Разкази за сома от залива на девиците

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

toci23 написа:
Troli Rapala написа: Да разбирам ли,че си изтървал сома? :roll:
Саше,да сома ми скъса,ако не беше скъсал щеше да има клип с спускането му веднага след изваждането,дори нямаше до брега да ходи. Скъса ми-защото държах да си се оправям сам и в никакъв случей да не го наранявам-с канджа...Саше много луда риба,след тупането по главата ,два пъти го вдигам и му бъркам в устата с ръкавицата ,ноооо няма уморяване :D Накрая допуснах грешка,като го вдигнах до лодката за 3- ти път -уж беше много изморен,грешката ми е че оставих въдицата в лодката а не на стойката :lol: когатоо го хванах за устата и заби с 300 на долу-и в тоя момент конеца се оплете в кутиите с воблери и се стегна в закопчалките на кутиите,и флорото изплющя толкова силно и звъучно :lol: -а сома си продължи все едно не разбра че е бил хващан :D :D :D
Аз написах,че има три етапа и последния е най-тегав,неслучайно! :wink: За мен е важно какви поуки ще си извадиш от екшъна,а това е свързано с правилния анализ! :idea: В момента аз също се уча от твоята ситуация и това е опит който ще ми бъде от полза!Тези риби не се хващат всеки ден и за това гледам да съм перфектен за следващия път! :wink: :drinkers: Тази година си по-добър от мен в етап едно на Голямата Игра-намирането на Голяма риба и да я провокираш към атака! :idea: Когато станеш по-добър и опитен в другите два етапа,Борба и Изваждане можеш спокойно да носиш фланелка с надпис:Биг Геймър! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа:Та не ми стана ясно виждал ли си 100ка наживо даже и в МЕТРО на чингел :lol: :lol: :lol: .
Споко и утре е ден,когато Господ реши да ми дава стоянки ще видя и аз! :wink: :drinkers: Риболова продължава пък ще видим къф ще е резултата? :roll: Ти помисли върху другото,как да станеш по-добър в това което правиш,а не че Троли ти е некакъв проблем! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа:Та не ми стана ясно виждал ли си 100ка наживо даже и в МЕТРО на чингел :lol: :lol: :lol: .
Имам следния въпрос:8-цата,която хвана на кльонк извади ли я от водата? :roll: :drinkers:
Аватар
toci23
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 5:24 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от toci23 »

Аз закрих сезонз,ма нещо ме стегна шапката и отивам да товаря багажа и заминавам......ще се опитам да снимам в кг.... :mrgreen: :D :drinkers:
KRASSI написа:Кво да ти показвам ...удъра на 30годишна риба която избягва всеки ден по 30 лодки е като ти да се спънеш в бордюр .... ма ако ти кажа внимавай с бордюра дали ще се спънеш ?????.
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от KRASSI »

Troli Rapala написа:Имам следния въпрос:8-цата,която хвана на кльонк извади ли я от водата? :roll: :drinkers:
Да ... с двата пръста зад вратленцето ...и що те вълнува тоя тиганчо ????
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа:
Troli Rapala написа:Имам следния въпрос:8-цата,която хвана на кльонк извади ли я от водата? :roll: :drinkers:
Да ... с двата пръста зад вратленцето ...и що те вълнува тоя тиганчо ????
Защото и с Големите сомове трябва да направиш същото! :wink: :drinkers: Иначе оргазмът ти е с презерватив! :mrgreen: :drinkers: Не виждам що треа да се страхуваш от ”Изгубени битки” при положение,че имаш такива и си спечелил пре-достатъчно други? :shock: Играй си харабийската,па некой ако тръгне да се присмива го остави на Троли! :drinkers: То не може само да плюскате и да се ядете взаимно по Лагерите,треа си и сериозни разговори!Това с постоянното хранене е омръзнало на всички! :idea: :drinkers: И е заразно,виждам че и Тоци храни някой с 5-килограмови бели риби,но от това полза няма!Тия нерви са напълно излишни в риболова! :drinkers:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от KRASSI »

Тролка ...повярвай ми ...8кг и 100кг. са различни работи. Едното е за пържене а другото за пускане.
Вдигането на 100кг. риба е една от основните причини след пускането да ги намираме умрели след няколко дни. Та твоите правила по IGFA ич не ме ебат в нози случай. Щот тях не ги ебе ама изобщо кво ще се случи с рибата а само улова и славата. Не ги ебе рибата изморена ли е а просто да я канджосаш с канджа без контра къде можеш ...за глава , корем или къде видиш. За селяндура е важно рибата да отцелее.... славата е за твоите корифеи от чужденеция....не за селяндура от БГ. :drinkers:
П.П. Имам една качена и една умряла голяма риба от всички хванати и пуснати .Ма като хванеш и вдигнеш голяма риба може и да усетиш кво и се случва и кво бъркаш ... но ще е късно.
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Don4o_62 »

преди 3 г. Стоян от Пл. като хвана един добитък 90 кила на фофлер,но по спецялен на Студения,с моя човек едвам го натварили в багажника и дим да го няма към Пл. да се разфасова и продаде...може би,тъй че Краско е прав,големата риба само сатъра, на филета,на буркани и ресторанстки фризери,другото е ала бала,снимки,пускане и лиготий, като след седмица пак ще умре от стреса
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

Много мразим некой да ми се прави на ”тъп селянин” и да не ”разбира”,кво му говорим! :mrgreen: :drinkers:
Идва му на Тоци 40-ката на 3-тата минута до лодката и бууум с големата кука с контра и въже,па он нека се бори и да мре тъпото добиче! :shock: Това ли искате,това ли можете? :shock: Ако сте такива,освен презрение друго нема да спечелите! :finga: А колкото до вкуса,и сафрида е по-вкусен от сома,та гърчолята за туй му се мръщят и не го ядат! :mrgreen: :drinkers: Няма лошо всеки да мине през сомските пържоли,но не и да си остани там! :idea: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа:Тролка ...повярвай ми ...8кг и 100кг. са различни работи. Едното е за пържене а другото за пускане... славата е за твоите корифеи от чужденеция....не за селяндура от БГ. :drinkers:
Ти ако мислиш,че в Париж селяндурите събрани от цял свят са по-малко от нашите,жестоко се лъжеш,но играе сопата за наглите и си стоят мирно и кротко! :wink: :mrgreen: :drinkers: А ти си Лицемер щом искаш да ме убедиш,че праснат сом с огромна кука и въженце е разпорен за да се пуска и оцелее или не е за пържоли!!! :shock: :mrgreen: :drinkers: Контрата къде мине,трева не пониква! :mrgreen: :drinkers: Контрата е мислена да задържи рибата и да не бега,а въженцето за да я докараш до брега за снимки! :mrgreen: Аре дърпай със 100-200либри плетеняк добичето към Лагера! :mrgreen: Даа,ама не! :mrgreen: По-бракониерско е на въже или като ония от Перник напрао с Фадромата,дъ нъ съ мъчат завалиите и за по-сигурно,но иначе не са селяни или дебили? :shock: :mrgreen: :axe: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

Когато видя клип как Лео ди Красио вади сом от 40кила нагоре по правилата,тогава може да ми се пъне за ебач,разбирач или ”Оргазъм донор”! :wink: :drinkers:
Ако не го направи той или некой друг,споко Троли шъ ви покаже,Къ съ прави кекс без презерватив! :mrgreen: :roll: :drinkers:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от KRASSI »

Ма къф ми е проблема да го канджосам на третата минута и с канджа без контра и къде дойде??? И да съм по правилата ти ако ме интересуват??
Ти видял ли си разпорен уловен от мен сом та плющиш глупости ????
А последния за да ти набия вълната ХУБУ :butthead: има ли дупки от канджа - НЯМА :drinkers: В тоя случай канджата я оставих за теб :lol: :lol: :lol:
Ма плюй си ...и не се прай на тъп щот си си такъв и защо имаш такава омраза към всички хванали повече и по-големи риби .... яз знам :wink: за тва си купих и фанелката :drinkers:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа:Та не ми стана ясно виждал ли си 100ка наживо даже и в МЕТРО на чингел :lol: :lol: :lol: .
99.95% от българските риболовци не са хващали Стоянка,а 99.85% не са я виждали На живо! :idea: Това не ги прави по-тъпи или некадърни от теб,нали? :roll: :wink: :drinkers: Та,споко и се радвай на Късмета си,но не подценявай другите!Риболова е палачинка и фурнаджийска лопата,не се знае кога шъ се обърне! :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа:Ма къф ми е проблема да го канджосам на третата минута и с канджа без контра и къде дойде??? И да съм по правилата ти ако ме интересуват??
Ти видял ли си разпорен уловен от мен сом та плющиш глупости ????
А последния за да ти набия вълната ХУБУ :butthead: има ли дупки от канджа - НЯМА :drinkers:
Неуморен сом ще счупи всяка стандартна канджа! :idea: Не съм видял разпорен от теб сом,но съм чул слухове и знам,че имаш такова Оръжие! :idea:
Евала за последния сом и как си се справил спортсменски,но освен хвалебствени снимки не получих никакво инфо за него! :wink: :drinkers:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от KRASSI »

99.95% от тези дето не са виждали 100янка на живо не се смятат за по-компетентни от тези които са виждали. Мен ме касаеше една МНОГО МНОГО малка част от тях и по точно ти , който се святаш за професор а всъщност си идин смешник дето си нямаш халхабер от тая работа. :drinkers:
А за счупването на легалните канджи без контра дълбоко се съмнявам да стане и от 200кг. сом . Просто трябва да си купиш истинска ...примерно АФТКО. а не някоя за 10 кинта. Та явно не си виждал нито истински сом нито истинска канджа ...само си плямпаш щот НЕ МОЖЕШ ДА ЛОВИШ и тва ти остава.
А разпран сом мой не си видял щот аз не ги разпарям ... уморявам ги до труп и ги боцкам зад долната чулюст.
Разпрани си виждал когато някой още с показването на рибата я пердаши НЕУМОРЕНА къде дойде ... но ги разпаря канджата а не контрата . Ето това не приемам и аз . Но по твойте правила ако си с канджа без контра ще си герой.... но със сом с разпран корем :drinkers:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”