Възел на повод флоро към брейд-100% здравина

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Възел на повод флоро към брейд-100% здравина

Мнение от Troli Rapala »

ribata402 написа:
Troli Rapala написа:Изображение

Ето вече има и тролингисти закупили по 5 ментета в лодката,та ше видим колко ще изскарат в реални условия! :wink:
Еи педерасче другия път место да ти сготвя пържоли.Ще ядеш овчи говна.
Макарите са перфектни за тоя си ценови клас.Незнам как е попаднала тая снимка тук но това са моите макари и ми дреме на хуя твоито педераско мнение.видяхте как се отказа да вадиш рибата на тренажора.Изморисе и каталяса,намери си причини и се отказа.За какво ми са скъпи златни макари .Като тези ще ми свършат същата работа.Само че разликата е в няколко хилядарки.Предпочитам за тази разлика,да си оборудвам лодката с други несравними екстри.
"Колега" твои ли са Китайските макарета? :shock: :rolleyes: Нищо лично и със здраве да си ги ползваш! :drinkers: Сега ми се изясни защо си си взел цели 5броя,ако некоя даде фира имаш още 4-ри броя в резерв,да не останеш капо? :rolleyes: Ако закъсаш за макари се обади,да те насоча в правилната посока,че поне малко разбирам и съм чел по въпроса! :wink: Ако нещо струва 5-10пъти по-малко от Оригинала,то не е случайно и има причина! :idea: Вервай ми! :drinkers:
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Re: Възел на повод флоро към брейд-100% здравина

Мнение от Emo-83 »

Troli Rapala написа:Ако нещо струва 5-10пъти по-малко от Оригинала,то не е случайно и има причина! :idea: Вервай ми! :drinkers:
Тогава не препоръчвай на хората въдици 2-ра употреба за по 80лв....пак си в разнобой.
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Възел на повод флоро към брейд-100% здравина

Мнение от Troli Rapala »

Ясно ми е,че целта на Провокацията от Ваша страна е БАН на Троли за да не ви бърка в бизнеса,та нема кво да си кажем! :wink: Траем си и се сещам само,че в риболова или волейбола всичко е на психическа основа,та кой издържи докрай ще спечели,а машинките и всички останали помощни материали са патерици за слабаци!Силата винаги е предимно вътрешна,а не външна! :wink: :drinkers: Аристотел го е обяснил перфектно,че само физическата или умствена сила не е достатъчна,а е редно да се намери хармонията между двете,за да не ти избие баланса в неправилна посока! :mrgreen: Или просто казано на древногръцки=Психия! :wink: Трудно е и некои избират хапчета а други машинки по 100евраки,но най-добре е да стане по естествен път=с риби! :drinkers:
lubozet
новобранец
новобранец
Мнения: 68
Регистриран на: Чет Окт 27, 2011 9:48 pm
Местоположение: Хасково

Re: Възел на повод флоро към брейд-100% здравина

Мнение от lubozet »

Подкрепям напълно мнението на бат Емо,и колко то пъти пиша дръж се като ЧОВЕК С ЧОВЕКА НО УВИ . Сашо винаги е наопъки с другите ,защо като можеш да помогнеш помогните за това магазините са като къртичова дупка няма плнене колегите питат не от незнание а от нямане на опит. ЕВАЛА НА бат Емо питаш казва, питаш Сашо пише ами опит бате опит и дотам :shock: :shock: :shock: какъв опит кажи това кажи онова,като не можеш недей НО не пречи и не създавай нерви и интриги :idea: :idea: :idea: .Но доколкото разбирам,си много в час за това,как то и бат Емо и много други .Със интерес чета всичко свързано за тролинга .Този форум е за това едни да питат други да казват но не със надсмешка или подигравки .Саше показваш макари за ...... лв колко мислиш в този форум имат такива :?: :?: :?: имаш показваш но не със този почерк,аз съм еди кой си.И нека всички бъдем колеги .Ако съм обидил някой СЕ ИЗВИНЯВАМ.И не е срамно да се извини човек срамно е когатооооооооооо.
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Възел на повод флоро към брейд-100% здравина

Мнение от Troli Rapala »

Любозет,по-спокойно а макарата съм я взел за Гърция и дай-боже риби Туна.точка.къмоун! :wink: Щом не ми искаш опита,подкрепяй,учи и попивай от "Гъбата" дет е чул и недочул без грам опит в материята тролинг!Аз не съм журналист,дет сглобява нещата как си иска!Съм риболовец на тролинг и нищо повече!Имам некви претенции за успех и опит в тролинга,па който ги приеме си е за него,а не за тебе например! :wink: Бих се оприличил на "тесен специалист",но е нормално да има и "широки специалисти" по темата или например "дълбоки",просто шарен и пъстър свят! :rolleyes: :drinkers:
lubozet
новобранец
новобранец
Мнения: 68
Регистриран на: Чет Окт 27, 2011 9:48 pm
Местоположение: Хасково

Re: Възел на повод флоро към брейд-100% здравина

Мнение от lubozet »

Саше това казвам,знаеш но не споделяш!И пишем за сом ,а не за туна?
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Възел на повод флоро към брейд-100% здравина

Мнение от Troli Rapala »

Любозет,неам нищо напротив всеки да се развива според възможностите и знанията си! :wink: Но съм против това да става с машинки,защото не е все тая да си купиш надуваема кукла или да хванеш 100%реалити такава!За това има 3-4-5Д не само в Киното,за да предаде усещането за реалност,но вервай ми не е същото! :idea: Този възел сащо е последната дупка на кавала в тролинга,просто отваряш некой сайт отвъд океана или в "Западнала Европа" и ще се учудиш колко са смотани и тъпи,та не го знаят тоя възел и машинка,просто не са учили за него? :rolleyes: :mrgreen: Но това нема значение,Ти си го подкрепяй и даже ще ти кажа къде да отидеш реално да го направиш,че имат нужда и от хора като теб,да бъдат опътени в някаква посока без определена цел! :rolleyes: Жалко,но колко и да ревем файда нема,та за това и не знам как ставаше оня номер със сълзите! :cry: :cry: :cry:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Възел на повод флоро към брейд-100% здравина

Мнение от Troli Rapala »

lubozet написа:Саше това казвам,знаеш но не споделяш!И пишем за сом ,а не за туна?
Пич,това не ти е "Фишинг мания",не е "Риболов на сом" и модератор не е твоя любимец "Емо-83"! :shock: :rolleyes: Тук е "Риболов на тролинг" и за това си позволявам да пиша ТУК,че го разбирам добре тоя риболов,а не че съм №1 или №0! :wink: Опитвам се да говоря нормално без да ме "ритат в главата" разни дразнители и това е!Показах ти възли и макари на Световни тарикати в риболова,но явно не е било достатъчно щот машинките на Емо са извънземни! :cry: Съжалявам,но мога да споделя само реални неща от тази планета и от реален риболов,а не измислен като "Машинката за риболовен онанизъм",която ни препоръчват от "групата на Шаро"! :wink: На другото място остана да пише само тая група,ако искате и тука може така да стане с Активно Мероприятие,като заядете Троли! :wink: Е,не съм толко тъп,та да ви се вържа хиляда пъти на една и съща примамка! :cry: Траем си,провокирайте си,но мене ме нема! :mrgreen:
Последно промяна от Troli Rapala на Пон Сеп 30, 2013 11:12 pm, променено общо 1 път.
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Възел на повод флоро към брейд-100% здравина

Мнение от Troli Rapala »

lubozet написа:Саше това казвам,знаеш но не споделяш!И пишем за сом ,а не за туна?
Точно па ти да кажеш,че пишеш за сом нещо не ми се връзва? :shock: :shock: :shock: Кога и къде го направи,че не се сещам? :cry: :cry: :cry: За "сом на тролинг" се обърни към Стоманко,Дане Силурус и т.н.,демек към хора които са хващали реално големи риби на тролинг,а не към красивите руси мъже носещи определено име /Емо или Драган и Петкан/,та да ти свършат твоята работа! :wink:
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Re: Възел на повод флоро към брейд-100% здравина

Мнение от Emo-83 »

Troli Rapala написа:Любозет,по-спокойно а макарата съм я взел за Гърция и дай-боже риби Туна.точка.къмоун! :wink: Щом не ми искаш опита,подкрепяй,учи и попивай от "Гъбата" дет е чул и недочул без грам опит в материята тролинг!Аз не съм журналист,дет сглобява нещата как си иска!Съм риболовец на тролинг и нищо повече!Имам некви претенции за успех и опит в тролинга,па който ги приеме си е за него,а не за тебе например! :wink: Бих се оприличил на "тесен специалист",но е нормално да има и "широки специалисти" по темата или например "дълбоки",просто шарен и пъстър свят! :rolleyes: :drinkers:
Саше,опита са рибите и случките с приятели и техните риби.Нямам твоето самочувствие въпреки над 900-те уловени от мен сома.Представи си колко други уловени съм видял,на приятели и колеги.
Не съм тук и не споря за да се надскачам с тебе....как не го разбра :!: :?:
Но не мога да пиша измислици и неверни неща.Споря с теб,само защото смятам,че пишеш глупости.
И понеже си атрактивен играч и стар съфорумник успяваш да подвеждаш хората.
Уважавам мнението ти да си различен.Но не уважавам това,че лъжеш и не си държиш на думата.
Как така не си задеде веднъж въпрос,защо всички ти наскачахме.Не е верно,че сме се наговаряли за подобно нещо.Огледай се и помисли,защо всичко това се случва.
Освен да храниш хората и да се правиш на велик с нещо над другите,не си правил нищо друго в последните три години по форумите.Покажи ми пост за воблер....само насмешки и общи приказки.
Може да имаш някакви знания и те да са наистина добри и успешни.Но ти бате ходиш на един язовир и ловиш 2 или 3 риби само в началото на годината.В това няма нищо лошо естествено,но не ми се прави на разбирач и не се дръж надменно към новите колеги.
Казвай им,ако имаш нещо за рибите и това което е по темата.
А ми отговори ми,какво ти бърка тебе лично тази машинка за възли,която я използват на запад.Толкова ли е лошо да спомена за нея и кво те бърка в случая,като караш Върхара да ти връзва повода.....това ли са знанията ти за възлите!?
Отговори ми също,аз ли пуснах тези макари и това фото тук :!: :?:
Защо го направи бе човеко :?: Какво искаш да кажеш и покажеш с това :!:
Явно мислиш хората за тъпаци,но конфликтите създаваш ти.Аз само влизам и се държа с теб точно така както ти се държиш с другите.
И кой го брига тука,че ти си решил да ходиш в Гърция с твоята макара,която никога не съм казал,че е лоша.
Но не може някой да задава въпрос за въдица и макара до 200лв. и при мой отговор,ти да започваш с твоята демагогия.
Всеки ден съм по складовете и магазините,зная до малки подробности къде,какво има и кое ново ще се внася.Защо да не го свеждам,като инфо на колегите бре!Прави го и ти.Стига си им размахвал пред носа макара,която се оказа,че е за Гърция и туни,а не за сом.
Все пак съм наясно,че няма да те превъзпитам,а и не е редно.Ти си мъж с 3 деца и само този факт ми е достатъчен да те уважавам.
Това,че ти ме мразиш,си е твой проблем.Омразата и каръка ти се връщат,защото не ти обръщам внимание.
Кажи какво те бърка тебе,че аз съм търговец на риболовни принадлежности.Ми нали всеки се храни от някъде бре....стани и ти,нали разбираш от такъми и воблери......защо продаваш печки?Ето виж колко успехи имаш в купува-продава.Ако ти сметнем там воблерите и темите...лошо ще ми стане.
Последното нещо,което желая е да ти сложат Бан.Аз получих такъв заради тебе,но го направих умишлено,защото не си спазваш думата и се държиш подло.
Мога да обещая,че ще пиша меко и възпитано с теб.Но трябва и ти някакво уважение да имаш.
Щотото на твоите 3 деца съм отгледал 5 и сега внуци ме нападнаха.
Не можеш да учиш баща си как се правят деца и как се ловят сомове.А какво има по магазините пък ич не се опитвай.
Истината е,че заради тебе се запалих по тролинга.Да ти покажа,че мога да ги хващам и така,а това не е толкова сложно.
Миналата година имам 49 сома на тролинг.Ти колко имаш та седна отново да пишеш надменни постове и да се правиш на велик. :roll: Не разбираш ли,че така ме амбицираш и с дявола ще влезна в партия за да те тресна със сом.
Ето от тази твоя случка изписа 100 страници и какъв кеф е да държиш риба 3ч.,като може да се извади за 30мин.Кой ти каза,че така се вади голям сом!
http://www.youtube.com/watch?v=hbs-UcWLGu0" onclick="window.open(this.href);return false;
Ето ти друга случка в който сома беше над 100-те и го вадих 55мин. без да ми скъса.До колкото си спомням оплю некадърността ми тогава.За това сега няма няма да се сърдиш,че някой мета камъни по теб.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... -ow7NCn1kI" onclick="window.open(this.href);return false;
Как се радваш на шарени фусти,така ще се радваш и на дървен .й.
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Re: Възел на повод флоро към брейд-100% здравина

Мнение от Emo-83 »

Troli Rapala написа:
lubozet написа:Саше това казвам,знаеш но не споделяш!И пишем за сом ,а не за туна?
Пич,това не ти е "Фишинг мания",не е "Риболов на сом" и модератор не е твоя любимец "Емо-83"! :shock: :rolleyes: Тук е "Риболов на тролинг" и за това си позволявам да пиша ТУК,че го разбирам добре тоя риболов,а не че съм №1 или №0! :wink: Опитвам се да говоря нормално без да ме "ритат в главата" разни дразнители и това е!Показах ти възли и макари на Световни тарикати в риболова,но явно не е било достатъчно щот машинките на Емо са извънземни! :cry: Съжалявам,но мога да споделя само реални неща от тази планета и от реален риболов,а не измислен като "Машинката за риболовен онанизъм",която ни препоръчват от "групата на Шаро"! :wink: На другото място остана да пише само тая група,ако искате и тука може така да стане с Активно Мероприятие,като заядете Троли! :wink: Е,не съм толко тъп,та да ви се вържа хиляда пъти на една и съща примамка! :cry: Траем си,провокирайте си,но мене ме нема! :mrgreen:
Ти сам се изтри бе.Защо не кажеш,че Бана ти е от риболов от лодка,а не от сомския.Пак си се правил на някакъв и си обиждал колеги.
За твоя Бан разбрах няколко дена по-късно.И понеже явно си мн. т.п влезна с друго име започвайки пак да пишеш и сереш на всякъде глупости.Вместо дяволски да изчакаш...ако мине-мине.
Аз да не съм,като теб да викам "Моля другарко,а пък този се бие и да натискам ръчички към администратора".А ти си топяч от класа.Добре,че успях това да ви изкореня и да не се топите.Ако беше война,щеше да си предател....щото след първата бира си изказваш майчиното мляко.И сега си пил....познавам те.Аре легай,а утре ми събирай още злоба и омраза....казах ти,тя се връща....основно с безрибие.
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Възел на повод флоро към брейд-100% здравина

Мнение от Troli Rapala »

Пак казвам,че Тролингът не означава единствено и само улов на рибата сом! :rolleyes: Доста е жалко и смешно да се правят сложни възли с машинки за 100евраки и такъми за акули,риба тон или баракуди за тролинг,па да се приложи на сладководни рибета!Машинки и сложни възли за сладководни възли може да се сети да "използува" само некой "специалист" наричан Ганьо,но не и другаде по Европата! :cry: Това е ОБЕКТИВНОТО ми мнение по въпроса и ако некой се усъмни,то нека се разрови по всички риболовни сайтове по света,та да видим къде се интересуват от този възел? :ANAL: Явно сте "пионери" в тази област,но некакси ми е писнало от "чавдарчета,пионерчета и чегеварчета" риболова на тролинг през последните 40години,щот толкова ми стигат за опознаване и повече не искам! :butthead: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Възел на повод флоро към брейд-100% здравина

Мнение от Troli Rapala »

Възел на повод флоро към брейд-100% здравина

Още заглавието на темата е пълен абсурд и липса на образование! :shock: Пише се :флУоро,а не флоро/флора и фауна е друго/! :cry: Правилно е също да се формулира :Възел ЗА повод ОТ флУоро към ОСНОВНА ЛИНИЯ ОТ брейд!Виж големите букви=това ти липсва в живота=риболова и се научи най-накрая на правилен изказ на мисълта! :wink: А най-големия абсурд е гаранцията за 100%-Здравина=нема такова животно в природата,дори и Банка Антинари да си! :mrgreen: Та след като не умееш да се изкажеш правилно,къде си тръгнал да учиш хората как стават нещата в тролинга? :rolleyes: Нали сам казваш,че риболова е "ИНТЕЛИГЕНТНА ИГРА",а дотук при теб не се забелязва такава? :cry: :rolleyes: :cry: Накрая не само заглавието на темата,а и самата тема ще се окаже 100% Грешна=Болна,а не Здрава! :shock: :rolleyes: :cry: :mrgreen:
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Re: Възел на повод флоро към брейд-100% здравина

Мнение от Emo-83 »

Пускам ти мнението на Зее за нашия спор.Човек който лови зад окена морски риби.После,защо казвам,че си манипулатор,на всичкото отгоре без грам знания.А защо ти върза Върхаря пак не ми отговори.

Погледнах го в този форум.Прав си колега - аз бях споменавал че мойте такъми и рибите който търся са до 30 - 40 кг .. за други нямам сила а се иска и други такъми а за морски риби над 100 кг трябват минимум 3 човека / 4 е по добре/ и съвсем други неща - примерно без стол за който да се вържеш не става / ще те однесе заедно с въдицата рибата .... Нямам опит с сомове но мисля че по усилие 30-40 кг някой морски риби се равняват на поне 70-80 кг сомове?? Най коплексното е при вертикален джиг - пръчката трябва да параболик,лека а в същото време мощна,така е и с макарата - те се държат постоянно в ръка и натоварването на макарата е голямо дори и без риба. Поздрав и не му се впрягай..а иначе машинката за свързване е чудна ,без подобна бобина не стават тия свързвания.

Ето и моя отговор....не се правя,като тебе на отворен към човек ловил морски риби и по-голям от мене.

Зее,ценя мненията ти,защото са безпристрастни и точни....дори когато ме коригираш отчитам правотата ти.Няма всезнаещи хора,а форумите са да се учим и помагаме взаимно.
Благодаря ти за което. :tup:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Възел на повод флоро към брейд-100% здравина

Мнение от Troli Rapala »

Престани да намесваш странични 100-200човека от всички краища на света,а дай СОБСТВЕНОТО си мнение по даден въпрос,ако можеш или имаш такова! :rolleyes: Темата е твоя за некаква машинка и китайски менте-макари,което си е реклама а моето оплюване само предизвиква още по-голям интерес! :wink: Ако наистина искаш да убедиш някого за нещо,просто му покажи САМ как се прави възела и САМ докажи,че е 100% здравина! :shock: :rolleyes: Съмнявам се,че ще се справиш САМ с тази не-лека задачка! :cry: :cry: :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Тролинг”