Разкази за сома от залива на девиците

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от KRASSI »

Мосюю.. що не се снимахте с тези белки "от хубавите" :lol: :lol: :lol: :lol: зад Айфеловата кула за да е по франЦуцки ами па в банята :drinkers:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
toci23
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 5:24 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от toci23 »

Aм те всичките ти риби колкот едната наша ве..... :D :lol: :lol: :lol:
KRASSI написа:Кво да ти показвам ...удъра на 30годишна риба която избягва всеки ден по 30 лодки е като ти да се спънеш в бордюр .... ма ако ти кажа внимавай с бордюра дали ще се спънеш ?????.
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от KRASSI »

Като един мангал дето фащаше хубави сомчета по Марица. Ма били хубави щот като изпържил три на детето и таман се наяждало ...щях да падна :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Diman
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1135
Регистриран на: Съб Май 31, 2008 3:12 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Diman »

Troli Rapala написа:...100-ките са единствените риби за които немам инфо,та ше е тръпка да ги разгадавам! :drinkers: Само една ми трябва,да удари за да и схвана мисленето,па после ще е лесно...
Това е общ проблем. С малки изключения. А дали всички стотарки са с еднакво мислене? Едва ли.... Може би искат втора тройка? Нямам право на такава. Не, че някога бих сложил. Не съм тролингист да дърпам 18 тройки след лодката.
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

Diman написа:
Troli Rapala написа:...100-ките са единствените риби за които немам инфо,та ше е тръпка да ги разгадавам! :drinkers: Само една ми трябва,да удари за да и схвана мисленето,па после ще е лесно...
Това е общ проблем. С малки изключения. А дали всички стотарки са с еднакво мислене? Едва ли.....
Къде са,е Големия проблем,но точно това му е хубавото на риболова,че готовите рецепти не бачкат винаги,а Големия удря кога най-малко очакваш! :wink: С мойте такъми ще имам много проблеми,но без сол живота е скучен! :drinkers: Ако наистина сме добри риболовци,късмета ще ни намери без да го търсим!Той сам ще ни намери! :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

аксел написа:Какъв "френски" финес от Тролито........снимал някакви риби,вероятно изсипани от чувал на някакви плочки в някаква баня,като снимката си е чисто бракониерско-месарска и после се прави на на храбър борец с браковците.........ще трябва да кажа на момчетата да го проверят внимателно на Пясъка и после,ако е настъпил котето по опашката............ще трябва да забрави язовира.
Аксел,много пресоляваш манджата и ще те боли! :mrgreen: Троли е запазена марка и това е доказано във времето!Обърка човека на който да скочиш с бутонките! :wink: Мен Господ ме пази,та не ти препоръчвам да съдиш и отсичаш къф съм! :wink: Нито съм бракониер,нито некадърник! :wink: Налягай си парцалите и оди да ловиш риби,щот от заяждането с Троли само ще загубиш! :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа:Като един мангал дето фащаше хубави сомчета по Марица. Ма били хубави щот като изпържил три на детето и таман се наяждало ...щях да падна :lol: :lol: :lol:
То и сред мангалите има хора,та по-похари! :wink: Мноооого се надуваш,а не требваше! :wink: :drinkers: Мен са ме мачкали по гьоловете с успехи и риби,после аз съм мачкал и така!Пред Голямата риба сите сме равни и тогава се разбира колко струва някой,а не как се показва! :drinkers: България е село и всички сме роднини,та тайни нема кой-как-защо е успял! :mrgreen: :drinkers: Ако всички майни са кат теб и Аксел,немаше да минавам покрай Пловдив! :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

toci23 написа:Aм те всичките ти риби колкот едната наша ве..... :D :lol: :lol: :lol:
Ще козирувате яко тая година на Троли,ако не знаеш да ти кажем! :wink: :drinkers: 10 на 1 за мен срещу Теб,до тук! :wink: :drinkers: След всеки риболов ще се отчитам и накрая ще си покаже,кой-къде се намира на картата на Успеха! :drinkers: Успеха ти от Жребеца ме травмира и искам двубой! :drinkers:
аксел
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 931
Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 5:32 pm
Местоположение: пловдив
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от аксел »

Troli Rapala написа:
аксел написа:Какъв "френски" финес от Тролито........снимал някакви риби,вероятно изсипани от чувал на някакви плочки в някаква баня,като снимката си е чисто бракониерско-месарска и после се прави на на храбър борец с браковците.........ще трябва да кажа на момчетата да го проверят внимателно на Пясъка и после,ако е настъпил котето по опашката............ще трябва да забрави язовира.
Аксел,много пресоляваш манджата и ще те боли! :mrgreen: Троли е запазена марка и това е доказано във времето!Обърка човека на който да скочиш с бутонките! :wink: Мен Господ ме пази,та не ти препоръчвам да съдиш и отсичаш къф съм! :wink: Нито съм бракониер,нито некадърник! :wink: Налягай си парцалите и оди да ловиш риби,щот от заяждането с Троли само ще загубиш! :mrgreen: :drinkers:
.........не знам,дали мене ще ме боли,ама тебе със сигурност,ако те хванат с тези рибки в лодката......ако искаш да публикувам тази "естетска" снимка в eurosom.de,да видим,колко запазена марка си,добре,че минаваш метър,иначе и в този форум трябва да те баннат за тази снимка,нищо,че си "запазена марка".
валатът не най-лошото нещо на света
Аватар
toci23
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 5:24 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от toci23 »

:fishing6:
Последно промяна от toci23 на Чет Мар 15, 2018 11:09 pm, променено общо 1 път.
KRASSI написа:Кво да ти показвам ...удъра на 30годишна риба която избягва всеки ден по 30 лодки е като ти да се спънеш в бордюр .... ма ако ти кажа внимавай с бордюра дали ще се спънеш ?????.
Аватар
toci23
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 5:24 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от toci23 »

:fishing12:
Последно промяна от toci23 на Чет Мар 15, 2018 11:10 pm, променено общо 1 път.
KRASSI написа:Кво да ти показвам ...удъра на 30годишна риба която избягва всеки ден по 30 лодки е като ти да се спънеш в бордюр .... ма ако ти кажа внимавай с бордюра дали ще се спънеш ?????.
Аватар
toci23
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 5:24 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от toci23 »

Troli Rapala написа:..... 10 на 1 за мен срещу Теб,до тук! :wink: :drinkers: След всеки риболов ще се отчитам и накрая ще си покаже,кой-къде се намира на картата на Успеха! :drinkers: Успеха ти от Жребеца ме травмира и искам двубой! :drinkers:
Стегам се яко в кръста.... :lol: аз съм нов тролингист,ма съм постоянно на вода-ще разчитам на късмета :D
Ще се отчитам след всеки риболов.... :wink: :D
KRASSI написа:Кво да ти показвам ...удъра на 30годишна риба която избягва всеки ден по 30 лодки е като ти да се спънеш в бордюр .... ма ако ти кажа внимавай с бордюра дали ще се спънеш ?????.
djza
новобранец
новобранец
Мнения: 30
Регистриран на: Пет Сеп 09, 2011 5:56 am

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от djza »

Явно,че при ,,запазената марка ''усложненията от грипа са по-тежки.И аз не бях виждал скоро някой да се хвали с по-тъпа снимка.
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от KRASSI »

djza написа:Явно,че при ,,запазената марка ''усложненията от грипа са по-тежки.И аз не бях виждал скоро някой да се хвали с по-тъпа снимка.
Вие па кво разбирате от "Френски стайлингЬ " :lol: :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

Аз не се хваля,а уточнявам бройката! :mrgreen: В цял свят снимат рибите си кой-както иска,а това че тук някои искат да се снимат само според техните разбирания е смешно и жалко! :mrgreen: Имам право на три риби на ден,стоял съм три дена е равно на 9риби,та Аксел да оди да се скрие в хралупата си и да плаче,колко си иска! :mrgreen: От всичкото заяждане,само се излагате и нищо повече! :mrgreen: :drinkers: Че си останете криви во веки,то е ясно! :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”