Любимия воблер!

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
maria88999
новобранец
новобранец
Мнения: 50
Регистриран на: Вто Юли 29, 2014 1:49 pm

Re: Любимия воблер!

Мнение от maria88999 »

Ти освен от ретро воблери други знаеш ли?
maria88999
новобранец
новобранец
Мнения: 50
Регистриран на: Вто Юли 29, 2014 1:49 pm

Re: Любимия воблер!

Мнение от maria88999 »

Тези дето ловят СОМ сега,А в не нминало бешело време знаеш ли ги?
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Любимия воблер!

Мнение от Troli Rapala »

maria88999 написа:Тези дето ловят СОМ сега,А в не нминало бешело време знаеш ли ги?
Спокоен съм,че където е текло,пак ще тече! :wink: Даже наводнение мога да направя и го направих....."където трябва срещу 420 доларес за 3 бройки"! :drinkers: Пък сома е Голям проблем само за начинаещите и тези дет не са го виждали в големи количества! :mrgreen: :drinkers: Даже ми е досада,като ми удари и ги давам на Тролина да се наиграе! :cry:С 18-ката бая зор виде,нищо че беше с плетеняк!Но Троли е печен и га ветъро ни изхвърли на брего импровизира и откри нова тактика за насочване на сома към дълбините,че форсирането на двигателя имаше обратния ефект! :wink: :drinkers: Но си "траем яко"! :mrgreen: :drinkers:Открийте си топлата вода сами,без да пискате! :twisted:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Любимия воблер!

Мнение от Troli Rapala »

За Заралии дет си пазаруват воблерите от Малайзия! :wink: Вижте как се обръщат възпитаните хора по Света и от Малайзия,когато пазаруват от мен! :idea: $ Hi Sir $! :rolleyes: :mrgreen: :drinkers:

Dear troliando,

hi sir
kindly send me an invoice for combine shipping.
thanks
Аватар
afgany
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 312
Регистриран на: Чет Яну 11, 2007 11:31 am

Re: Любимия воблер!

Мнение от afgany »

Малко извън темата.. )
Този воблер, на който не помня марката и в БГ не съм го виждал в магазин, ХВАЩА щука, включително и на Жребчево... по този повод кой го види някъде да си взима по няколко и един два за мен.. )
Та той по принцип си е за спининг, като най-дълбокото му газене е малко над 1 м ) обаче често се случва да го гонят примерно костури, но поради малко гигантските му размери е ясно, че малко неща могат да го лапнат...
Серизно съм замислил да го пробвам на тролинг /но ходя рядко/ евентуално с някакво утежнение на линията за да го сваля по-надълбоко... имам и планер, но ми се струва, че с олово ще е по-удачно...някое предложение по този въпрос? аз имам идеи също...
IM000189.JPG
IM000189.JPG (19.23 KiB) Преглеждано 2598 пъти
Аватар
robber_79
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 541
Регистриран на: Чет Дек 30, 2010 2:43 pm
Местоположение: Стара Загора-Казанлък

Re: Любимия воблер!

Мнение от robber_79 »

Quantum Biedron Wobbler

http://www.ebay.de/itm/Biedron-Wobbler- ... 486f371e71" onclick="window.open(this.href);return false;
ruci_bo
новобранец
новобранец
Мнения: 37
Регистриран на: Вто Дек 22, 2009 6:08 pm

Re: Любимия воблер!

Мнение от ruci_bo »

Troli Rapala написа:Миро-Томахавката и Миро-Спокойно могат да ми влезнат във фийдбеците и да потвърдят,за да се смееме всички заедно,колко съм луд на тема воблери! :mrgreen: :drinkers: 100$ на воблер печалба ме превръщат в Легенда на тая тема! :idea: Не се хваля,просто факт! :wink: :mrgreen: :drinkers: Зъбя се яко! :twisted:
Па нещо псувахме търговците, пък тука се хвалим какфффф съм добър в търговията! Нещо стана кат попската работа, не гледайте ко правя - а кот приказвам?
Аватар
afgany
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 312
Регистриран на: Чет Яну 11, 2007 11:31 am

Re: Любимия воблер!

Мнение от afgany »

robber_79 написа:Quantum Biedron Wobbler

http://www.ebay.de/itm/Biedron-Wobbler- ... 486f371e71" onclick="window.open(this.href);return false;
Да това е марката, този на линка е 11 см, 17 гр., моя е по-големя 15 см, 40 гр, по-ловистия за щука според мен.
На този модел отдолу да сте хващали нещо-то случайно?
BellyDanyer.jpg
BellyDanyer.jpg (69.25 KiB) Преглеждано 2465 пъти
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Любимия воблер!

Мнение от Troli Rapala »

ruci_bo написа:
Troli Rapala написа:Миро-Томахавката и Миро-Спокойно могат да ми влезнат във фийдбеците и да потвърдят,за да се смееме всички заедно,колко съм луд на тема воблери! :mrgreen: :drinkers: 100$ на воблер печалба ме превръщат в Легенда на тая тема! :idea: Не се хваля,просто факт! :wink: :mrgreen: :drinkers: Зъбя се яко! :twisted:
Па нещо псувахме търговците, пък тука се хвалим какфффф съм добър в търговията! Нещо стана кат попската работа, не гледайте ко правя - а кот приказвам?
Пак нищо не си разбрал,но ми омръзна да обяснявам! :cry: :rolleyes: Май не правиш разлика между спекула на международния пазар с цената на база знания/Троли/ и обикновенна търгашеска сергийка у сомския форум/Емка/? :rolleyes: :mrgreen: Никой не псува,защото сме културни и възпитани,но сме против облъчването и фалша! :idea: Та вярвай и си купувай воблери от идиота,ти си избираш,а аз нищо не продавам! :idea: :mrgreen: Мяу! :mrgreen: :drinkers:
SFR
новобранец
новобранец
Мнения: 50
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 12:24 pm

Re: Любимия воблер!

Мнение от SFR »

:D SmeX , lusers...
koko7784
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 771
Регистриран на: Чет Сеп 03, 2009 9:15 pm

Re: Любимия воблер!

Мнение от koko7784 »

Troli Rapala написа:
аксел написа:Троли-Костура ,тази година има поне 20 риболовеца,с риби за които ти не можеш и да си мечтаеш,откъде-накъде се смяташ за капацитет по сомовете?

Чудесно,алал да са им,ма кво общо има това с темата или моите подвизи? :rolleyes: Ходи им брой сомовете,като си немаш друга работа! :mrgreen: Аз не гледам по чуждото,а си гоним моето и това ме отличава например от тармъкчиите по Марица! :twisted: Ти нямаш нищо общо с риболова на тролинг,та каквото и да кажеш ще е на ниво куфар в тролинга! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Вземайте си ги сомовете на тармък с по 50-100либри от брега на Марица,но поне си трайте и се скрийте,защото сте пример за смях,погнуса и селяния в риболова! :twisted: Точно като вас търмъкчиите сецат толстолоби с две тройки и олово и га заметнат у стадото и закачат некой екземпляр за гърба и сецат яко минута-две дорде го извлачат на брега и после се хилят до уши,като през цялото време викат много и псуват грозно,та да ги чуят на село,на площада и да мляскат комшиите блажно от безплатния обяд! :twisted: Гледайте селското клипче на Коко7784 от Свиленград и ще си изповръщате червата от месарското отношение и ваденето на рибата!Вие не сте спинингисти,а тармъкчии от ниска класа! :twisted: При вас нема техника на вадене Но-стик,защото не ви требва!Требват ви само пържоли и то бързи за минута-две!Толко сте зле,че ако пуснете клип в Тубето и ще ви го изтрият за минута-две,заради прекомерна селяния и перверзия тип Атанаска от Павликени! :twisted: :drinkers: :mrgreen: Лека нощ,па пробвайте утре и без воблери тармъченето! :rolleyes: :mrgreen:
А бе помияр долен!Ти гледал ли си го селския клип бе кенеф грозен!Ти си толкова долен че се чудя как още не са те наритали и от тук.Ти никога няма да хванеш добра риба щото не е твоя работа!Ти ли точно ще говориш за месарско отношение бе гладен изрод долен.
Ако имаш нещо да ми кажеш пиши ми на мен не да пишеш по някви теми където не влизам и не мога да се защитя.Ти тази година хвана ли риба бе помийна ямо?
аксел
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 931
Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 5:32 pm
Местоположение: пловдив
Обратна връзка:

Re: Любимия воблер!

Мнение от аксел »

Ти тази година хвана ли риба бе помийна ямо?[/quote]
.......естествено,че е хванал,костури на" спининг" с оловце и щипоче :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: той и затова толкова злобее.....вече всички го разбраха,така,че новият му прякор Троли костура/безрибов си му отива.
валатът не най-лошото нещо на света
maria88999
новобранец
новобранец
Мнения: 50
Регистриран на: Вто Юли 29, 2014 1:49 pm

Re: Любимия воблер!

Мнение от maria88999 »

аксел написа:Ти тази година хвана ли риба бе помийна ямо?
.......естествено,че е хванал,костури на" спининг" с оловце и щипоче :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: той и затова толкова злобее.....вече всички го разбраха,така,че новият му прякор Троли костура/безрибов си му отива.[/quote]
Тапета може да го вземе да му лови стръв за клйонг :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Re: Любимия воблер!

Мнение от Emo-83 »

Troli Rapala написа:
ruci_bo написа:
Troli Rapala написа:Миро-Томахавката и Миро-Спокойно могат да ми влезнат във фийдбеците и да потвърдят,за да се смееме всички заедно,колко съм луд на тема воблери! :mrgreen: :drinkers: 100$ на воблер печалба ме превръщат в Легенда на тая тема! :idea: Не се хваля,просто факт! :wink: :mrgreen: :drinkers: Зъбя се яко! :twisted:
Па нещо псувахме търговците, пък тука се хвалим какфффф съм добър в търговията! Нещо стана кат попската работа, не гледайте ко правя - а кот приказвам?
Пак нищо не си разбрал,но ми омръзна да обяснявам! :cry: :rolleyes: Май не правиш разлика между спекула на международния пазар с цената на база знания/Троли/ и обикновенна търгашеска сергийка у сомския форум/Емка/? :rolleyes: :mrgreen: Никой не псува,защото сме културни и възпитани,но сме против облъчването и фалша! :idea: Та вярвай и си купувай воблери от идиота,ти си избираш,а аз нищо не продавам! :idea: :mrgreen: Мяу! :mrgreen: :drinkers:
Ти ли нищо не продаваш бре.Не спря да пазаруваш,само с такава цел.Добре,че хората те разбраха,що за човек си,та вече не ти верват,нито на сомовете,нито на никаквите ти познания в риболова.
Не можеш да наваксаш,туй що си пропуснал в детството.На 35г. риболовец не се става
Спри да плюваш по инерция и внимавай за изразните средства и епитетите.....щото,този път дървото няма да е същото,а големо. :wink:
Нали уж си говорихме нещо на състезанието бе,п@тко(да се чете патка)заспала.Това ли ти е мъжкото.
https://www.youtube.com/watch?v=eWTOiHd ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;
Толкова си ми ясен,че няма как да те пропуснем. :axe:
Публикувай отговор

Обратно към “Тролинг”