkers: Ще си тренирам нервите :lol: за да съм подготевен :mrgreen: че септември 13 дена съм на твоя гьол,набелязал съм три места :D ще кръжим там от начало до край :wink: без да мръднем метър в страни :lol: Големите не знам каде са :lol: но знам малките каде са- че да не одим там,пак е нещо :wink: :fishing6:
KRASSI написа:Кво да ти показвам ...удъра на 30годишна риба която избягва всеки ден по 30 лодки е като ти да се спънеш в бордюр .... ма ако ти кажа внимавай с бордюра дали ще се спънеш ?????.
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от bai mile1 »

Снупи,за спининг за река питай при спинингарите,той Тролката абер няма от тролинг ти за спининг го питаш :lolШа откача с тез рапали два откача днеска :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
snop
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 143
Регистриран на: Вто Юни 24, 2008 10:03 am

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от snop »

ахахаха :) добре бай-миле май ще званя на емко да ми прати нещо :)
Аватар
robber_79
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 541
Регистриран на: Чет Дек 30, 2010 2:43 pm
Местоположение: Стара Загора-Казанлък

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от robber_79 »

snop написа:Тролка за спининг. Мястото има много дребна таранка ама много! Пълно със сом! И си мислех за някой воблер да пробвам,ей така:)
Аз на твое място, първо бих пробвал с Rapala skitter pop 9 или 12см. зависи от спининг-а ти.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”