Сом на тролинг

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Аватар
Ashmodean8004
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 330
Регистриран на: Нед Юли 24, 2011 11:33 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от Ashmodean8004 »

Мерси Емо за сведението :), аз не съм имал предвид да обидя някой от двамата, просто сте ми любимци и се помирете защото гледам, че се хапите от доста време кой прав, кой крив и ме притеснява, че ако се засечете някъде по язовирите да не се препаткате :). И аз троля за кеф, кефа цена няма, обаче като ида на състезанието на Жребеца поне виждам къде съм, смисъл понапреднал ли съм в науката, в застой ли съм или всичко е късмет при мен. Емо аз за теб съм го писал и казвал, че ни даваш много инфо безплатно за което евала ти правя, същото се отнася и за троли.
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Сом на тролинг

Мнение от krokibg »

Ashmodean8004 написа: Емо аз за теб съм го писал и казвал, че ни даваш много инфо безплатно за което евала ти правя.................................................................................... същото се отнася и за троли.
Какво се отнася за Троли че нещо не те разбрах :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: Ashmodean8004,нещо си объркал рейса ми се струва :roll: :roll: :roll: Я кажи къде видя Троли да ти дава "информация" - някаква,камо ли - "безплатна" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Смени рейса майна,объркал си го :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Аватар
Ashmodean8004
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 330
Регистриран на: Нед Юли 24, 2011 11:33 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от Ashmodean8004 »

krokibg написа:
Ashmodean8004 написа: Емо аз за теб съм го писал и казвал, че ни даваш много инфо безплатно за което евала ти правя.................................................................................... същото се отнася и за троли.
Какво се отнася за Троли че нещо не те разбрах :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: Ashmodean8004,нещо си объркал рейса ми се струва :roll: :roll: :roll: Я кажи къде видя Троли да ти дава "информация" - някаква,камо ли - "безплатна" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Смени рейса майна,объркал си го :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ами на мен на лични когато съм го питал ми е давал съвети и инфо е не е колкото Емо но съм благодарен, аз в рейс нито нито се возя нито карам :) :mrgreen: :mrgreen:
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от Emo-83 »

На лични,няма нищо общо с писаниците му по форума.Подавал съм му ръка 100 пъти и седне ли зад компа...,другото аз нахлува в него.Правил съм му милион компромиси и става все по-нагъл в лъжите и спекулациите. :wink: :D :D :D
Аватар
Ashmodean8004
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 330
Регистриран на: Нед Юли 24, 2011 11:33 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от Ashmodean8004 »

Може и така да е, дайте нещо по - весело като кой къде ще открива, аз съм на яз. Кърджали и ще заложа на магнуми, сливъри и салмо перчове за сом пък ще видиме какво ще се получи. Между другото миналата година на откриването на магнум ред хед и салмо хорнет пак като ред хеда на Кърджали бели си даваше доволно.
Аватар
petro_op
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 541
Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 8:52 am
Местоположение: sofia

Re: Сом на тролинг

Мнение от petro_op »

8) даваше на каквото пуснеш миналата година на Кърджали :wink:
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от Emo-83 »

Ashmodean8004 написа:Може и така да е, дайте нещо по - весело като кой къде ще открива, аз съм на яз. Кърджали и ще заложа на магнуми, сливъри и салмо перчове за сом пък ще видиме какво ще се получи. Между другото миналата година на откриването на магнум ред хед и салмо хорнет пак като ред хеда на Кърджали бели си даваше доволно.
И аз ще май ще съм там.
Очаквам бялата да е на 8м.,а сома малко по-нагоре.Сутрин и вечер ще я търся на по-плитки около заливите с уклей.
Ще заложа на тези пет метрови за сом.Но не само на тях.Дано имам знанията и късмета да се зарадвам на някоя хубава риба.
Изображение
Аватар
Ashmodean8004
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 330
Регистриран на: Нед Юли 24, 2011 11:33 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от Ashmodean8004 »

Аз още Петък съм там, Емо да ти звънна ли да се чуеме пък може и да дръпнем по някоя ракия? На нулата на отсрещния бряг има един обор доста голям, пробвай там покрай него за бяла и сом! Наслука
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от Emo-83 »

Звънни ми сега,че ми е важно. 0889 599 000 Емо
didooo
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 546
Регистриран на: Пон Мар 12, 2007 1:54 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от didooo »

Няма ли има ли
julian nachevski
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 156
Регистриран на: Пет Юли 25, 2008 6:03 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от julian nachevski »

Откриване 2013 яз.Ивайловград в дисциплината сом на тролинг започнахме с един 20кг. Пожелавам на всички такива изненади и много успехи това лято......
моята риба няма кой да я хване
julian nachevski
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 156
Регистриран на: Пет Юли 25, 2008 6:03 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от julian nachevski »

julian nachevski написа:Откриване 2013 яз.Ивайловград в дисциплината сом на тролинг започнахме с един 20кг. Пожелавам на всички такива изненади и много успехи това лято......
Прикачени файлове
582059_574865915878558_2139047268_n.jpg
582059_574865915878558_2139047268_n.jpg (42.34 KiB) Преглеждано 1158 пъти
моята риба няма кой да я хване
Аватар
Ashmodean8004
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 330
Регистриран на: Нед Юли 24, 2011 11:33 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от Ashmodean8004 »

Днес лупнаха една 30ийска на яз. Кърджали едни пичове!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Сом на тролинг

Мнение от Troli Rapala »

Браво Юли,чаткаш ги тия сомове на тролинг и това си е! :wink: :drinkers: И аз открих със сом,но с по-скромни размери!

Изображение
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Сом на тролинг

Мнение от Troli Rapala »

didooo написа:Няма ли има ли
Питай Кроки и Емо,те по-ги разбират нещата! :wink: Ако са капо,ще има :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ! :drinkers:
Публикувай отговор

Обратно към “Тролинг”