Разкази за сома от залива на девиците

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
snop
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 143
Регистриран на: Вто Юни 24, 2008 10:03 am

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от snop »

Еееее троли не така... абуригени или не поне казват нещо :) а ти се скри последните дни нещо и не казваш нищо... :) Ти си от големите тука и трябва да споделяш нали това е целта на форума :)
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от bai mile1 »

) Ти си от големите тука :lol: От големите картофобелачи. :lol:
Тролка отивам на един таен язовир и смятам да приключа с картофите 8)
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
snop
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 143
Регистриран на: Вто Юни 24, 2008 10:03 am

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от snop »

хахахах :) е аз ли трябваше да го базикам :) наслука бай миле!
Vladi4a
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Чет Апр 20, 2017 3:04 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Vladi4a »

Те тия абуригени не само че приказват ами и вадят големи риби. Явно абуригенските методи и воблери работят :fishing2:
Бай Миле, очакваме клип с голям сом :shock: наслука :D
snop
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 143
Регистриран на: Вто Юни 24, 2008 10:03 am

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от snop »

Абе то имаше кой да казва но ги изгониха от тука... пример Емо 83 можеше много да помогне па нека го плюят че бил с баяти такъми...
аксел
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 931
Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 5:32 pm
Местоположение: пловдив
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от аксел »

Виж,сега Snop,в речния риболов на сом Емо/Телето/ е също толкова бос,колкото и Троли-то.Ти ще станеш много по-опитен от тях,просто бъди на реката и наблюдавай много внимателно какво ще ти каже тя-реката.
Много е важно да се правиш на невидим,да не тропаш,да правиш резки движения и да ходиш сам,така ще можеш при добър късмет да наблюдаваш къде и как и с какво се хранят сомовете.....останалото е доста по-лесно.Например вчера бях за първи път на едни места по Марица и когато ги погледнах попитах там ли излиза големия сом да се храни,той само потвърди учудено,това е най-безценното-опитът,останалото е история и известна доза късмет.
валатът не най-лошото нещо на света
Аватар
nocalled
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 192
Регистриран на: Вто Юли 14, 2009 6:08 pm
Местоположение: София

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от nocalled »

писане по форума му е майката
колкото по-глупаво име на темата, толкова повече размах добиват писателите
you'd better run...
snop
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 143
Регистриран на: Вто Юни 24, 2008 10:03 am

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от snop »

Да аксел съгласен съм с опита,когато имам време съм на реката.Виждал съм кефали големи да скачат и други малки рибки но не и сом.. но се надявам това да се промени!Всъшност веднъж нещо голямо се обърна в средата но беше през деня а и гъсно и не видях какво е.
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от bai mile1 »

Тролка, :fishing2: :lol: :lol: пак ма излъга за малките воблери ей :lol: :lol: и на тях пак малки бре :lol: :lol: чак ма е срам да са снимам :lol: :lol: :fishing6: Нищо де другия път ша послушам Генарала за празния капан и голямата стръв :wink: Абе и сега му последвах съвета ама явно съм карък :lol: :lol: Или ми трябва някоя млада вещица да развали магията :lol: :lol: :lol:
Прикачени файлове
0-02-04-a54c2e313a6ae1b35d02112964645f1ca1b2025bcd682d7b39605ba5203adbbb_full.jpg
0-02-04-a54c2e313a6ae1b35d02112964645f1ca1b2025bcd682d7b39605ba5203adbbb_full.jpg (205.42 KiB) Преглеждано 898 пъти
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Vladi4a
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Чет Апр 20, 2017 3:04 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Vladi4a »

bai mile1 написа:Тролка, :fishing2: :lol: :lol: пак ма излъга за малките воблери ей :lol: :lol: и на тях пак малки бре :lol: :lol: чак ма е срам да са снимам :lol: :lol: :fishing6: Нищо де другия път ша послушам Генарала за празния капан и голямата стръв :wink: Абе и сега му последвах съвета ама явно съм карък :lol: :lol: Или ми трябва някоя млада вещица да развали магията :lol: :lol: :lol:
Младите Вещици винаги трябват :D :drinkers:
Vladi4a
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Чет Апр 20, 2017 3:04 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Vladi4a »

nocalled написа:писане по форума му е майката
колкото по-глупаво име на темата, толкова повече размах добиват писателите
Има логика :)
nwa
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 11:58 am
Местоположение: Шумен

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от nwa »

Папаза? :D
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от bai mile1 »

nwa написа:Папаза? :D
Бря :shock: :shock: ей има хора ,само четете и нищо не казвате ей :D :lol: :lol: :lol: От 2007 до сега два лафа не си казал,ама набюдаваш :lol: :lol: :lol: Тъй и тъй виждам,че имаш абер от въпросния язовир,покажи и ти някоя снимка ,напиши два реда за успешния коз :wink: Щото то само Тролката пише,ама фофлерите му от Жребеца,не бачкат по нашия край :lol: :lol: :lol: Пък са обади някой път ,кат ма видиш :? да почерпя една бира :wink: :D
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
toci23
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 5:24 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от toci23 »

Здравейте,Васе бачкат бре неговите любимци :lol: ама искат малко тунинг :wink: Върнах се от 15 дневния ми риболов,мн доволен,от към риби доста добре-като на тролин хванах много -и хубави рибки.Бели риби - повечето около 2.5-3кг , а както вече знаеш имам и една четворка и една петица,което в този сезон на годината си е доста тегава бялата.Имам и едно сомче на тролинг -бебенце,но ме направи невероятно щастлив заради воблера :D На кльонк още си е раничко-за нашия гьол-доста нощи настоявах но за сега само дребни,иначе си се движат по график,не се вдигат от дъното-а идват отстрани,както трябва и да бъде този месец-(според мен де).....Ще чакаме с нетърпение средата на август и да ги мятаме големите на кльонк,воблерите дойде време да ги попребирам за догодина :D Поздрави на всички-и ще поздравя Троли с една снимка.......
Изображение
Изображение
https://www.youtube.com/watch?v=TB9G7az ... e=youtu.be
KRASSI написа:Кво да ти показвам ...удъра на 30годишна риба която избягва всеки ден по 30 лодки е като ти да се спънеш в бордюр .... ма ако ти кажа внимавай с бордюра дали ще се спънеш ?????.
nwa
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 11:58 am
Местоположение: Шумен

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от nwa »

bai mile1 написа:
nwa написа:Папаза? :D
Бря :shock: :shock: ей има хора ,само четете и нищо не казвате ей :D :lol: :lol: :lol: От 2007 до сега два лафа не си казал,ама набюдаваш :lol: :lol: :lol: Тъй и тъй виждам,че имаш абер от въпросния язовир,покажи и ти някоя снимка ,напиши два реда за успешния коз :wink: Щото то само Тролката пише,ама фофлерите му от Жребеца,не бачкат по нашия край :lol: :lol: :lol: Пък са обади някой път ,кат ма видиш :? да почерпя една бира :wink: :D

Чукча читател... :D :D . Бира ще пием.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”