Разкази за сома от залива на девиците

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от bai mile1 »

Тъй,последни новини от Тича.Снощи е имало акция на момчетата от ЦРО на Тича извадени са добро количество мрежи и гирими,излезли да ги горят баш до едни познати дет са на лагер там :lol: изкарали им акъла викат ша ни крадът лодките :lol: Та почнаха да ми звънят познати с идеята да помогнем финансово кой колкот може разбира се :wink: Ако някой от участниците ,чете тука да пише на лични да видим,как да се случат нещата и за напред :wink:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yankosan
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 777
Регистриран на: Пон Фев 07, 2011 2:29 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от yankosan »

На Жребчево изиза ли неква сомова риба :roll:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

От мъка,че се капотирах със сом,посетих Чалга-парти да си поплача! :mrgreen: :drinkers: Устоях на всякакви домашни питиета-не можаха да ми размътят тиквата! :drinkers:

Diman
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1135
Регистриран на: Съб Май 31, 2008 3:12 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Diman »

Troli Rapala написа:...посетих Чалга-парти...
Ой ля ляяя. Т'ва голямо падение. Дългия ли те подкокороса? Другите докато ловят, ти дегустираш. Стар трек!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

Чалгата е от турски ритми и маанета,а народната музика не е,та правя разликата! :wink: И на двете не съм фен,но пък техните слушатели и те са хора,та треа да ги уважавам малко или много! :wink: :drinkers: След 10дена съм канен да слушам Класическа музика на най-високо ниво в Европа,та не ми е лесно! :rolleyes: :drinkers: Като аристократ,познай къде ще се чувствам по-добре? :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

yankosan написа:На Жребчево изиза ли неква сомова риба :roll:
Излизат,но треа да си "бакшиш" и да ги вадиш с таксито! :mrgreen: :drinkers: Селянията така е налазила,че ни очаква тъмно бъдеще! :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

https://www.borbabg.com/2018/04/18/измъ ... ов-сом-на/

"Майстора"-селяк глей ко праи?????Сега ще го почнат и през Май,докато не изтребят,изядат или продадат и последния сом!Некой изрод докато не даде фира,така ще бъде! :drinkers: Май съм объркал държавата и съм се нахендрил да тролим сред некакви дебили и безмозъчни твари? :shock: :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

Този бакшиш съм си го заплюл и ще си направя кефа! :drinkers: Като нема сомове,че ловим бакшиши! :mrgreen:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

Оказа се,че българския сомаджия е джихадист в отношението си към рибите,като почнем от Краси,Емо,Стефар с 60сома в Забраната през Май и стигнем до бакшиша Иво Христов от Велико Търново! :shock: И стават все по-нагли и не се крият! :roll: Такова безбожие и при мангалите няма! :mrgreen: :drinkers:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от KRASSI »

Troli Rapala написа:Оказа се,че българския сомаджия е джихадист в отношението си към рибите,като почнем от Краси,Емо,Стефар с 60сома в Забраната през Май и стигнем до бакшиша Иво Христов от Велико Търново! :shock: И стават все по-нагли и не се крият! :roll: Такова безбожие и при мангалите няма! :mrgreen: :drinkers:
Мосю отношението ни към рибите е ДОСТА по-добро от вашите снимки от банята. Но с право мога да отбележа за Вас Мосю, че търпите градивна метаморфоза в отношението си към рибите защото в последно време банята ви е празна - но дали не е просто защото твърдо се капотирате от към сомоУлавяне и не спадате в графа "сомаджия". :fishing7: :lol: :lol: :lol: :lol:
Така или иначе, хората улавяли повече риба от вас Мосю винаги са били трън в задника ви - що се отнася до мен, ако съм трън точно във вашия задник съм Ок :drinkers:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

Пич,при теб има някаква шизофрения и не мога да преценя Кой си? :shock: :mrgreen:
Този,Който публично пуска 112,69 и 68кг. Сомове или Този,Който след това публично наряза 100кг. Сом с резачка за дърва? :shock: :rolleyes: :drinkers:
Кой си ти,бееееее? :mrgreen: :drinkers: Избирай,за да знам как да се отнасям според заслугите! :wink: :drinkers: Сега разбра ли,Къде си Сгрешил или не? :roll: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа: ако съм трън точно във вашия задник съм Ок :drinkers:
Щом си опрял до моя задник,значи не си Ок! :wink: Гъркините,не ти пускат май? :mrgreen: :axe: :drinkers:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от KRASSI »

Troli Rapala написа:Пич,при теб има някаква шизофрения и не мога да преценя Кой си? :shock: :mrgreen:
Този,Който публично пуска 112,69 и 68кг. Сомове или Този,Който след това публично наряза 100кг. Сом с резачка за дърва? :shock: :rolleyes: :drinkers:
Този който направи и едното и другото - толко ли ти е сложно???
Едното за да направи кефа на себе си а второто за да направи "кефа" на подобни на теб индивиди - просто не се побра в банята :fishing6: иначе щеше да се светнеш по-лесно :drinkers:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа: Този който направи и едното и другото - толко ли ти е сложно???:
Не е сложно,през тези години си правил винаги Другото,а Добър риболовец си бил само за два месеца през 2007-ма! :wink: :drinkers: Това е Твой избор,та не мога да ти се бъркам!Атаките ти към мен са обречени,защото съм Добър риболовец и балансирам перфектно в Голямата игра! :wink: :drinkers:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от KRASSI »

Нали и тогава не бях ... бил съм сам ... тъмно ... канджи ... па на всичкото отгоре и свидетели няма. :D
Ма що коментираш мен не ми е ясно. Коментирай теб ... свидетели .. риби ... без канджи може би :lol: :lol: :lol: пък и поне е било светло та да те видят как се осираш БАЛАНСИРАНО посред бял ден с дребосъци :lol: :lol: :lol:
Давай почвай ..... :drinkers:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”