Сом на тролинг

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Сом на тролинг

Мнение от Troli Rapala »

"Значи преминиваме на точка№2-Къде се намираме ние с нашите сомове и къде е разликата! :shock: :roll:
Явно се намираме под кривата круша и не признаваме световните правила в РИБОЛОВА,щот хорица кат Емо не са съгласни! :cry: Правилата са въведени през 1933година за да се избегне хаоса при тегленето на трофеен рибок и за да се разграничи РИБОЛОВЪТ от Рибарската професия!Ние с нашите сомове сме пълна нула и ни нема на РИБОЛОВНАТА карта!България е бяло петно,без правила и чест при улова на сом=хаос и всеки се оправя как си знае или може!Продължавайте в същия дух,аз поне съм поел по друга пътечка и никога не бих използувал по-баята от 50либри линия за сом на кльонк,а за тролинг си слагам граница-таван от 30либри!Защото е смешно и жалко Антонело да слага 40либри за Туни по 100-300кила,а тук за сомове до 100кила да се слагат 100-200либри линия!Ако не виждате разликата,значи нема сми да обяснявам повече!Тази година имам чудесен пример от Дане на 30либри,па другата година ще е някой друг достоен РИБОЛОВЕЦ! :wink: Лаврите ги обират смелите РИБОЛОВЦИ!Така ще бъде за напред,ако някой реши да се развива в РИБОЛОВА! :idea:"


Има над какво да се замислите и да си вземете поука,когато търсите нещо повече от улова или месото! :idea: :wink:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Сом на тролинг

Мнение от Troli Rapala »

Та улова на трофеен сом във България е една тъпа цел да ти кажат по Форумите:"Евалата батко,голем си"! :cry: :mrgreen: :cry: :mrgreen: Е ако на повечето това им стига за какво риболовно развитие да говорим? :rolleyes: Без правила и морал ще си играем селски и никой по Света или Европа няма да се интересува от нашите постижения и рекорди!Щом ви харесва така,продължавайте в същия дух,а аз ще се опитам да въведа Правилата,така че да ви грее да ги спазвате! :wink:
РИЗОВ-70
новобранец
новобранец
Мнения: 45
Регистриран на: Вто Авг 16, 2011 1:49 pm
Местоположение: яз.Тича

Re: Сом на тролинг

Мнение от РИЗОВ-70 »

Само искам да доуточня че по никакъв начин не малоуважавам успеха на колегите .Само си задавам въпроса рибата моя ли е или негова вътрешно си знам че не е негова и не е моя .Затова тази риба нея споменавам никъде защото не съм я искаръл сам.
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Сом на тролинг

Мнение от Troli Rapala »

РИЗОВ-70 написа:Само искам да доуточня че по никакъв начин не малоуважавам успеха на колегите .Само си задавам въпроса рибата моя ли е или негова вътрешно си знам че не е негова и не е моя .Затова тази риба нея споменавам никъде защото не съм я искаръл сам.
Първия си голям сом на тролинг 28кила-на 10либри плетеняк=2часа мъки го вадих с Помощта На Великия Ники Йовчев-Никулдена!И двамата не бяхме хващали такава риба,но тя удари на моята въдица и воблер в моята лодка,а той ми помагаше ПРИЯТЕЛСКИ при борбата и му имах 100%доверие когато му давах пръта!Той никога не е имал претенции за тази риба,като и НЕГОВА,точно защото ми е ИСТИНСКИ приятел,а не ФАЛШИВ както в твоя случай! :cry: :cry: :cry: Разкажи ми моля те твоята случка и ще преценим заедно от къде ви идват проблемите и споровете!Това ми е любимото занимание=да решавам спорове! :wink: :drinkers: Приятелството се доказва точно в боя или когато си затруднен и имаш нужда от подкрепа,та .............! :rolleyes:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Сом на тролинг

Мнение от Troli Rapala »

Браво момчета :tup:
Дай боже цяла година такива риби да се вадят :fish15:

Аз примерно не ходя да троля за сом,за да чета после подобни лиготии и направо тъпотии! :idea: Баси и фалшивото пожелание="цела година такива риби да се вадят"=все едно е 10кила! :rolleyes: :mrgreen: Ни го знам,па ми сваля звезди от небето,ай сиктир! :mrgreen: 8) :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Сом на тролинг

Мнение от Troli Rapala »

Та в кое село живеем и в кой век точно е трудно да се определи на днешно време по отношение на разбиранията ни за сомовете на тролинг! :cry: :oops: :rolleyes: :drinkers: Но поне некой ако има YOUTUBE и се интересува по проблематиката,ще влезе у час малко или много!~ :mrgreen:
boroslav74
новобранец
новобранец
Мнения: 14
Регистриран на: Вто Яну 31, 2012 8:36 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от boroslav74 »

boroslav74 написа:
seeker2 написа:Те на йзурито тройките ,не са оригиналните.Ако си беше с неговите и те щяха даса се уплезили :lol:
оригинални са на 100% воблера го има в два варианта SW и FW за това и този цвят зелен фронтално и син отзад не се вижда :!:
FYI
http://yo-zuri.com/OnlineStore/Classic_ ... ed_SW.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://yo-zuri.com/Products/Sashimi_FW_ ... ed_FW.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ивинявам се на всеки засегнат от моя пост :| до толкова ми се простират знанията
за сетен път се обедих че не е добре човек да дава мнения тук
ПОКЛОН ПРЕД ПРОФЕСИОНАЛИСТИТЕ
Аватар
seeker2
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 450
Регистриран на: Съб Сеп 04, 2010 11:26 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от seeker2 »

Извинявам се на Зурито за изказването ,но в БГ сайтовете за воблери тройките изглеждат по друг начин:
http://ribibg.com/shop/s_preview_pic.ph ... duct=24653
Кеф ,цена няма
julian nachevski
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 156
Регистриран на: Пет Юли 25, 2008 6:03 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от julian nachevski »

Некви снимки така малко да видим тука че само пишем. Няма ли вече някой да се похвали.Некаква страрегия за настъпващия сезон нови воблерчета. Има ли ги няма ли ги тия сомове как ще ги провокираме..Че гледам по други форуми колеги доста вдигнаха летвата та да видим как ще покриваме нормативи......
моята риба няма кой да я хване
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Сом на тролинг

Мнение от Troli Rapala »

Ще ги покриеме нормативите,нема страшно! :wink: Поне за себе си гарантирам,че ще мачкам наред! :bear: Доста тъпизми прочетох,та ще ги оборим с кеф! :wink: Обещавам и масови убийства на сомове без да искам! :cry: :cry: :cry: И аз знам да съм егоист и да оставям пустиня след себе си! :drinkers:
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от Emo-83 »

seeker2 написа:Извинявам се на Зурито за изказването ,но в БГ сайтовете за воблери тройките изглеждат по друг начин:
http://ribibg.com/shop/s_preview_pic.ph ... duct=24653
Онова Зури е морско и за това куките са му бели.
lubozet
новобранец
новобранец
Мнения: 68
Регистриран на: Чет Окт 27, 2011 9:48 pm
Местоположение: Хасково

Re: Сом на тролинг

Мнение от lubozet »

[quote="Troli Rapala"]Ще ги покриеме нормативите,нема страшно! :wink: Поне за себе си гарантирам,че ще мачкам наред! :bear: Доста тъпизми прочетох,та ще ги оборим с кеф! :wink: Обещавам и масови убийства на сомове без да искам! :cry: :cry: :cry: И аз знам да съм егоист и да оставям пустиня след себе си! :drinkers:[/q Саше Саше много си тъп Саше ,че ти сега ли започваш със убийствата или вече си почнал Саше ,ти не си спрял .Като ти гледам снимките неможеш и плочки да лепиш.Тази глава на сом във вас,да не падне някой ден .САШЕ САШЕ.......................... :finga: :finga: :finga: :finga:
Последно промяна от lubozet на Пон Мар 10, 2014 11:30 pm, променено общо 1 път.
lubozet
новобранец
новобранец
Мнения: 68
Регистриран на: Чет Окт 27, 2011 9:48 pm
Местоположение: Хасково

Re: Сом на тролинг

Мнение от lubozet »

И моля ако може не ми търкайтеупреците към Сашето!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Сом на тролинг

Мнение от Troli Rapala »

Та не разбрах кви са ти упреците към Троли? :roll: Сашето е Герой от Комиците,но Сашето Велики е главен Патрон за Македония,та познай кой съм АЗ? :rolleyes: :mrgreen: :mrgreen: :drinkers: Та ако искаш да се комплексираш още повече относно сомове на тролинг,просто сравняваш своите с тези на Троли и си готов за сладки сънища! :wink: Чакам мнението за конкретните ти сомове на тролинг,а всичко останало ще е СПАМ,та не се сърди ако автоматизираната анти-вирусна система ти трие "Троянския кон"! :wink: :mrgreen: :drinkers:
Аватар
seeker2
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 450
Регистриран на: Съб Сеп 04, 2010 11:26 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от seeker2 »

Не трепете сомовете,щото ще ми ловите дедовия след 2-3 год.Познавам колеги които нямат място във фризера,но ще му се скъса сърцето ,ако пусне рибето :lol:
Кеф ,цена няма
Публикувай отговор

Обратно към “Тролинг”