Разкази за сома от залива на девиците

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

Давам,обаче Пясъка не е Жребеца и изпитвам трудности да намеря читави сомове за битка! :roll: :drinkers: Биячите от Жребеца,не ги ще!Иска други! :mrgreen: Поне ми е евтина екскурзията до там! :mrgreen: :drinkers:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от KRASSI »

Не ме учудва.. Жребчено го знаеш уж ма ходиш 15години там ... а за друг водоем ти трябва познание за сома за да се ориентираш бързо ...а ти такива познания само си мислиш че имаш. Затова аз ловя навсякъде а ти тази година никъде. Щот сомовете се изучиха и намаляха а ти си си същия от преди 10 години :drinkers:
Аййй.... че днес възнамерявам да ти набия вълната ....квото е останало от нея де :D :ANAL:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

Аз също ще упорствам да те смачкам с убав сом,не се съмнявай! :wink: :drinkers: Сега продължавам с Левски,докато накрая ти стане ясно-Защо? :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

Усъмних се в Интелекта на Левски,защото ми изглеждаше глупаво да събере селски чети и да пребори османската професионална армия? :shock: Задълбах яко по темата и разбрах,че не е бил глупак,а смел-рисков играч! :drinkers: А също,намерих доказателство Кой е предателя,защото се оказа че от 1873година ни лъжат за цървули,плетове и попове!А истината е простичка! :idea:
В Къкринското ханче заспиват трима в една стая,Христо-ханджията,Никола и Левски!Христо излиза рано и казва на Никола,че отива до вуйчо си да си вземе коня!Левски тръгва да излиза в 10.00ч. и го гепват пред вратата,а Ицето минути след това!Ако заптиетата знаеха,че Левски е в ханчето,щяха да гепат първо Ицо на излизане,нали?Ицето се връща по време на залавянето без кон,иначе щеше да избега.Ицето умира на следващата година през 1874г.,като най-вероятно някой от Ловешкия комитет се е погрижил за отмъщението! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

И така,Левски не е глупак и е знаел,че му готвят капан в Ловеч,но въпреки това отива там!Защо?Версията,че е отишъл за да прибере документите и парите на Комитета и да възира за Букурещ през Търново,издиша!Защото шефа му Каравелов вече е избягал в Белград и Левски няма никаква работа да оди там!Не,той отива в Ловеч за да разкрие,Кой е писал писма от негово име и да го свитне!В Ловеч очевидно има предател,но дали е бил един? :shock: :drinkers:А съществения въпрос е-Къде са парите? :roll: Парите са чудесен мотив да предадеш някой или да го убиеш,както е станало и с Ботев след 3години,убил го е свой след спор за парите-30 000златни Френски франка,дарени за Революция! :wink: :drinkers:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от KRASSI »

Благодарим Мосю Троли. Ма дай да сменим темата, че току виж си го изкарал шарлатанин дет е искал да избяга с кинтите ....нещо познато за БГ обектите.
Искам вече да вярвам в историята за плета и цървула.
Та дай нЯщо за инормънсите... по-неангажиращо . :drinkers:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
robber_79
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 541
Регистриран на: Чет Дек 30, 2010 2:43 pm
Местоположение: Стара Загора-Казанлък

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от robber_79 »

Какви слънчеви очила използвате за риболов?
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа: Та дай нЯщо за инормънсите... по-неангажиращо . :drinkers:
А ти що не се фалиш,че твоя солташак Телето за 22дена тролинг на Ивито е фанал едно соме кило? :shock: :mrgreen: Не съм учуден,толко си можете! :mrgreen: Тоци е хиляда класи отгоре,него искам да треснем,но постоянно ми бега по тъча! :roll: Тоци,докат не биеш Троли в директен двубой,нищо не праиш! :wink: :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

robber_79 написа:Какви слънчеви очила използвате за риболов?
Аз съм с Вуарне,изглеждат като от 5лв. а струват 350евро,подарък с автограф от шефа на Ролан Гарос! :drinkers: Препоръчвам маркови,примерно Оакли щот от Рапала не съм доволен,страхотен дизайн,но стъклата се драскат лесно!При теб какви марки има? :roll:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от KRASSI »

Troli Rapala написа:
KRASSI написа: Та дай нЯщо за инормънсите... по-неангажиращо . :drinkers:
А ти що не се фалиш,че твоя солташак Телето за 22дена тролинг на Ивито е фанал едно соме кило? :shock: :mrgreen: Не съм учуден,толко си можете! :mrgreen: :drinkers:
Виж ся, не ми е ясно що лепиш етикети на тоя и оня.
Конкретно за Тапета...... не си спомням да съм го изтъквал като велик тролингист а просто че в СРАВНЕНИЕ с теб( защото плюеш по него ) е хванал, хваща и е извадил в пъти повече риби от теб както големи така и малки, както на кльонк така и на тролинг. Това си е истината и логично ако той е Теле ти си този който се опитва да дои бика :mrgreen: :mrgreen: :drinkers:
А до колко кои на кого е солташак аз имам само два ташака и те са доста по-големи от твоите и гледай да не си между тях :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
robber_79
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 541
Регистриран на: Чет Дек 30, 2010 2:43 pm
Местоположение: Стара Загора-Казанлък

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от robber_79 »

Troli Rapala написа:
robber_79 написа:Какви слънчеви очила използвате за риболов?
Аз съм с Вуарне,изглеждат като от 5лв. а струват 350евро,подарък с автограф от шефа на Ролан Гарос! :drinkers: Препоръчвам маркови,примерно Оакли щот от Рапала не съм доволен,страхотен дизайн,но стъклата се драскат лесно!При теб какви марки има? :roll:
Имам Окли и ,Рей Бан авиатор .Но и 2та чифта са по-скоро за гъзария отколкото за риболов.
Хвърлил съм око на Maui Jim ,и ще ги заприхождам.
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

robber_79 написа: Имам Окли и ,Рей Бан авиатор .Но и 2та чифта са по-скоро за гъзария отколкото за риболов.
Хвърлил съм око на Maui Jim ,и ще ги заприхождам.
Що носиш авиатор,кат немаш самолет? :mrgreen: Колко си по-гъзар на гьола,по-добре! :wink: Това което си харесал е за гъзета от Палм бийч с изключение на серията Ocean и Government! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа: Конкретно за Тапета...... не си спомням да съм го изтъквал като велик тролингист а просто че в СРАВНЕНИЕ с теб( защото плюеш по него ) е хванал, хваща и е извадил в пъти повече риби от теб както големи така и малки, както на кльонк така и на тролинг. Това си е истината и логично ако той е Теле ти си този който се опитва да дои бика :mrgreen: :mrgreen: :drinkers:
Що да плюя некой който 22дена не може да фане сом от Ивито,дет бъка от Монстери? :shock: :mrgreen: Фактите са,че е некадърен а за сравнение с дьо Троли е нагло да се говори! :mrgreen: Телето си е теле,а Троли си е дьо Троли и няма нищо против добитъка да пасе трева,докато си го вади Големия и Страшен.....у .....сом! :mrgreen: :drinkers:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от KRASSI »

Troli Rapala написа: Троли си е дьо Троли и няма нищо против добитъка да пасе трева,докато си го вади Големия и Страшен.....у .....сом! :mrgreen: :drinkers:
Фантастиката е на втория етаж ...Моля :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :drinkers:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа:
Troli Rapala написа: Троли си е дьо Троли и няма нищо против добитъка да пасе трева,докато си го вади Големия и Страшен.....у .....сом! :mrgreen: :drinkers:
Фантастиката е на втория етаж ...Моля :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :drinkers:
Троли вече се е качил на третия етаж,та сметай къф късмет шъ мъ гони! :D :mrgreen: :drinkers: Разбра ли ме,бе Дебел? :mrgreen: :drinkers: А едно време,Ко убаво левентче беше-високо и глуповато! :mrgreen: :drinkers:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”