Разкази за сома от залива на девиците

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от KRASSI »

Между другото оня ден пак аках в лодката Димане ....ма не се срамувам щот си правя кефа в лодката по принцип
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Diman
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1135
Регистриран на: Съб Май 31, 2008 3:12 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Diman »

toci23 написа:...С тея градуси на водата трябваше...
Къде ги видя тези градуси Тоцка, че аз не съм като сома с ясно зрение?
Diman
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1135
Регистриран на: Съб Май 31, 2008 3:12 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Diman »

KRASSI написа:Между другото оня ден пак аках в лодката Димане ....ма не се срамувам щот си правя кефа в лодката по принцип
Бегай бреее :lol: :lol: :lol: Ей, неудържими сте! Войската няма право да сЕри на пост! :evil:
Аватар
Shark Hooks
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 229
Регистриран на: Сря Мар 15, 2017 3:50 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Shark Hooks »

Ей затва не се качвам на лодка без тоалетна,кухня,спалня,мивка,хладилник , телевизор и климатик .
Diman
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1135
Регистриран на: Съб Май 31, 2008 3:12 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Diman »

Спокойно. Само те искам спокоен. Ние с теб нямаме право да искаме другите да приличат на нас. В лодката трябва да има всичко необходимо за улавянето на едър екземпляр сом. От най-едрите. Това е една подвижна платформа, образно казано, с която достигаш места, до които от брега- няма как! И трябва да прекараш в нея цял ден (ако се наложи), без нужда от презареждане. Слагаш в нея всичко необходимо, което ТИ сметнеш, че ще ти бъде необходимо. Всичко останало са глезотийки.
Аватар
ringo
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 314
Регистриран на: Чет Окт 07, 2010 8:48 pm
Местоположение: Шумен

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от ringo »

Миналият сезон реазбрах, че пикането прав от гумена лодка и неможенето да прехвърлиш отстрещния борд е свързано с остаряването.......
Аватар
toci23
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 5:24 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от toci23 »

Diman написа:Къде ги видя тези градуси Тоцка, че аз не съм като сома с ясно зрение?
Дими Дими,2014г. първия ми удър на Цонево на кльонк е на 9 градуса вода-а в момента е 10 градуса :wink: Пролетта на 2017 та когато се видяхме с Милев БайМилев и ми удари сом на тролинг,водата беше 7.5 градуса -с много яко слънце,ама ти трева да ги знайш тея работи бре :D нъл знайш всичко-или като с шараните...... :D
KRASSI написа:Кво да ти показвам ...удъра на 30годишна риба която избягва всеки ден по 30 лодки е като ти да се спънеш в бордюр .... ма ако ти кажа внимавай с бордюра дали ще се спънеш ?????.
Diman
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1135
Регистриран на: Съб Май 31, 2008 3:12 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Diman »

Знам, разбира се. Преди два дена на Тича с моторници се тролеше и кльонкаше. :idea: А бракитата са пощурели.
За шараните не разбрах, какво ме бъзна. Ако имаш нужда от дива храна, свиркай. Да не останеш с грешно впечатление. Пускам ти малко на лични и обърни внимание на градусите. Аман от воайори! :wink: :D
Аватар
toci23
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 5:24 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от toci23 »

Diman написа:Знам, разбира се. Преди два дена на Тича с моторници се тролеше и кльонкаше. :idea: А бракитата са пощурели.
За шараните не разбрах, какво ме бъзна. Ако имаш нужда от дива храна, свиркай. Да не останеш с грешно впечатление. Пускам ти малко на лични и обърни внимание на градусите. Аман от воайори! :wink: :D
Дими -тука воайори няма освен ако не препознаваш себе си,да има хора които винаги гледат мача отстрани-ма това е щото го играят само пред клавиатурата.Винаги ще има можещи и не можещи-балъци и тарикати :wink: Ти сам прецени от кои искаш да си,но каквото и да си решиш-не забравяй че трева да има и покритие :wink:
KRASSI написа:Кво да ти показвам ...удъра на 30годишна риба която избягва всеки ден по 30 лодки е като ти да се спънеш в бордюр .... ма ако ти кажа внимавай с бордюра дали ще се спънеш ?????.
Diman
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1135
Регистриран на: Съб Май 31, 2008 3:12 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Diman »

Напускам форума, за да няма повече дрязги. Ще се срещаме по водоемите, дай Боже. На живо шегата е шега, а не обида. Сигурен съм, че там ще се уважаваме повече.
Аватар
toci23
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 5:24 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от toci23 »

Diman написа:Напускам форума, за да няма повече дрязги. Ще се срещаме по водоемите, дай Боже. На живо шегата е шега, а не обида. Сигурен съм, че там ще се уважаваме повече.
Не е нужно да напускаш форума,казах ти го същото още първия път когато искаше да го напускаш,казах ти че тука сме се събрали да си пишем за сом-но не само на кльонк а за всекъв видриболов на сом, да се шегуваме и да си обсъждаме-мога да ти го копирам :wink: Просто ако не ти харесва някой или нещо му го кажи,или просто не пиши с него.Поажи някой мой пост в който да съм те убидил,ако те дразня с това че качвам снимки клипове просто не ги гледай-твоя си работа ,но да пишеш че ти е писнало от воайори тука-ша ма извиняваш.Аз не виждам воайори тука.....
За язовирите -да ще се видим,поканата ми към теб за гостуване на цонево винаги ще важи,на Цонево само защото Тича е забранен :D
Дано да дойдеш,и сам да видиш че воайори нема......
И повярвай ми,ще се постарая ако се видим,да ти покажа че глупостите които говориш за тролинга не са верни.....както и много от изводите ти за кльонка......ще се убедиш-по точно :wink:
Мога още много неща да ти кажа ,но предпочитам на живо,защото явно тука не се разбираме правилно..... :D
KRASSI написа:Кво да ти показвам ...удъра на 30годишна риба която избягва всеки ден по 30 лодки е като ти да се спънеш в бордюр .... ма ако ти кажа внимавай с бордюра дали ще се спънеш ?????.
Аватар
Shark Hooks
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 229
Регистриран на: Сря Мар 15, 2017 3:50 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Shark Hooks »

Тоци , много са хубави тея двуделните воблери дето си направил .
Пък и ако си ги направил със цялостна арматура на тях ще ловят и правнуците .
Би ли ми споделил на лични подробности за направата и материалите ?
Смятам да дялкам воблери до юни . :roll:
Вече имам 2 излета на спининг от 2-ри и 9-ти януари - по 4-5 часа средно .От обед до залез 16,15ч.
Обичайният фитнес махане от брега смяна на 30 -40 примамки ходене по 1или 2 километра по реката .
Станах закоравял капотаджия и взех да си въобразявам , че навсякъде има сом из реката .
Понеже съм голям кулинар и рибите го знаят някакси - предчустват тиганя . :lol:
Ако един ден са науча да ги пускам обратно е много вероятно да ми тръгне риболова на сом . :wink:
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от bai mile1 »

Димане :wink: прочети пак първия пост от първа страница :wink: :fishing6: Виждаш,че тука зеха да пишат и хора занимаващи се със спининг и никой нищо освен Тролката ма то там е ясно :lol: :lol: :lol: Та да запитам знаещите и можещите,смятате ли ,че има някаква много секретна истина за улова на голям сом?Ето Тролката от години пледира за финния такъм :wink: аз съм си направил някакви изводи и съм решил да му пробвам теорията :wink: нищо,че той се ма плюй за 50те либри :lol: :lol: Ако Гн Генерала ми каже Миле отиваш там правиш това и онова и ша фаниш порасналия рекорд :lol: :lol: :lol: дали ша стани ? :lol: :lol: :lol: :lol: Ами нали ако беше тъй той самия щеше да си го фаща когат му е кеф :lol: :lol: :lol: .Та идеята ми е айди стига сме са прайли на тайнствени агенти :lol: :lol: :lol: :lol: щот на практика нищо не се променя и гоуемите си плуват неуловими :lol: :lol: :lol: Верно,че има и такива дет фащат все иЕдри ма то не е защото не са казали как :wink: а защото наистина могат :!: Та всеки да си върви по сомската стълбица без да са дразни или изнервя ,че имало по добри от него :lol: :lol: :lol: или пък по НЕ добри :wink: Стягайти са щот рекорда приближава :wink: ама към кого само той си знае :wink: :lol: :lol: :lol: Шарки Снупито де са изгуби :roll: Да не би да фаща и да мълчи :wink: :lol: :lol: :fishing6:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
аксел
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 931
Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 5:32 pm
Местоположение: пловдив
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от аксел »

Шарки,сомета си има по реката,миналата неделя хванах три бебета пуснах си ги,при четвъртото ми се счупи пръчката.....здраве да е......поне рибките си плуват на воля.....сега рибите са групирани.
валатът не най-лошото нещо на света
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

аксел написа:хванах три бебета...при четвъртото ми се счупи пръчката......
Моля? :shock: Бебешко соме ти е счупило пръчката? :shock: Това някаква нова мода ли е по Пловдивския край,да си чупите тоягите? :rolleyes: :drinkers:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”