Сом на Жребеца - 38кг.

Модератор: bobopeli

stomanco
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 324
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 8:45 pm

Re: Сом на Жребеца - 38кг.

Мнение от stomanco »

Даааааа! :D :D :D
Аватар
beis
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1806
Регистриран на: Сря Окт 29, 2008 7:50 am
Местоположение: Пазарджик

Re: Сом на Жребеца - 38кг.

Мнение от beis »

Радвам се че такива риби попадат в рьцете на хубави хора.Та да се надяваме и ния да ги ловим един ден.
Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
martin varna
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 126
Регистриран на: Пет Ное 12, 2010 2:32 pm

Re: Сом на Жребеца - 38кг.

Мнение от martin varna »

Честито колега. Много се радвам че тази риба си я извадил ТИ, а не някой който щеше да и свети маслото, да я провеси пред входа на блока и да се бие в гърдите какъв голям юнак е. Щото горкия няма какво да яде :idea: :idea: :idea:

Извинявам се за лирическото отклонение отново - чест и почитание колега :D
Аватар
vanboxer
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 261
Регистриран на: Сря Мар 03, 2010 12:21 pm
Местоположение: Варна

Re: Сом на Жребеца - 38кг.

Мнение от vanboxer »

Браво!!!
ЖРЕБЧЕВСКИ ВЪЗПИТАНИК
Ivoriba
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 180
Регистриран на: Сря Май 02, 2012 4:39 pm

Re: Сом на Жребеца - 38кг.

Мнение от Ivoriba »

БРАВО! :prayer: :prayer: :prayer:
ULDO1
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 284
Регистриран на: Сря Апр 08, 2009 3:04 pm

Re: Сом на Жребеца - 38кг.

Мнение от ULDO1 »

Чак сега виждам темата.Браво за постъпката с пускането на сома.
Тъй се надявах "моята" канджа да ти е помогнала в изваждането. :D .Сигурен съм че и на нея ще и доиде времето.
Успех.
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Сом на Жребеца - 38кг.

Мнение от Troli Rapala »

stomanco написа:Воблерът, който се вижда на последната снимка, забит в хрилете на рибата, е скъсан миналата събота от колегата Троли . А моят воблер днес беше за опашката :wink:
Сома е един и същ.
https://youtu.be/hbs-UcWLGu0

Този клип е от предишната седмица,когато Стоманко си тръгна час преди да ми удари!Преди това се запознахме на обяд и обсъждахме моя воблер!Стоманко беше песимист,че ще хвана нещо на него!Ноооо,последва двучасова битка на 0.286мм монофил и 0.35мм повод от флуорокарбон!Стъмни се и се изморих емоционално,а сомът "легна" на 4-тия метър при дълбочина от 5м.Седнах и аз в лодката гроги и взех да напъвам с всичка сила докато не скъсах в горния водач!Сомът не ми е късал линията,аз сам съм си виновен,че не издържах до края!Но така пък се получи чудната история,да го гепи на следващата седмица точно Стоманко между 50лодки,точно той го нацели!Така сомът оцеля два пъти,макар и моя съвет да беше друг към Стоманко!Радвам се,че сам направи избора си и добре че на финала видя воблера,иначе нямаше да се роди тази чудна история! :wink: :drinkers:

https://youtu.be/H8cgjsykY4A

Тук е след час борба,малко преди това докарах сома до лодката и се поколебах за секунда,дали да го подхвана с дългата си канджа,но ми се стори 2метра в притъмнялата обстановка и реших да изчакам!Преди това бях преценил,че рибата е 40кила а като я видях сякаш бе по-голяма!Все пак беше началото на сезона и освен едно сулче-релийз,това ми беше втората риба!Първото ми мнение изградено с оглед на съпротивата и борбата,че рибата е 40кила се оказа вярно благодарение на Стоманко!Дет има една приказка:кантар бърка-Троли не бърка :mrgreen: :drinkers: Воблера ми е върнат и пожелавам нови успехи на Стоманко! :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Сом на Жребеца - 38кг.

Мнение от Troli Rapala »

val написа:Аз мога само да поздравя Стоян за добрата слука и да му подаря този клип. :D
http://youtu.be/yzk3-DJUJNQ
Благодарско за този клип и от мен!Рядко се срещат мъже,като теб!За мен ти и Гео сте страхотни тролингисти и мъжкари от класа! :wink: :drinkers: Помагали сте на не един нуждаещ се,включително и на мен на Жребеца без грам суета,а от човещина! :wink: Моите уважение и за хората около вас,имат най-добрия пример за достойнство и чест! :idea: Рапорт,даден! :drinkers:
Публикувай отговор

Обратно към “Тролинг”