Тролинг на яз.Цонево

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
shpacieren
новобранец
новобранец
Мнения: 42
Регистриран на: Пон Яну 18, 2010 9:22 pm

Тролинг на яз.Цонево

Мнение от shpacieren »

ДАЙТЕ МАЛКО ИНФО КОЛЕГИ ЗА ТОЗИ ВОДОЕМ.

2.4 - Изказвайте адекватни и ясно обосновани мнения, пряко свързани с темата!.Препоръчително е да не ползвате голям брой емотикони в едно мнение , както и писането с главни което се приема за викане и повишен тон.
Аватар
vladimir1974
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 447
Регистриран на: Нед Яну 29, 2006 11:06 am
Местоположение: varna
Обратна връзка:

Re: ТРОЛИНГ НА ЯЗ. ЦОНЕВО

Мнение от vladimir1974 »

Вчера има извадени много добри риби по 5- 6кг,но колегите си траят :D ,тук всички четат инфо,но много си траят и несподелят или само професори.....Дано качат някоя снимка от хорска срама.
kasmet
Gad975
фен клуб-скобар
Мнения: 286
Регистриран на: Пон Окт 24, 2011 7:33 pm
Местоположение: София

Re: ТРОЛИНГ НА ЯЗ. ЦОНЕВО

Мнение от Gad975 »

vladimir1974 написа:Вчера има извадени много добри риби по 5- 6кг,но колегите си траят :D ,тук всички четат инфо,но много си траят и несподелят или само професори.....Дано качат някоя снимка от хорска срама.
Колега, до сега съм питал над 30-40 човека дали пишат в някой форум и винаги (с 1 изключение) отговора е бил само един "Не пиша, само чета" :lol: :lol: :lol:
Рибата винаги е на другия бряг
didooo
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 546
Регистриран на: Пон Мар 12, 2007 1:54 pm

Re: ТРОЛИНГ НА ЯЗ. ЦОНЕВО

Мнение от didooo »

:)
Аватар
RAAZIEL
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1436
Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 5:16 pm
Местоположение: Варна

Re: ТРОЛИНГ НА ЯЗ. ЦОНЕВО

Мнение от RAAZIEL »

Ще се включа с малко инфо.На 2.06. бяхме до стената ,като за цял ден минаха на тролинг доста лодки.На стената имаше един паркинг с коли......Една лодка мина по наблизо и на въпроса:
-как е колега ?-човека дигна една бяла между 3 и 4кг на око :lol:
Чух от друга лодка се разправяха,че тролели м/у 6 и 9м.
Нивото е много високо и водата е много бистра.Дан съм ти бил полезен..........
ПАЗЕТЕ ЧИСТОТА НА ВОДОЕМИТЕ
ЖАБИ-2
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 206
Регистриран на: Вто Юли 26, 2011 2:11 pm
Местоположение: Варна

Re: ТРОЛИНГ НА ЯЗ. ЦОНЕВО

Мнение от ЖАБИ-2 »

Водата може да е бистра само в долната част на язовира.. от кулата и нагоре към чудните скали е мътна, а още по към плиткото е боза. Доста високо ниво зарадъ дъждовете миналата седмица. В събота имаше много лодки из язовира, но повечето си бяха капо. Инцидентни сулки предимно вечерта. В неделя беше малко по-добре, но като цяло само няколко лодки се отчетоха с единични добри бели - около 2-3 кг. От време на време се хващаше по някоя дребна сулка, но не е това, което трябва да бъде. Аз имам една на 6м, и 5-6 на 3,5м но само една беше около 3 кг, а всичко друго около 600-700 гр. Пуснахме ги, дано избегнат бракониерите и след години да ги хванем пак. За сом не съм чул нищо. Като цяло колегиално отношение от всички риболовци, но естествено пак имаше лодки, които прибираха сулки от по 500гр ... оправяне няма - за да се промени манталитета трябват десетки години. Другата седмица пак - дано времето да се задържи добро, че рибата се е шашнала от тези дъждове. Успех на всички съвестни риболовци!!!
И най-лошия ден на риболов е много по-добър от най-добрия ден на работа!
Аватар
martin varna
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 126
Регистриран на: Пет Ное 12, 2010 2:32 pm

Re: ТРОЛИНГ НА ЯЗ. ЦОНЕВО

Мнение от martin varna »

За събота от сутринта до вечерта трима души 2 бели едната 1.5кг. Неделя сутринта 3бр. от 600 до 700гр които пуснахме. В неделя праснахме и едно гиримче :twisted: , което чинно нарязахме и прибрахме и прасс на боклука. Водата боза от чудните скали до големия завой преди Дебелец. Имаше доста колеги които влачеха но освен едни които влачеха една риба към кило други не видях да хващат нещо.
ЖАБИ-2
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 206
Регистриран на: Вто Юли 26, 2011 2:11 pm
Местоположение: Варна

Re: ТРОЛИНГ НА ЯЗ. ЦОНЕВО

Мнение от ЖАБИ-2 »

През изминалите петък и събота - класическо капо! Всъщност в събота една бяла посегна на воблера, но само му издра боята със зъби и не се закачи добре... Сега следва разбор на тактики и грешки и подготовка за следващите почивни дни - абе покрила се е там рибата, ама ще я намерим!!!
И най-лошия ден на риболов е много по-добър от най-добрия ден на работа!
nikolco
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 366
Регистриран на: Сря Окт 11, 2006 11:08 am
Местоположение: Добрич

Re: ТРОЛИНГ НА ЯЗ. ЦОНЕВО

Мнение от nikolco »

Там са си рибите!В събота имам две бели по кило и една две и половина,а в неделя една бяла две кила и три костура.Водата все още е мътничка!
Болки в ръката ми от хвърляне ...


Изображение
ЖАБИ-2
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 206
Регистриран на: Вто Юли 26, 2011 2:11 pm
Местоположение: Варна

Re: ТРОЛИНГ НА ЯЗ. ЦОНЕВО

Мнение от ЖАБИ-2 »

Значи трябва да се настоява - в Събота и Неделя пак на вода!!!
И най-лошия ден на риболов е много по-добър от най-добрия ден на работа!
ЖАБИ-2
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 206
Регистриран на: Вто Юли 26, 2011 2:11 pm
Местоположение: Варна

Re: ТРОЛИНГ НА ЯЗ. ЦОНЕВО

Мнение от ЖАБИ-2 »

Благодаря колега! Ние миналия уикенд се капотирахме именно на дълбокото - от стената и до завоя на Дебелец.. сонара показваше че рибата е групирана около 11-12м. и вероятно не можехме да я достигнем с воблерите. Единствената, която удари беше на ярък вобрер, който вървеше на около 10м. Тази седмица ще пробваме от завоя нагоре и дано да е по-успешно...
И най-лошия ден на риболов е много по-добър от най-добрия ден на работа!
ЖАБИ-2
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 206
Регистриран на: Вто Юли 26, 2011 2:11 pm
Местоположение: Варна

Re: ТРОЛИНГ НА ЯЗ. ЦОНЕВО

Мнение от ЖАБИ-2 »

Този уикенд спасихме капото - в неделя излязоха 3 бели, като най интересното е че по-големите удариха по обяд в жегата... водата още пада и това май доста бърка риболова. От сом отново нито следа... Ама аз сам ли ще си пиша в тази тема - доста лодки имаше на язовира, споделете нещо!?!
И най-лошия ден на риболов е много по-добър от най-добрия ден на работа!
nikolco
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 366
Регистриран на: Сря Окт 11, 2006 11:08 am
Местоположение: Добрич

Re: ТРОЛИНГ НА ЯЗ. ЦОНЕВО

Мнение от nikolco »

И от мене малко,за два дена имам осем бели като само едната е мерна всичко друго около 40-те сантима и три костура.Водата все още е мътна и за една седмица е спаднала с над метър.Рибите си плуват обратно за да порастнат и да ни радват отново ,но вече по големи.
Имаше хора които си прибираха маломерките като ги мереха на око и им даваха някакъв фантастичен грамаж.
Болки в ръката ми от хвърляне ...


Изображение
ЖАБИ-2
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 206
Регистриран на: Вто Юли 26, 2011 2:11 pm
Местоположение: Варна

Re: ТРОЛИНГ НА ЯЗ. ЦОНЕВО

Мнение от ЖАБИ-2 »

Вчера за цял ден две сулки-килограмки, които плуват обратно... хубавото е че все по-често се срещат колеги, които пускат обратно рибките - нека им се даде шанс на хайванчетата да порастнат. Лошото е че се разминахме с лодката на ИАРА, но те като че ли само се разхождаха из язовира - ами да спрат и да попитат - ще им кажем къде браковците продължават да пускат мрежите си :( Нивото на язовира продължава да пада много, и май така ще е цяло лято, но ние не се предаваме - в Събота пак на вода!
И най-лошия ден на риболов е много по-добър от най-добрия ден на работа!
Аватар
icko741
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 103
Регистриран на: Пет Фев 18, 2011 9:31 am
Местоположение: Варна

Re: ТРОЛИНГ НА ЯЗ. ЦОНЕВО

Мнение от icko741 »

Колеги,на колко газещи воблери влачите...
Публикувай отговор

Обратно към “Тролинг”