Тролинг на яз.Цонево

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
ЖАБИ-2
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 206
Регистриран на: Вто Юли 26, 2011 2:11 pm
Местоположение: Варна

Re: Тролинг на яз.Цонево

Мнение от ЖАБИ-2 »

Защо така всички мълчат със страшна сила?? Няма ли нещо за отбелязване през изминалия уикенд?? Ние бяхме на Тича, но следващата седмица ще направим едно пре(с)пиване на Цонево ... всяка информация ще е от полза - времето се оправя и е време товарния да спре и на нашата гара :)
И най-лошия ден на риболов е много по-добър от най-добрия ден на работа!
Аватар
icko741
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 103
Регистриран на: Пет Фев 18, 2011 9:31 am
Местоположение: Варна

Re: Тролинг на яз.Цонево

Мнение от icko741 »

Преди малко се върнах от там.Положението е много зле.Влязохме в 6.00ч.До 9.30 хванахме една малка сулка и 2 костура.И се почна едно обикаляне....Около 12.00ч.дойдоха от иара да ни проверят билетите.До 19.00ч обиколихме целия язовир,няма помен от риба.Мрежарите явно добре си вършат работата.В събота бяхме пак там.Спахме в една къща на Ченге.Сутринта в 5.30 като влизахме имаше един мини ван с бургаска регистрация.Познайте кого чакаше...След малко излезе някаква местна лодка с две мърши в нея.Разтовариха 4 каси от хляб с мрежи и риба и отпрашиха.А днес иараджийте се оправдаваха,че пишели актове на мангалите и не можели да си вземат парите от глобите.Като влизат на обят в язовира ,естесвенно, че нищо няма да намерят.Май ще сменям дестинацията.Жалко за този прекрасен водоем..
Аватар
icko741
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 103
Регистриран на: Пет Фев 18, 2011 9:31 am
Местоположение: Варна

Re: Тролинг на яз.Цонево

Мнение от icko741 »

Жаби-2 на Тича има ли някакъв риболов,че смятам да се ориентирвам на там.Поздрави!!!
Аватар
martin varna
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 126
Регистриран на: Пет Ное 12, 2010 2:32 pm

Re: Тролинг на яз.Цонево

Мнение от martin varna »

ИАРА Варна един или два пъти съм ги засичал на яз.Цонево. Пък не е да не ходя там. То къде ли да ходи човек, като е от Варна и практикува тролинг. Та гледам от време на време, бюлетина в сайта на ИАРА с надежда да излезе информация, че ИАРА Варна са извадили мрежи или са заловили някой мрежар. Уви от поне година не съм видял такова нещо. За Жребчево, Копринка, Стамболийски, Пясъчник, Искър, Кърджали, Бургаското езеро и други редовно има инфо. за извадени незаконно мрежи и хванати бракониери, а за яз.Цонево няма :shock: Не знам как да ги натиснем да си вършат работата.
ЖАБИ-2
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 206
Регистриран на: Вто Юли 26, 2011 2:11 pm
Местоположение: Варна

Re: Тролинг на яз.Цонево

Мнение от ЖАБИ-2 »

На Тича резултата беше подобен - някоя и друга дебна сулка и това е... от чичо Скруч няма и следа, голямата бяла явно още пази гнездата и не и се яде. Мартине, как да ги накараш да си вършат работата, като преди две седмици онзи идиот в 10 сутринта си вади мрежите вляво до мостовете, а в същото време яражиите проверяват билети на Чудните скали - покриват го бе братче - няма оправия!
И най-лошия ден на риболов е много по-добър от най-добрия ден на работа!
Аватар
toci23
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 5:24 pm
Местоположение: Варна

Re: Тролинг на яз.Цонево

Мнение от toci23 »

ЖАБИ-2 написа: някоя и друга дебна сулка и това е...!
Аз имам друга информация за Тича ,освен дребни сулки-много-и два сома единия 17кг. на който има снимка а другия около 40кг-изпуснат :) на едно и също място на един и същ воблер,Не я написах защото не съм на сто процента сигурен в инфото.Аз заминавам тази нощ на Тича и дано да има какво да споделя след 4 дена :rolleyes: :drinkers:
KRASSI написа:Кво да ти показвам ...удъра на 30годишна риба която избягва всеки ден по 30 лодки е като ти да се спънеш в бордюр .... ма ако ти кажа внимавай с бордюра дали ще се спънеш ?????.
ЖАБИ-2
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 206
Регистриран на: Вто Юли 26, 2011 2:11 pm
Местоположение: Варна

Re: Тролинг на яз.Цонево

Мнение от ЖАБИ-2 »

Дано е вярно и дано има още такива сомове - тогава темата ще я прекръстим на "Тролинг на яз.Тича" :)
И най-лошия ден на риболов е много по-добър от най-добрия ден на работа!
didooo
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 546
Регистриран на: Пон Мар 12, 2007 1:54 pm

Re: Тролинг на яз.Цонево

Мнение от didooo »

Колеги имаше ли слука тая седмица на Цонево ? Аз пропуснах откриването понеже довършвах едната лодка , че ми е мерак да я видя как ще се движи с 20-та ......... ама другата седмица ще открия и аз освен ако лефера нереши да минава през ЗЛАТНИТЕ
ЖАБИ-2
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 206
Регистриран на: Вто Юли 26, 2011 2:11 pm
Местоположение: Варна

Re: Тролинг на яз.Цонево

Мнение от ЖАБИ-2 »

Бяхме на Жребеца миналия уикенд... утре-вдругиден ще ходим до Цонево, ако не вали много дъжд.... после ще пиша какви са резултатите.
И най-лошия ден на риболов е много по-добър от най-добрия ден на работа!
Krasi-ribata
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 472
Регистриран на: Пон Мар 03, 2014 10:17 am

Re: Тролинг на яз.Цонево

Мнение от Krasi-ribata »

Жаби2 на Жребеца какво направи
ЖАБИ-2
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 206
Регистриран на: Вто Юли 26, 2011 2:11 pm
Местоположение: Варна

Re: Тролинг на яз.Цонево

Мнение от ЖАБИ-2 »

В Събота 10-на дребни сулки, две бели по кило и половина и едно сомче 2 кг - всички обратно да растат ... в Неделя беше плачевно - само една сулка до обяд :( Стига ми Жребчево и Тича за тази година - почваме пак да орем Цонево :)
И най-лошия ден на риболов е много по-добър от най-добрия ден на работа!
Krasi-ribata
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 472
Регистриран на: Пон Мар 03, 2014 10:17 am

Re: Тролинг на яз.Цонево

Мнение от Krasi-ribata »

Жаби2 Благодаря на каква дълбочина ти клъвна Сомето и Белите браво за пускането на Рибите
ЖАБИ-2
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 206
Регистриран на: Вто Юли 26, 2011 2:11 pm
Местоположение: Варна

Re: Тролинг на яз.Цонево

Мнение от ЖАБИ-2 »

Krasi имаш ЛС, че тука темата е за Цонево :)
И най-лошия ден на риболов е много по-добър от най-добрия ден на работа!
didooo
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 546
Регистриран на: Пон Мар 12, 2007 1:54 pm

Re: Тролинг на яз.Цонево

Мнение от didooo »

Никой непише и подозирам , че има мнооооооого изкарана риба на цонево
:)
майтапа настрана ама я кажете как е нивото, калве ли на каква дълбочина е рибата и тнт
ЖАБИ-2
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 206
Регистриран на: Вто Юли 26, 2011 2:11 pm
Местоположение: Варна

Re: Тролинг на яз.Цонево

Мнение от ЖАБИ-2 »

Мнооооооого изкарана риба от Цонево ама друг път :) Нивото с метър повече от преди седмица, половината язовър мътен от новопостъпилата вода - буквално боза, видимост никаква. Риболова много слаб - по някоя инцидентна сулка надолу, където е по-бистро. Това обаче не попречи на двама веселяци с лодка за към 50 бона (и кола за още толкова) да си окачат трофеите на въженще за борда - 2 'огромни' бели риби - я имаха по 30-35 см, я не ... изобщо не проумявам тая идиотщина!?!
И най-лошия ден на риболов е много по-добър от най-добрия ден на работа!
Публикувай отговор

Обратно към “Тролинг”