Тролинг на Въча бивш(Антон Ивановци)

Модератор: bobopeli

Аватар
belovodski
новобранец
новобранец
Мнения: 72
Регистриран на: Нед Юли 19, 2009 8:13 am

Тролинг на Въча бивш(Антон Ивановци)

Мнение от belovodski »

Здравейте, от скоро имам възможност да ходя често на тоя водоем и съм решил да упражнявам тоя вид риболов!Разполагам с гумена лодка 4.5 коня моторче хубави пръчки Абу Гарсия плетени влакна и приличен набор от воблери Рапала,Салмо и Грозно пате!Но от 3 уикенда имам само 1 успешен-кленове по около килограм 2 сомчета по 2-3 кила и най големия трофей пъстърва 2.550!Целта ми е бялата риба ама нещо бъркам!Моля някой колега ако има наблюдения за там нека сподели!
Поздрави!!!
Аватар
MITKO70
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2830
Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 10:37 pm
Местоположение: София

Re: Тролинг на Въча бивш(Антон Ивановци)

Мнение от MITKO70 »

Здрасти колега.Като гледам набора от воблери,а имаш и улов на други риби ,според мен нищо не бъркаш.Просто бялата риба и на доста други места не е много активна на тролинг.Доста колеги все още нямаме улов на тролинг на яз.Искър примерно,но вече има хваната някоя друга риба,ще тръгне :wink: :D
Всичко може,но не всеки го можe.
Изображение
alankulu1987
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1101
Регистриран на: Пет Май 07, 2010 8:35 pm

Re: Тролинг на Въча бивш(Антон Ивановци)

Мнение от alankulu1987 »

Щом си успял да удариш пъстърва 2.5 кг няма какво да се оплакваш :D Продължавай все така и не след дълго ще те зарадва някоя бяла зъбатка :wink:
Аватар
valkata34
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 175
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 10:19 pm

Re: Тролинг на Въча бивш(Антон Ивановци)

Мнение от valkata34 »

Пробвай Sliver-13см. цвят S,Shad Rap-7см. цвят BCF и Tail Dancer-7см. цвят BLT.На тези воблери съм имал добри бели на Въча,но както ти казва колегата още малко да се позатопли.Миналата седмица като бях водата беше 21градуса.Ходене на язовира му е майката и ще има резултати.
Аватар
batlar
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 229
Регистриран на: Съб Яну 02, 2010 7:25 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Тролинг на Въча бивш(Антон Ивановци)

Мнение от batlar »

преди 2 дни бях на язовира
хварляхме от брега за платики в момента в който почна да настъпва мрак забелязах че хищника почна да гони адски много цяла вечер се чуваше плюкането на бялата
пробвай по късничко колега дано да имаш слука ;)
Рибата е като жената,дава когато си поиска и на който си иска !!!

http://www.eeautoservice.com/
Аватар
belovodski
новобранец
новобранец
Мнения: 72
Регистриран на: Нед Юли 19, 2009 8:13 am

Re: Тролинг на Въча бивш(Антон Ивановци)

Мнение от belovodski »

valkata34 написа:Пробвай Sliver-13см. цвят S,Shad Rap-7см. цвят BCF и Tail Dancer-7см. цвят BLT.На тези воблери съм имал добри бели нQwа Въча,но както ти казва колегата още малко да се позатопли.Миналата седмица като бях водата беше 21градуса.Ходене на язовира му е майката и ще има резултати.
На диип тйл денсър 9см се хвана пъстърва,а шад рап още нямам!
Аватар
belovodski
новобранец
новобранец
Мнения: 72
Регистриран на: Нед Юли 19, 2009 8:13 am

Re: Тролинг на Въча бивш(Антон Ивановци)

Мнение от belovodski »

batlar написа:преди 2 дни бях на язовира
хварляхме от брега за платики в момента в който почна да настъпва мрак забелязах че хищника почна да гони адски много цяла вечер се чуваше плюкането на бялата
пробвай по късничко колега дано да имаш слука ;)
В вторник излиам отпуск и до неделя съм там,ще пробваме по късничко,мерси и а слука!
Аватар
Ashmodean8004
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 330
Регистриран на: Нед Юли 24, 2011 11:33 pm

Re: Тролинг на Въча бивш(Антон Ивановци)

Мнение от Ashmodean8004 »

С Беловодски сме си партнери и заедно се запалихме на тролинг та така както каза авера ходихме преди две седмици за около 5 дена на Въча и моите впечатления колеги са - имахме всяка сутрин и надвечер удари на сомове от 1.5 кг. макс 4 кг, два добри кефала към 1 кг. и най - накрая две бели риби но малки до кило пуснахме, ги естествено. Пробвахме да по влачим и вечерта обаче е много неудобно а и други лодки не влачиха за това се и отказахме дано следващите седмици да имаме късмет с бялата риба и ще помоля ако някой колега може да даде инфо за Кърджали и Ивайлов град. Мерси
Аватар
mario.vutov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 169
Регистриран на: Вто Юли 15, 2008 11:51 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Тролинг на Въча бивш(Антон Ивановци)

Мнение от mario.vutov »

Ashmodean8004 написа:С Беловодски сме си партнери и заедно се запалихме на тролинг та така както каза авера ходихме преди две седмици за около 5 дена на Въча и моите впечатления колеги са - имахме всяка сутрин и надвечер удари на сомове от 1.5 кг. макс 4 кг, два добри кефала към 1 кг. и най - накрая две бели риби но малки до кило пуснахме, ги естествено. Пробвахме да по влачим и вечерта обаче е много неудобно а и други лодки не влачиха за това се и отказахме дано следващите седмици да имаме късмет с бялата риба и ще помоля ако някой колега може да даде инфо за Кърджали и Ивайлов град. Мерси
На Ивайловгра същата работа за една седмица над 15 риби между 1.5 и 4 кг
Аватар
Ashmodean8004
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 330
Регистриран на: Нед Юли 24, 2011 11:33 pm

Re: Тролинг на Въча бивш(Антон Ивановци)

Мнение от Ashmodean8004 »

Тази Неделя - 31 ви ще сам на Въча и ще дам ново инфо за ситуацията, дани маме слука!!!
Аватар
Ashmodean8004
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 330
Регистриран на: Нед Юли 24, 2011 11:33 pm

Re: Тролинг на Въча бивш(Антон Ивановци)

Мнение от Ashmodean8004 »

Ходихме и нямахме удар за цял ден, колегите около нас също.
kinder
новобранец
новобранец
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Ное 19, 2009 11:40 am
Местоположение: Тъговище

Re: Тролинг на Въча бивш(Антон Ивановци)

Мнение от kinder »

Аз колеги бях на яз.Въча цяла седмица,Резултата не беше от най добрите, но като за първи път на този язовир и от информацията която получих съм много доволен.За седем нощувки на понтон и лодката до теб , влизаш тролиш ,правиш каквото си пойскаш и без да пребираш въдици и оборудване сядаш хапваш на вече приготвената маса ставаш и си пак в язовира на това освен РАЙ друго няма какво да се каже.Резултатът не е важен за мен важното какво следващия път трябва да се прави. :) Който се интересува от телефони за връзка със собствениците на ПОНТОНИ за нощувки да звъни на 0877083838.
Аватар
valkata34
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 175
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 10:19 pm

Re: Тролинг на Въча бивш(Антон Ивановци)

Мнение от valkata34 »

Този телефон за кой понтон е,ако може молко инфо колко човека могат да нощуват и добри ли са условията?Благодаря предварително!
kinder
новобранец
новобранец
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Ное 19, 2009 11:40 am
Местоположение: Тъговище

Re: Тролинг на Въча бивш(Антон Ивановци)

Мнение от kinder »

valkata34 написа:Този телефон за кой понтон е,ако може молко инфо колко човека могат да нощуват и добри ли са условията?Благодаря предварително!
На понтона има места за 10-12 човека условията са просто отлични , Хладилници , Фризер , Стайте са с по две и три , легла ,барбекю ,котлони, зала за лошото време, лодки под наем ,въдици също и най-важното собственика е отличе рибар и консултациите с него водят до по-добър резултат.Аз бях много доволен но отпуската свърши. Гарантирам ,че следващия път резултата в риболова там ще бъде много,много по-добър. Телефона е мой но имам телефоните на Илия Кольо и Ради.
Аватар
valkata34
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 175
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 10:19 pm

Re: Тролинг на Въча бивш(Антон Ивановци)

Мнение от valkata34 »

Благодаря за информацията,изглежда чудесно за риболов и почивка.Ако може някой телефон на собственика на ЛС.
Публикувай отговор

Обратно към “Тролинг”