Тролинг на яз Искър

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
NDGZMG
новобранец
новобранец
Мнения: 98
Регистриран на: Пет Май 14, 2010 6:01 pm

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от NDGZMG »

Браво Славе!!!След толкова години тролинг с много добри резултати най-логичното се случи!!!!!Вече си на почитната стълбичка!!!!Много се радвам за успехът ти!!!! :wink:
Аватар
spookymiro
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 363
Регистриран на: Сря Апр 22, 2009 2:22 pm
Местоположение: София

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от spookymiro »

Emo-83 написа:Гуджо-Славе.......сом на яз.Искър,дата 30.08.2014г.дисциплина тролинг,воблер Фт Магнум Рапала,вадене 3ч.30мин.,повод флорокарбон 0.60мм.,основно дебело,килограми предполагаеми 80-90кг.,техника Ноу Стик....не приложима и в пълно противоречие с ваденето на голям сом.
Сниман и пуснат веднага след улавянето в отлично здраве.

Изображение
Браво Славе. Влезе във форма с килата и ето резултата. Трябва да си взема поука, че вече останах сам за тестовете на разни лодки, столове и кревати :)

Браво и за бързото пускане на рибата. Супер завършек на супер улов!
Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.
Аватар
oldman
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Сря Юли 13, 2005 9:33 am

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от oldman »

Браво за слуката и майсторлъка и поклон за пускането! :prayer:
Сомът обича смелите!
batzeto
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 632
Регистриран на: Нед Мар 22, 2009 1:39 pm
Местоположение: София

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от batzeto »

Евала Славе за изваждането и за постъпката ,аз бих направил същото без да се замислям надявам се и другите колеги също .
Още веднъж бравооооооо !!!!!! Жив и здрав да си !!!! :D
Зависим от риболова !!!!!
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от Emo-83 »

https://www.youtube.com/watch?v=F6sOgZdqpgg" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.youtube.com/watch?v=S4ngNoKgCKw" onclick="window.open(this.href);return false;
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от Troli Rapala »

Много е тъпо,га треа да разчитаме на инфо за Големи сомове,на клюкарки и мъжки секретарки,дет се чудят как да се присламчат към чуждия успех! :ANAL: Поздравих го Славе по телефона,па ако реши да се похвали лично ТУК бих коментирал детайлите само с него,а не с неговите репортерки,че са ми под нивото! :wink: :D
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от Emo-83 »

Помоли ме да му кача снимките и клиповете.Мислех да му откажа,но заради теб приех.Няма такова удовоствие,да траеш.....честно ти казвам. :wink: :D
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от Troli Rapala »

Щом Славе иска да си трае=негов избор,но аз с клюкарки и секретарки нема кво да обсъждам! :wink: :mrgreen: :drinkers:
1-На Славе не му казах,че жената на Жоро много дудне и ме изнерви,та колкото по-малко хора около такава риба,толкова по-добре! :idea: Жоро е хладнокръвен и оглуше=евала! :mrgreen:
2-2мм дупка е само фантазия=измери жилото с контрата и ще излезе 2санта=нема нужда от контра га е изморен сома! :idea:
3-За два часа битка,риболовецът осмисля целият си живот,отношението си към рибата,нейната съдба,чувства и мисли!Цялата битка от 2часа независимо,дали Славе е преживял с 13кила или 80кила доказва,че не килата на рибата са важни,а мислите,емоциите и вълненията в душата които преживяваш в този отрязък от време!Защото,ако го изтеглиш за 15минути=нищо няма да разбереш и преживееш духовно,а само месарски!За това романът на Хемингуей е гениален,защото сюжетът е елементарен Голяма риба хваната от немощен Старец,но когато я вади 3 дена,той изживява невероятни вътрешни мисли и емоции,които ни обясняват ролята на късмета и всичко важно,което ни интересува в душевен смисъл!Хеми описва,а и Славе е усетил чувствата на противника,който се борил докрай и е показал сила и хитрост да се измъкне по всевъзможни начини,но накрая все пак е победена от човека,който е дал ВСИЧКО от себе си и духовно и физически!Голямата драма е накрая,дали да я убиеш или да и дариш живота?При Стареца,акулите му изяждат трофея и това е неговата драма=преборил се е,а накрая има само скелет и парчета месо на брега!И при Славе беше така,но сега е изпитал любов към силата и хитроста на противника и за това не го е убил! :idea: То човек не може да живее само от пържоли,треа му и духовна храна! :wink: :drinkers: Нека го прочете това,повече нема да му обсъждам сомовете без него!Важното е,че има градация при Горнобанската Бригада тая година и направиха немислимото-Релийз на Гигант от трети опит! :wink: :rolleyes:
Аватар
allex
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 306
Регистриран на: Пет Май 01, 2009 9:00 pm
Местоположение: Симитли

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от allex »

:drinkers:
Последно промяна от allex на Нед Сеп 14, 2014 9:09 pm, променено общо 1 път.
Аватар
allex
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 306
Регистриран на: Пет Май 01, 2009 9:00 pm
Местоположение: Симитли

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от allex »

:drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от Troli Rapala »

Troli Rapala написа:
2-2мм дупка е само фантазия=измери жилото с контрата и ще излезе 2санта=нема нужда от контра га е изморен сома! :idea:
allex написа: Сниман и пуснат веднага след улавянето в отлично здраве.

...И тая умря...
Ми,шъ умрие! :oops: Когато повторяш на някое дете 3-години,че огъня боли или канджата треа да е без контра,иначе се брои за ХАРПУН=СРЕДСТВО ЗА УБИВАНЕ и не те слушат,защото са неуки и не мислят,така се получава! :cry: Всички канджи по света са без контри,само тука разни тъпигьози и страхливци продължават да се застраховат куке за акули! :cry: Честито на застрахованите от Емо! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :drinkers: Бъдете все така умни и добри в риболова! :rolleyes: "Сомската канджа" верно е различна от останалите,защото убива безотказно и се използува само от СТРАХЛИВЦИ,САМО ВЪВ БЪЛГАРИЯ И НИКЪДЕ ПО СВЕТА! :twisted: :evil:
Славее
новобранец
новобранец
Мнения: 98
Регистриран на: Пон Мар 10, 2014 9:00 pm

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от Славее »

http://youtu.be/FwEmrpsceJ0" onclick="window.open(this.href);return false;
Valko
новобранец
новобранец
Мнения: 16
Регистриран на: Пон Фев 23, 2009 9:06 pm

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от Valko »

Браво момчета .Железни сте .Да сте живи и здрави.
Славее
новобранец
новобранец
Мнения: 98
Регистриран на: Пон Мар 10, 2014 9:00 pm

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от Славее »

Valko написа:Браво момчета .Железни сте .Да сте живи и здрави.
Мерси колега Валко,
чуй сега един парадокс,качвам тоя клиб в фейсбук....като съм подготвил още няколко,защото това не беше единствената акция.....2 СПОДЕЛЯНИЯ И 3 ХАРЕСВАНИЯ като е качен също така и на сайта на риболовния клуб.това за треи дни.
На Върхара синъ вчера навърши 16 години/да е живо и здраво момчето/има 372 харесвания,за неколко часа,
та мисълта ми беше,че народа обича да чува за ядене и пиене,а не че некой иска нещо да се промени с беззаконието
Valko
новобранец
новобранец
Мнения: 16
Регистриран на: Пон Фев 23, 2009 9:06 pm

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от Valko »

И аз искам някаква смислена промяна но в момента няма кой да чуе .Мисля че след изборите е редно да призовем новите управляващи за строг контрол и солени глоби . На всеки наш съгражданин му е ясно че има ли санкций има ред.Виждам че по двата форума където чета има доста вещи хора в риболова и е добре и те да вземат отношение към проблема -бракониерство.
Публикувай отговор

Обратно към “Тролинг”