Тролинг на яз.СОПОТ

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Тролинг на яз.СОПОТ

Мнение от Troli Rapala »

bobi_tr написа:Тролинга не е никакъв спортен риболов и не знам колко е уместно да бъде разрешен. Трябва да можеш със своите знания, умения и опит да привлечеш рибата и да я ловиш, седнал на брега на водоема. Това е удоволствието от риболова. Другото е мързел и снобизъм.
Ти си поредния,който се самозаблуждава,че чрез оплюването на нещо което МУ е далечно и не го разбира ЩЕ МУ олекне на душата обременена от несполуката в живота и риболова!Това няма да ти реши проблемите,а просто потърси краен успех в някоя област и веднага ще ти олекне и ще си позитивен поне тук!Образовай се поне малко по дадена тема,преди да изкажеш собствено мнение!

ПП-Популацията на бяла риба е прекалено слаба за успешен тролинг и емоция може да се осъществи само,ако случайно се закачи бял амур! :roll:
Аватар
allex
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 306
Регистриран на: Пет Май 01, 2009 9:00 pm
Местоположение: Симитли

Re: Тролинг на яз.СОПОТ

Мнение от allex »

ИАРА има ли присъствие на язовира в почивните дни ?
Аватар
Иво Илиев
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Май 30, 2016 7:45 pm

Re: Тролинг на яз.СОПОТ

Мнение от Иво Илиев »

Миналата събота и неделя бяхме три лодки на яз Сопот и аз направих първи стъпки в тролинга с новата ми лодка[image]
DSC_0003_1 (1).jpg
[/image]. Естествено риба не хванах, явно в този риболов няма късмет на начинаещия.Хареса ми тази къщичка на брега. Някой знае ли, дали къщата се дава под наем и ако Да, моля за телефон за връзка със собственика.
DSC_0009_1.jpg
Аватар
яз,Сопот
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 675
Регистриран на: Сря Юли 27, 2011 6:49 pm
Местоположение: Ловеч

Re: Тролинг на яз.СОПОТ

Мнение от яз,Сопот »

Въпросната къщичка се дава под наем.Но е една стая с 8 легла плащаш всичките.Пътя до там е препоръчително за джип.
Иначе има доста по добри дестинаций за спане. :fishing6:
Риба къща няма.
BIGVAS13
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 124
Регистриран на: Пет Яну 30, 2009 12:43 am

Re: Тролинг на яз.СОПОТ

Мнение от BIGVAS13 »

Въпросната къщичка е свърталище на бракониери.Пускат най нагло мрежи и с водните колела посред бял ден.Дори оградата им от страната на бившата база на Червен Бряг е направена от стара рибарска мрежа.Имали са и конфликти с ИАРА описани във форума: viewtopic.php?f=13&t=89412
Аватар
Иво Илиев
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Май 30, 2016 7:45 pm

Re: Тролинг на яз.СОПОТ

Мнение от Иво Илиев »

Странно, че има бракониери! Хубаво впечатление ми направи, че още не бях свалил лодката от колесара и вече дойдоха на проверка. Счупиха, на колегите до нас, "цапалото" (мисля, че така се казва малката мрежа за улов на стръв) и ги оставиха без малки рибки.Законосъобразно, но незнам дали не е прекалено.
Аватар
яз,Сопот
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 675
Регистриран на: Сря Юли 27, 2011 6:49 pm
Местоположение: Ловеч

Re: Тролинг на яз.СОПОТ

Мнение от яз,Сопот »

Нещо нормално,ще ги троши.Това е мрежест уред и някой прекаляват с него.
Риба къща няма.
Аватар
G.Petkov
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14801
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 8:00 am
Местоположение: София

Re: Тролинг на яз.СОПОТ

Мнение от G.Petkov »

Да, това определено е "колосален" успех в борбата с бракониерството на този язовир!

Допускам, че следващият етап е до почнат да трошат кеповете на риболовците, щото и те са с мрежа !

А дори и фарисеите имат една приказка, че ...."прекаления светец и богу не е драг"!
кмета
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 304
Регистриран на: Сря Дек 24, 2008 4:37 pm
Местоположение: Велико Търново - Ново село

Re: Тролинг на яз.СОПОТ

Мнение от кмета »

Troli Rapala написа:
bobi_tr написа:Тролинга не е никакъв спортен риболов и не знам колко е уместно да бъде разрешен. Трябва да можеш със своите знания, умения и опит да привлечеш рибата и да я ловиш, седнал на брега на водоема. Това е удоволствието от риболова. Другото е мързел и снобизъм.
Ти си поредния,който се самозаблуждава,че чрез оплюването на нещо което МУ е далечно и не го разбира ЩЕ МУ олекне на душата обременена от несполуката в живота и риболова!Това няма да ти реши проблемите,а просто потърси краен успех в някоя област и веднага ще ти олекне и ще си позитивен поне тук!Образовай се поне малко по дадена тема,преди да изкажеш собствено мнение!

ПП-Популацията на бяла риба е прекалено слаба за успешен тролинг и емоция може да се осъществи само,ако случайно се закачи бял амур! :roll:
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Сашееей! Що ти трябва да се разправяш!? Остави ги хората така да си мислят, бе! :D
Аватар
bobo_33333
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3218
Регистриран на: Пон Май 02, 2011 9:54 am

Re: Тролинг на яз.СОПОТ

Мнение от bobo_33333 »

Здравейте колеги,някой има ли информация след забраната дали ще бъде разрешен язовир Сопот,защото чух че може би ще бъде забранен за повече време с цел зарибителния материал да порасне?
Аз там съм пораснал...
Публикувай отговор

Обратно към “Тролинг”