Разкази за сома от залива на девиците

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Diman
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1135
Регистриран на: Съб Май 31, 2008 3:12 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Diman »

Ако някой моторджия не е опознал терена на бавен ход и се прави на Шумахер, така ще се изцепи в плитчината, че лодката ше му се захлупи като каска на главата.
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от bai mile1 »

ама ти май изспит ми провеждаш ?Аааа с амо с буре няма са разминеш
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Diman
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1135
Регистриран на: Съб Май 31, 2008 3:12 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Diman »

"Ние сме професионалисти..!" Къф професионалист си ти бе, дришльо?! Ако имам власт ще ти осигуря бавна и мъчителна смърт, за да не се плоди повече скапания ти ген. Чуеш ли го нощем да кльонка нон-стоп, като олигофрен, това е токаджия. Събира, каквото е останало на пържилника. Преди време островите ми бяха любимото място за излети. Сега е сборище на .....не намирам подходящи думи. Но в никакъв случай не бих ги нарекъл хора. Ярчетата спат зимен сън. Лесно е да се досетиш защо. Дошли да проверяват мен, посред бял ден в 12ч, насред язовира. Мен! Щото не ме познават ли?! И к'во? НЕЩАСТНИЦИ!!! Аз сега медал ли да им дам? Или да ги черпя бира? (не отказват)
Diman
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1135
Регистриран на: Съб Май 31, 2008 3:12 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Diman »

Бай Миле, ти си мъдър човек, И като такъв, те питам. Защо турците (примерно) са на светлинни години пред нас? Ъм? А в тази държава още не чуваме петлите? Ако познаеш, ще разпродам цялото си оборудване и ще стана гей!
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от bai mile1 »

Димане,нищо недей разпродава,особенно бурето :lol: :lol: Аз чак за мъдър не са имам,просто имам виждане ,може и да е грешно,за човешката природа :lol: :lol: :lol: la natura umana е такава ,казал го е един умен човек живял около 2000години преди нас :lol: :lol: казва се Марк Аврелий :D Ако успееш да приемеш идеята за нашето НЕсъвършенство,като хора може и да успееш да заживееш в мир със себе си :D :fishing6: Аз лично не мога :drinkers: ма това са си мои проблеми :lol: :lol: .За туркоезичното население не искам да коментирам,не за друго ам щот няма смисъл,по скоро да коментираме себе си :lol: :lol: :lol: .Харесвам много политиката на Сталин и съм приел идеите на Ленин,ма те са за един друг свят ,в който няма грешни хора,за съжаление НИЕ не сме такива :wink: :fishing6: .Дай да си говорим за риболов на сом :D :fishing6: :drinkers:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Diman
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1135
Регистриран на: Съб Май 31, 2008 3:12 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Diman »

bai mile1 написа:... да заживееш в мир със себе си..
Няма как да стане. No pasaran. Марк Аврелий да си го навре отзад. Романите са си педали по природа. Не го приемам и никога няма да го приема. Не могат да се намерят двама петли в тази държава, на държавни постове, с дадена им власт от държавата и не могат да закопчеят един наглец, един дришльо от село Ловец. И няма държава, която да му покаже къде зимуват раците. И аз трябва да зарибявам водоема със сомчета, със собствени средства, за да му пълня мрежите. И да живея в такъв мир? Няма как да стане! Затова в тази държава не чуваме петлите и скоро няма да ги чуем. Защото няма петли!
Ако съм един началник на ярките, ще хвърчат като рикошети. Ще ги натиря като крастави кучета, да си дирят хляба по широкия свят.
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Don4o_62 »

Диманчо,разбирам те, че ти е писнало и ако имаше власт.....и Миро от Кърджали имаше власт като го направиха шеф на охраната и за 2 - 3 год. ги попиля местните дето си имаха периметри и мрежите им бяха постоянно вътре,сари,мари всичко режеше,накрая ония се дигнаха при кмета и ревнаха,че им спирал поминъка като им събирал мрежите :lol: ебахти и шмиргелите :mrgreen: накрая му намериха цаката и го уволниха,така че петли найстина скоро няма да чуем :lol:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Diman
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1135
Регистриран на: Съб Май 31, 2008 3:12 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Diman »

bai mile1 написа:...ам ти с твойта гемийка само нощем ли влизаш да свириш на гайда самотно,как пък един път не та видях през деня...
Мойта гемийка си е много хубава. И ми върши работа повече от добре. Доверявам и се напълно. Товароносимост 320кг. С цялото оборудване и мен, изобщо не ни усеща. Двуслойно армирано PVC. Три камери. И е адски бърза на гребла.
В последно време кльонкам основно през деня и надвечер до 8-9ч. След това активността намалява. Напук на всички теории, че сома е активен през нощта. По-късните часове са времето на бракитата и ме дразнят. Като си знам лудата глава, ще направя някоя глупост, ако ме докачат.
- Този бивак с хубавата кола там, твои ли са? (сещай се накъде бие пейзинарията )
- Твоята къща в село Ловец е по-хубава от моята кола.
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от bai mile1 »

Бъркаш ма с един мой градски :lol: :lol: нямам къща на Ловец,Някога имахме ма по вече от 25 години как я няма вечеВече ходя само да пущам там :|Ти дан са стегна нещо за гемийката,просто са изразявам образно :drinkers:
Последно промяна от bai mile1 на Чет Ное 09, 2017 1:05 pm, променено общо 1 път.
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Diman
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1135
Регистриран на: Съб Май 31, 2008 3:12 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Diman »

Абе предавам ти част от разговора ми с бракито- твоя бивш селски. Половин час по-късно сондата ми се оплете в една от мрежите му. Не е вчерашен- знае къде да ги пуска!
Diman
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1135
Регистриран на: Съб Май 31, 2008 3:12 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Diman »

Бай Миле, мисли къде ще ги подпукаме на кльонк след забраната. По- рано от края на юни нямам излет и нямам никакъв опит. Сега не ми говори пак за бъчви. Отиваме за сом, но сериозно. Ти у лево, аз у десно и ги заграждаме. :lol:
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от bai mile1 »

А сега и у лево ма прати :lol: :lol: :lol: почваш да ми приличаш на един човек с прякор на постелка за под :lol: :lol: :lol: и той се у лево ги праща....... :lol: :lol: :lol: Сега за мястото излагаш са , :lol: :lol: там близо дет одиш по водата :wink: Туй лято един познат перна една 30ка ей тъй на бържи,докат са прибира,спря са чукна и хоп :lol: :lol: :lol: :fishing6: А пък за бурето ша го охранявам лично се да е на сянка там под дървото :wink:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от bai mile1 »

Сега сериозно,ако имаш мерак да са запознаем на живо,в неделя смятам да прескоча до гъоля,драсни на лични да са разберем къде да са видим :wink: :fishing6: :drinkers:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Diman
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1135
Регистриран на: Съб Май 31, 2008 3:12 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Diman »

Ко ся излагам бре, аз на туй място имам риба. Но не е 30-ка ами без нулата. Да де, то си е излагация. Бях сложил на шестя нули една гупа. Аа мойте ляво и дясно са две леви, щото съм търкан в Левака.
И колко пъти трябва да се запазнаваме? Нали се знаем вече! В неделя съм на работа. Мога в понеделник към 3:00ч сутринта - дават го жега.
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от bai mile1 »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :fishing6: Аз ти казвам ти решаваш :wink: :drinkers:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”