Разкази за сома от залива на девиците

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

Това е положението! 8) Този път Победата ми е необходима, играя за Тролчо! :drinkers: :drinkers: :axe: Най-добре се предайте още от сега! :mrgreen: :drinkers:
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Don4o_62 »

Ходих на един язовир да потроля тия дни,но не искаше на нищо,много жега и преди да излезна видях една кльонка,забравена в чантата от не знам си кога,викам я да почукам да видя има ли сом и дали се дига,баси,за няма и 2 часа се дигнаха няколко риби,снимах само 3 как се дигнаха,но нямах никакъв такъм,само проба :D
Photo-1885.jpg
Photo-1886.jpg
последния си беше доста приличен
Photo-1887.jpg
като захладни си струва да се опита :wink:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от KRASSI »

Охххх Дончааааа..... Данчаааа.
Тва са пръдни от 100кг сом ... а си старо кучя :wink:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Don4o_62 »

Краско, ай по полека....с новите ви сонари хептен се здухахте,ние си караме по старому,като се радваме и на черти :lol: иначе за дигането...ако не може до го дигнете вече,да ви го дигна аз :D още съм отворен на вързано, кой колко сома ще дигне за 1 час примерно :D :drinkers:
пп. Краско,скоро говорих с колега по тел. и ми се пофали какъв сонар взел та стана дума и за тебе какъв бил твоя,що, кво и ала бала историй,та вика на Краси вече е стар модел и не го дига пред тоя,но не казвам кой е,че се познавате и не ща интрига и глупости,сега кой го дига повече :ANAL: ме боли фара :lol: ,но това чух да говори колегата :roll:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от KRASSI »

Лошото Дончо за нас в броенето е че тиЯ ниЯ не ги броим .... а лошото за теб е че тия се ти се дигат ма никога не ти удрят брат :drinkers:
И заеби моя сонар щот ся гледам твоя :wink:

ПП.А за сонара има и нещо друго ...нов или стар важно е да го разбираш ..и ако вземеш нещо над възможностите си става страшно. :drinkers:
И да моя вече е стар .. но аз не се меря със сонарите си ..там е разликата :drinkers:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Don4o_62 »

виж сега,аз обичам да споделям,не да се бъзикам,щото смисъла става никакъв за какво пишем тук,та втория ден направих един такъм и пак влезнах,но просто нямаше стръв,една голямааа червеноперка половинка,това ми беше стръвта :D ,та ръгам уставно :ANAL: както му си е реда и се дигнаха 2 риби,нищо,нещо ме глождеше от преди години преди да се откажа и това беше както почнахме със сонари да сме в играта,та на третия път се дигна малка пръдня от дъното :lol: и веднага загасих сонара и....се почна едно дърпане и щипане от амджуркато сомче,че си беше такова,дърпа,дъвка,навеждаше,но май стръвта беше по голяма от него :mrgreen: и се отказа,мисълта ми беше,че на плитко усеща вълните от сонара и го правят мнителен,и трябва да се гаси,това си го мислех преди и може да излезе вярно щом удари,но може и да греша,просто не съм ходил от години да пробвам
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от KRASSI »

Ако ме питаш дали сома усеща сонара - мисля, че да.
Но все си мисля, че повече ни помага отколкото ни пречи - ако го разчиташ правилно де ...... в противен случай само пречи и заема място. :wink:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
toci23
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 5:24 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от toci23 »

Здравейте всички.... :D много пъти съм го писал тука,че най едрия ми сом на кльонк който успях да извадя- и си играх с него час и половина и нещя да клъвне,когато ми се развали сонара сома клъвна.....но не знам дали е заради сонара или не :roll: Дончоуууу Краси дойде два пъти на бивака,и ЯСНО ни показа -кой къде се намира в риболова на сом на кльонк :cry: :oops: Ако не ми беше счупена брадвата-щях да си насека всички въдици за кльонк..... :cry: Дълго време гледах тъпо,и жената вика кво ти е ..... :lol:
KRASSI написа:Кво да ти показвам ...удъра на 30годишна риба която избягва всеки ден по 30 лодки е като ти да се спънеш в бордюр .... ма ако ти кажа внимавай с бордюра дали ще се спънеш ?????.
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от KRASSI »

Нищо не си видял ти .... сефте риболов на сом а трябваше да се видя със всички ... от много виждане си забравих черния дроб на бивака :lol: :lol: :lol:
Що си мисля, че Тролчо води пред Троли в големина на уловен сом за тази година :D :D :D :drinkers:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
toci23
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 5:24 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от toci23 »

KRASSI написа: Що си мисля, че Тролчо води пред Троли в големина на уловен сом за тази година :D :D :D :drinkers:
Тролчо да,ама мен ме тупна,и двамата сме с по един сом-ма неговия по голем... :D
За черния дроб-оправяй се-с тея агнета-тка е,при мен има само безалкохолна бира :D :drinkers:
KRASSI написа:Кво да ти показвам ...удъра на 30годишна риба която избягва всеки ден по 30 лодки е като ти да се спънеш в бордюр .... ма ако ти кажа внимавай с бордюра дали ще се спънеш ?????.
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

Хванах 3 сома на тролинг, единият беше 20 минути преди края на Състезанието, но се оказа малък за нещо повече от престиж! Много дребосък се е завъдил, което е добре за в бъдеще, ако се пускат! :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа: Що си мисля, че Тролчо води пред Троли в големина на уловен сом за тази година :D :D :D :drinkers:
А дано! :mrgreen: :drinkers: Ти обаче пак нищо не хвана и си бит и е... с 4:0! :shock: :mrgreen: :drinkers: Моя язовир, си е мой язовир и там без сом не оставам! :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »



Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

Сега вече съм наясно, че Красивия има пълното основание и заслуги да бъде наричан Генерал! :idea: Дойде в лагера и забърса Тролчо за 2часа за да кльонкат и се прибраха с един хванат и един изпуснат! :shock: Евала, а доброто което направи ГЕНЕРАЛА за Тролчо е безценно и няма да бъде забравено! :idea: :wink: :drinkers: :drinkers: :drinkers: ЗДРАВЕ желаем, Господин Генерал! :drinkers: :drinkers:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от KRASSI »

Щяхме да хванем и още но и двамата нямахме търпение да те ударим със сома по главата както ти обещахме още като влизахме. :lol: :lol: :lol:
Предай му на подпуручик Тролчо, че другия път ще хванем по-голям ако ни наловиш стръв.
Здраве желаем и на всички вас ! :drinkers:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”