Сом на тролинг

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Сом на тролинг

Мнение от Troli Rapala »

djza написа:Казвам че не съм тролингист,а не че съм недоказан такъв,като теб.Явно че за простототията и празнословието няма граници-справка Франция
Франсетата са доста по-по от нас,та да не ге замесваме! :wink: Стани тролингист и ще има какво да си кажем,особенно когато знам,че знаеш прякора на някой когото хвалиш! :mrgreen: Ако искаш да си като него,те чакат 10 години сом на тролинг до 6 кила и хиляди простотии и празнословия без реален УСПЕХ! :mrgreen: Избрал си пътя към успехчето,та не искам да ти досаждам! :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Сом на тролинг

Мнение от Troli Rapala »

Относно цените на воблерите,да има Оригинални рядко срещани воблери,които стигат и над 1000долара при колекционерите,но за менте повече от 10долара посмъртно не можеш да му вземеш,освен на някоя шматка във България!Та купувайте смело ментаци,те китайците това правят и все не могат да стигнат по цена и качество Оригинала на дадена марка воблери!Цената винаги е свързана с качество и личност,а не с лукова глава! :mrgreen: :drinkers: Познавам повечето световни луди колекционери,но за съжаление ние нямаме какво да им предложим,защото нищо ценно не е достигнало във България през последните 100 години риболов!Всеки воблер може да хване до 6 кила сом,без ограничение на форма,цвят или размер!Обаче от там нагоре рибите са с друго мислене и детайлите определят успеха! :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Сом на тролинг

Мнение от Troli Rapala »

bai mile1 написа: ...по проектче са подмазвам и аз на телето,не съм му фен ама ,като констатирам фактите ,хващам на туй дет съм видял от него
Значи нямаш собствена индивидуалност,а кой-квот ти каже и фащаш!Без него си ти иедно сираче,горкото!Треъа да видиш,за да фаниш!А правилното е да мислиш и сам да разбереш,защо хващаш! :drinkers: Та с видял-не видял,дочул-не дочул,до никъде не се стига!Треа сам да ги чуваш и виждаш нещата,иначе си кукла на конци или направо цело теле! :mrgreen: :drinkers:И кво хвана,като невиждал?-Некое соме до 6 кила,дет се фаща на всичко! :mrgreen: И от него вече картинката ти е ясна и следва 100кила? :D Да,ама Не!За него ше ти треа доста акъл и късмет,но без акъл не стаа! :wink:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Сом на тролинг

Мнение от Troli Rapala »

Вече не знам да ви оплача или да ви се присмея,как не виждате че Гурото ви,Огромното теле се бори един час с мрежа на Камилски дол и твърди,че е сом? :shock: Повърнал кило и половина каракуда=невъзможно е тя да мине обратно по пътя си през гърловината му!И когато накрая се вижда оплетения воблер в корда от мрежата,се обявява за Комбайн!Който е хващал голям сом знае,как мачка и тресе въдицата и ходи къде си иска,та няма как да се литне,че е мрежа!Та толкова за днес,че много сте калитковците и вярвате на сляпо,а не на патило! :wink: :drinkers:
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от Emo-83 »

Троли,дал съм си обещание,не пред теб,а пред мен,че каквото и да напишеш,няма да се обърна срещу теб. Имам си лична причина и тя няма,нищо общо с риболова.
Но спрете да си играете на фенчета и привърженици на някой клуб. Така обезличавате себе си. Никога не съм търсел съмишленици в риболовните ми мисли. Винаги съм ги изразявал честно и директно. Не съм се забърквал в игрички срещу някой и това е моята истина. Тя е там,някъде в лодката,а не зад клавиатурата,носейки ненавист и омраза. Нямам такова време за губене и живеене на чужди животи.
Воблерите,които публикувах не са обявени никъде и са правени само за мен и лично ползване.
Човек не може да продава нещо,което го няма в наличност. Това е причината,дори в платената ми тема в другия форум,да не ги публикувам и да не ги продавам,въпреки,че ми е разрешено.
Имам си сайт за такива неща,но дори там ги няма.....защо ли!
Говорех за риболов и воблери от което много малко хора разбират.
Да те, хората могат да хващат риби,защото някой им е казал с кой воблер и от къде да минат,но никога няма да разберат,защо. А още по-малко ще разберат,какво се случва,когато ситуацията се промени.
Тук никой не пише за това,а се играе на жмичка.Само това е начина,да накараш хората да си мислят,че всъщност,знаеш нещо..........Да изглеждаш,загадъчно и мистично......."Боже,каква простотия,за наивници"
И понеже се бяга от конкретиката в риболова се позволява да се пишат различни неща извън неговата същност.
Пишете ги,не ми пречите.
п.п.Поста ми не беше обръщение към Троли! За него бяха,само 1-вите две изречения.
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от bai mile1 »

Troli Rapala написа:
bai mile1 написа:Тролката на Тича,РАПАЛАТА НЕ ВЪРВИ,Адолф отдавна не е жив
Чичо Адолф,потенциално е всеки Германец,та не бери грижа и всичко ще си дойде на мястото в точното Време!Дори Римската Империя е ударила на камик там! :wink: При Рапала нещата също са ясни,няма как тяхно менте да бъде по-добро от Оригинала!Това,че не можете да се доберете до Оригинални биячи и си правите ментета,не ви прави по-успешни!Та дано успея да стигна до Тича,та да се пробвам каква е хавата с Рапалите! :roll: :drinkers:
Ако успейш да са добереш до Тича,драсни на лични да са видим на живо,божолето е от мойта изба :drinkers: ,туй лято едно приятелче хваща на тд,откъде ги имаш бре?От Троли вика ам го няма вече тоз модел по магазините,та ако решиш да идваш донеси и от тях ако ги има в Франсето цветове кръв върху лед и фт, :lol: другото :drinkers: е ясно :D
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от yco »

Тролинга във вътрешните водоеми, нито ви е риболов, нито "дисциплина", термин с който някои баламурници се опитват да се изразяват. Само Спокомиро се изказа правилно, че не спортува. :lol: .., явно само тарашите язовирите и е много прав, щото е умен и го знае това, че занаята май ви е алабракониере. :wink:

Други пък балъци, щели да си правят федеросос по тролинг. :lol: ..., ама я по-леко де. Спортна федерация означава- доброволно сдружение на спортни клубове по един или сходни видове спорт, което координира развитието, практикуването и администрирането на съответния вид спорт на национално ниво на територията на страната и ги представлява пред държавата и международните спортни организации.

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0 ... 0%B8%D1%8F

Та къде ви са международните спортни организации за тролинг в патарници и свинарници, къде ви клубовете и правилниците.? няма.....Има у нас само една федерация за риблов http://bfrs.bg/ , ама там не съществувате, нито при състезания, нито, като дисциплина, така че на думи и аз организирам една дисциплина за доене на мъжки сомове... :mrgreen: ., ще се казва Чикиджикочсоммумурафеть, та си мисля да съм официален спонсор на събитието, за да спестя малко данъците.. :wink: .., щото други освен братята турци, няма кой да се наеме за спонсорство... :lol: , ....е... ще включа и няколко лодки за турски тролинг.... :lol: , че къде ще е интригата, ако липсват и половите мъжки игри и закачки след състезанието.... :lol: , но за това трябва да преговарям с производителите на зайтин за тролинг...на едро :shock: .... :lol: :lol:

P.S. ...Е и при мен последните 2 изречения не се отнасят за Троли, ама при мен е поради куртоазия... :mrgreen: :lol: :lol:
Нали така се изказваме веч- Вечната Калинас Амбър... :wink:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от yco »

A относно производство на воблери и моделирането им, ще се наложи 3D принтирането, за сега цената му е 1 лев на cm3 материал, че може и да ми стара ифантата... :wink:

Питам примерно Троли, кои са биячите и той казва, само 3 са... :lol: , аз за какво си купих принтер, като са три... :evil: :lol: , та пускам ги на 3D скенер и му принтя и на него по 10 от модел, а на мен по 100... :mrgreen: лакум съм... :twisted: , щото късам много и да имам де, когато вече и риба няма, ама да има... :lol: ., но не продавам, щото има як лабуть за кражба на ИС....аъ... :wink: :lol: :mrgreen: :axe:

Изображение

Изображение

Ся разбирам Имил с това да се занимава, ама не мой, щото Кад-кам му звучи, като Кан-кан или Калкан... :lol: , е а на мене май е като Чочосан.. :drinkers: :mrgreen:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от bai mile1 »

Ицак ,тез от снимките ти ли ги правиш? :shock:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от yco »

Естествено,че не са мои снимките, имат си адрес. Аз пък за разлика на Троли, не съм ти фен на стиховете- липсват ми думи, като Кьошковите и миризмата на хмел от строеви преглед на бъчви, край бирената фабрика.. :wink: ..друга си беше бирата по онова време, сега само пикоч. :(
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от bai mile1 »

Ей развалнувах са,от спомена за дробчета и бира в кани на (маймунарника)кръчмата преди зоологическата градина,ама няма я вече,то какво ли остана от онуй време?даже и рибата на Тича .....ама ади да ни са изнервям то файда йок кардашим,ама .... :drinkers: за стиховете то идеята е по важна според мен ама ти нъл си упорит ни си признаваш :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от yco »

Специална цена за бай Миле по 2$ парчомака..... :lol: :lol: , ама от USA, а не от алабаланица София по 100 леи за човка без пиличка.... :lol:

Изображение

и друго прозрачни 3D има тука, па и на по-ниска цена. :wink:

http://www.predatorbassbaits.com/id69.html
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от bai mile1 »

Ицакис то убаву си ги изтипосал тез шукарии ама без компетентно мнение как да ги купя джанъм?Щото то по нашия край кравите не са това което са,кога ша фатат ?па не са и рапала как да ги зъмна ни знам?А бе къде е Франсето? :drinkers: :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Сом на тролинг

Мнение от Troli Rapala »

yco написа:A относно производство на воблери и моделирането им, ще се наложи 3D принтирането, за сега цената му е 1 лев на cm3 материал, че може и да ми стара ифантата... :wink:

Питам примерно Троли, кои са биячите и той казва, само 3 са... :lol: , аз за какво си купих принтер, като са три... :evil: :lol: , та пускам ги на 3D скенер и му принтя и на него по 10 от модел, а на мен по 100... :mrgreen: лакум съм... :twisted: , щото късам много и да имам де,
Нещо май гризна воблерчето и ща праиме тролингист? :shock: :D
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Сом на тролинг

Мнение от Troli Rapala »

И аз съм си мислил да правя воблери на 3D принтер,но излиза поне два пъти по-скъпо от направата от Балса,а тя е с най-добрата плаваемост заради лекотата,някак си примамките от този материал плуват по-естествено!Мисля,че перфектния воблер може да се направи от карбон,както кльонковете!Карбона е ултра-лек и здрав,та няма как да бъде смачкан или счупен от сомска захапка!Въпросът е дали може да се направи воблер от карбон? :roll: Този,който прави кльонковете може да ни отвори по този въпрос! :idea:
Публикувай отговор

Обратно към “Тролинг”