Разкази за сома от залива на девиците

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от KRASSI »

Troli Rapala написа:По първото,треснах 6 бели риби от хубавите за 2часа на Тролинг докато си връзвах Цървулите Норд Фейс и ми стана скучно,та прекратих операцията по надскачане точно на най-сладкото,гол след гол! :wink: Твоите овци ще намаляват,като започнах с Диман и докато не те оставим без стадо,Нема да ми се засити Вълчия глад! :wink: :drinkers: Накрая ще те изям за десерт,когато най-малко очакваш!Бе,коварно Копеле съм,тъй шъ знаиш! :mrgreen: :drinkers:
За белите браво 6 ца.... а сом щом няма 2ка тооо тва не е за всеки работа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Тролка... Аз овце нямам та яж на спокойствие..... само като ме видиш вместо да ме изядеш да не пропасеш :lol: :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
toci23
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 5:24 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от toci23 »

ringo написа:Тоци, това някак цоневско ми се струва, или?
Да,Цонево е......целия е кал-гъста кал и пълен до горе.Наложи се да идем чак на стената за да отървем капото,Гого Пайка хвана 5-цата ,а аз двойката....тегава работа но се записахме....
Troli Rapala написа:Браво,10човека сте фанали 2риби за късмет,а Троли 10броя за Героя за по-сигурно! :mrgreen: :drinkers: Толко си можете,та има да учите доста,като се почне от Спокимиро! :wink: :mrgreen: :drinkers: Ще ви изям на закуска, тъй дъ знаите! :drinkers:

Тролка спокоен съм,има цяла година-ще те видим и теб ,па зимата пак ще си лафим.Покажи твойте 6 бели -от хубавите ,да се порадваме на успеха ти... :D
KRASSI написа:Кво да ти показвам ...удъра на 30годишна риба която избягва всеки ден по 30 лодки е като ти да се спънеш в бордюр .... ма ако ти кажа внимавай с бордюра дали ще се спънеш ?????.
Аватар
toci23
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 5:24 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от toci23 »

А за Спокимиро.......човека има доста сома над 40кг и няколко над 20кг-ИЗКАРАНИ и ПУСНАТИ на свобода ,за мен това е най важното....и нема как да не го уважавам.. :wink:
KRASSI написа:Кво да ти показвам ...удъра на 30годишна риба която избягва всеки ден по 30 лодки е като ти да се спънеш в бордюр .... ма ако ти кажа внимавай с бордюра дали ще се спънеш ?????.
Diman
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1135
Регистриран на: Съб Май 31, 2008 3:12 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Diman »

toci23 написа:А за Спокимиро.......човека има доста сома над 40кг и няколко над 20кг....
Това на кльонк ли?
Аватар
toci23
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 5:24 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от toci23 »

Diman написа:Това на кльонк ли?
Не Дими,на тролинг-той е мн добър тролингист на сом... :fishing6:
KRASSI написа:Кво да ти показвам ...удъра на 30годишна риба която избягва всеки ден по 30 лодки е като ти да се спънеш в бордюр .... ма ако ти кажа внимавай с бордюра дали ще се спънеш ?????.
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от KRASSI »

toci23 написа:А за Спокимиро.......човека има доста сома над 40кг и няколко над 20кг-ИЗКАРАНИ и ПУСНАТИ на свобода ,за мен това е най важното....и нема как да не го уважавам.. :wink:
По-важното Тоци е, че сърцето му е по-голямо от задника !!!!! :wink: а не като на Вълчо. :drinkers:
Па Шампиона има една 40ка НЕИЗВАДЕНА дето я "мори" три часа и му ляха куршум за уплах после.
Па на другата седмица му я извади една овца за 10 минути :lol: :lol: :lol: .
Тая вечер аз съм на кайсиева та твой ред е да внимаваш :lol: :lol: :lol: :lol: Никви такива френЦки ширбети :drinkers:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

toci23 написа:
Diman написа:Това на кльонк ли?
Не Дими,на тролинг-той е мн добър тролингист на сом... :fishing6:
Да,не отричам че е много- добър Тролингист,но Троли го направи такъв и никога няма да надмине Професора си по тролинг! :wink: :drinkers: Помня всяка една секунда с него и му знам ДНК-то до последната молекула! :wink: Дано го засеча на някой гьол за да му покажа на какво е способен Троли,ако случайно е забравил! :wink: Но съм сигурен,че не е щот не е глупак и му сече пипето! :drinkers: Вече знам що не ме каните на сбирки,да не ви Засенча! :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

Изображение

И Сомовете тъй шъ ги набарам скоро,ни съ притесняйте за мен нема лимити! :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

toci23 написа:А за Спокимиро.......човека има доста сома над 40кг и няколко над 20кг-ИЗКАРАНИ и ПУСНАТИ на свобода ,за мен това е най важното....и нема как да не го уважавам.. :wink:
Изобщо не ми дреме кого уважаваш,само не ми се прави на адвокат и лакей на трети лица! :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

toci23 написа:.Покажи твойте 6 бели -от хубавите ,да се порадваме на успеха ти... :D
Можех да хвана и 20,но щеше да стане грозно и да ме обявят за бракониер,но при Троли името е запазена марка и се пази много добре!Ще хвана де,но ще има релийзи! :wink: :drinkers: Нещо много ви е надут балона със самочувствие,че Големата игра ви е ясна,та ше берете ядове с Успехите на Троли-Обещано! :wink: :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

x-wild написа:l: Но пък акъл ще даваш щедро :lol: :lol:
То е очевадно,че акъл колко и да давам- не става,оно си е генетично заложено! :mrgreen: :drinkers: Ти гледай мача,па ми е ясно че 200кила сом да фаним,Нема ти угодим! :mrgreen: Та за туй не ловим рибите да ти угодим, а за да те мачкам психически! :wink: :mrgreen: :drinkers: 12-ките ги ловим по две на час,само снимки да искаш,щот воайорството ти е по-важно от собствените възможности! :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа:.... само като ме видиш вместо да ме изядеш да не пропасеш :lol: :lol: :lol: :lol:
Споко,Нема да се видим скоро,не си ми спешен и има много по-голям дивеч от теб за изяждане! :mrgreen: :drinkers:
x-wild
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Пон Мар 05, 2018 12:47 am

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от x-wild »

MoсИууу кога ше извадиш 12-ка :lol: :lol: а за по голям да не говорим с тия Френските такъми.... може ама бели рибки като тия на снимката в мивката.....от хубавите :lol: .Така ли прават по Франция?Смачкана работа....... :lol:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

toci23 написа:
ringo написа:Тоци, това някак цоневско ми се струва, или?
Да,Цонево е......целия е кал-гъста кал и пълен до горе.Наложи се да идем чак на стената за да отървем капото,Гого Пайка хвана 5-цата ,а аз двойката....тегава работа но се записахме....
Само двама сте се записали и то на късмет? :mrgreen: То навсякъде е кално,та не е оправдание,а просто плач от немощ! :mrgreen: Чий го дирите на Стената,като рибите са у плиткажа? :mrgreen: Толко и разбирате от рибешките навици! :mrgreen: Акъл и Уроци вече не давам и срещу милион евро,само ще мачкам докато не ви дойде акъла! :mrgreen: :drinkers:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от KRASSI »

Troli Rapala написа:
KRASSI написа:.... само като ме видиш вместо да ме изядеш да не пропасеш :lol: :lol: :lol: :lol:
Споко,Нема да се видим скоро,не си ми спешен и има много по-голям дивеч от теб за изяждане! :mrgreen: :drinkers:
Ми не съм ти спешен от как ме знаеш па ти на мен Ич няма да си ми нивгаш ....Вервай ми :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”