Тролинг на яз Искър

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
toyo1

Тролинг на яз Искър

Мнение от toyo1 »

Здравеите колеги,след поредното капо (тридневно) около 30часа във водата като вчера времето се промени три пъти (от слънце до буря с грамотевици )+ разлика във водата -5градуса не издържах и започнах да прозвънявам всички за които се сетих от Видин до морето (никои от хората с които говорих не се похвали с нещо трофеино и ЛЕКО МИ ОЛЕКНА :wink: )Имам снимки но не мога да ги качвам (нещо има проблем със саита)Рибата се е набила на дъното 45м говоря САМО ЗА РИБОЛОВ НА ХИЩТНИК ОТ ЛОДКА дано има някои с какво да се похвали .(по принцип влача само с воблери които са дали резултат на Искъра ,скороста ми е същата но ТИЯ АНОМАЛИИ С ВРЕМЕТО .........Това е от мене ,чао и успех
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от Troli Rapala »

Не съм съгласен,бат Тойо! :wink: Сомовете са горе през деня,на 1-2 метра и за това са трудни,но по някое време слизат надолу,ма не и на 45м.! :idea: Тоя уикенд ще ги снимам на сонара или на живо,да видиш така ли е? :roll: :drinkers:
Станимир Христов
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 689
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2008 4:24 pm
Местоположение: London, гр.Пловдив

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от Станимир Христов »

Вземи снимай някой като го извадиш :) чертички и точки не ни се гледат :D :D
Изображение
Изображение Изображение
Който иска намира начин... който не иска намира причина!!!
Аватар
spookymiro
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 363
Регистриран на: Сря Апр 22, 2009 2:22 pm
Местоположение: София

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от spookymiro »

Тази година за капото и аз мога много да разкажа. Всеки уикенд от откриването насам се качвам в събота рано сутрин и до неделя наобед правя поне 15 часа упорито и безрезултатно тролене. Този уикенд даже си вкарах и шараджийския стол в лодката, белким издържа повече щото иначе почват да ме наболяват колената и кръста. В събота вечерта имах отчетени от сонара 25 мили изминати в тролене. Дори не знам дали мери в морски или сухопътни мили, донесоха ми го от щатите и сега боравя с техните мерни единици.
Но няма отказване! За следващият уикенд съм подготвил нов подход към рибите, за който ще напиша ако има резултат.
Дано някой да се похвали в тази тема, че да ни вдъхне малко увереност.
На мен на сонара основно рибите ги показваше около 6-ия метър. Само на устието беше мешено и видях няколко облака, които стояха на 3-4 метра и както ме светна Тролката били едри сомове.

Поздрави!
Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.
toyo1

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от toyo1 »

Troli Rapala написа:Не съм съгласен,бат Тойо! :wink: Сомовете са горе през деня,на 1-2 метра и за това са трудни,но по някое време слизат надолу,ма не и на 45м.! :idea: Тоя уикенд ще ги снимам на сонара или на живо,да видиш така ли е? :roll: :drinkers:
На сонара ги снимах И АЗ :wink: като оправят саита ще кача снимките .Къде се потопи КОЛЕГА?Да не беше в изгнание ?:idea:
Аватар
чпс
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 397
Регистриран на: Чет Мар 22, 2007 5:03 pm
Местоположение: сред село

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от чпс »

toyo1 написа:... Рибата се е набила на дъното 45м говоря САМО ЗА РИБОЛОВ НА ХИЩТНИК ОТ ЛОДКА ...
45м или 4-5 м, колега ? При пълен язовир повече от 32-33 м не съм виждал на сонара, но кой знае...
Аватар
jovani
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 172
Регистриран на: Сря Ное 05, 2008 7:18 pm
Местоположение: София

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от jovani »

За съжаление и аз немога да се похваля .Неделя след 15.00ч,яз.Искър ни посрещна с гръмотевици,буря и като капак градушка.Влачихме до 20.30ч. без удар.Понеделник от 7.30 до 16.30ч вятър и вълна като в морето-нищо.Обиколихме почти навсякъде да не ние яд.Бяхме с две лодки,като втората и беше сефтето както на нея така и на новия собственик.От мен повече късмет и на слука
toyo1

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от toyo1 »

чпс написа:
toyo1 написа:... Рибата се е набила на дъното 45м говоря САМО ЗА РИБОЛОВ НА ХИЩТНИК ОТ ЛОДКА ...
45м или 4-5 м, колега ? При пълен язовир повече от 32-33 м не съм виждал на сонара, но кой знае...
Колега даи си на ремонт сонара :wink: от към резервата и вододаината има и над 50метра дълбочини а на стената може и 70м да е.
Аватар
spookymiro
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 363
Регистриран на: Сря Апр 22, 2009 2:22 pm
Местоположение: София

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от spookymiro »

toyo1 написа:
чпс написа:
toyo1 написа:... Рибата се е набила на дъното 45м говоря САМО ЗА РИБОЛОВ НА ХИЩТНИК ОТ ЛОДКА ...
45м или 4-5 м, колега ? При пълен язовир повече от 32-33 м не съм виждал на сонара, но кой знае...
Колега даи си на ремонт сонара :wink: от към резервата и вододаината има и над 50метра дълбочини а на стената може и 70м да е.
За вододайната не знам ама преди нея откъм резервата ги има тези дълбочини, за които говори toyo1.
Много бих искал да видя снимките на сонара с рибата, които е направил.

Поздрави!
Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.
otkata
новобранец
новобранец
Мнения: 17
Регистриран на: Вто Апр 06, 2010 1:35 pm

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от otkata »

пусни ми модела на лс да разгледам за мерните единици дали може да се направи нещо
георги стефановo
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 121
Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 10:58 pm
Местоположение: софия

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от георги стефановo »

Утре и аз ще ходя да повартя ниакакви препорьки да дадете
не знам кои какво прави но аз сьм на риба
Аватар
Кърцата
фен клуб-скобар
Мнения: 2590
Регистриран на: Чет Авг 04, 2005 1:46 pm
Местоположение: София

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от Кърцата »

Нема да се плашите, от Великден досега имам около 100 часа във водата на различни язовири и освен един дърт шаран, закачен за гърба друга риба нема. Да не говорим за нощите прекарани в безрезултатно кльонкане...
само русалки НЕ ловя и то защото не им знам мезето

http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f=25&t=18972- ПАК ЩЕ ДОЙДЕМ!!!!!!!!!

http://standartparket.com/
георги стефановo
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 121
Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 10:58 pm
Местоположение: софия

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от георги стефановo »

вав весник рибар пише за сом 45 кг на искара около щьркела
не знам кои какво прави но аз сьм на риба
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от lusienn »

Не се хабете не кълве-инфо от уикенда много лодки,няма риба-хишна :arrow:
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
Аватар
чпс
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 397
Регистриран на: Чет Мар 22, 2007 5:03 pm
Местоположение: сред село

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от чпс »

toyo1 написа:
чпс написа:
toyo1 написа:... Рибата се е набила на дъното 45м говоря САМО ЗА РИБОЛОВ НА ХИЩТНИК ОТ ЛОДКА ...
45м или 4-5 м, колега ? При пълен язовир повече от 32-33 м не съм виждал на сонара, но кой знае...
Колега даи си на ремонт сонара :wink: от към резервата и вододаината има и над 50метра дълбочини а на стената може и 70м да е.
Благодаря за съвета, колега. Разбира се, че ще го ремонтирам при първа възможност и то сам - вярвам, че ще бъде достатъчно в менюто за настройките да сменя мерните единици и вместо метри да показва футове.
Публикувай отговор

Обратно към “Тролинг”