Възел на повод флоро към брейд-100% здравина

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
ribata402
новобранец
новобранец
Мнения: 80
Регистриран на: Сря Апр 18, 2012 8:52 am

Re: Възел на повод флоро към брейд-100% здравина

Мнение от ribata402 »

Troli Rapala написа:
Troli Rapala написа:
ribata402 написа:Две страници спор......Емо-Трола.....Как да научим нещо новоКато царете на тролинга спорят... :lol: :lol: :lol:
"Колега" имам добри новини за твоите 5 макарета! :wink: Цената на алуминия се вдига в Световен мащаб,та за скрап ще им вземеш добра цена! :wink: :drinkers: Дано да са от истински алумин,па да не окаже "ЦАМ",че на вторични суровини немат цена за тоя материал! :mrgreen: :drinkers: :wink:
Специални поздрави от г-н Ахатафанах и г-н Атанаибах,които не са бежанци а агресивни млади риболовци с бъдеще,ловят по 402бройки на ден на "Златните...."! :rolleyes: :drinkers:
Нямам работа на златните.Аз съм на пияния курорт...
кажи сега нещо за възлите,и аз знам това онова,ма да науча нещо ново от теб.
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Възел на повод флоро към брейд-100% здравина

Мнение от Troli Rapala »

Ми за възлите в крайна сметка нищо не моем да кажем,щот без машинка съм обикновен ........ъъъъъ,риболовец! :cry: :cry: :cry: Най-ми аресва и се чувствам сигурен,кога требва да снаждам влакната директно с възела на "Seaguar knot",това е фирмата на профешънъл риболовците по океаните,та им свалям шапка и не се съмнявам,че са в час по въпроса! :wink: :drinkers: Възелът е доста семпъл,но хитър и издръжлив на системата "Но стик"=Не е важно колко голема риба че фанеш,а как че я фанеш=с финес и чупки в кръста! :wink: :drinkers:
Аватар
minchoto
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 328
Регистриран на: Сря Фев 22, 2012 9:39 pm
Местоположение: С ламята в пещерата...

Re: Възел на повод флоро към брейд-100% здравина

Мнение от minchoto »

Troli Rapala написа:Най-ми аресва и се чувствам сигурен,кога требва да снаждам влакната директно с възела на "Seaguar knot"...
Възелът е доста семпъл,но хитър и издръжлив на системата "Но стик"=Не е важно колко голема риба че фанеш,а как че я фанеш=с финес и чупки в кръста!
Този възел ли имаш предвид? :D

Изображение
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Възел на повод флоро към брейд-100% здравина

Мнение от Troli Rapala »

Да,в случая възелът на "Seaguar" си издържа на зверските напъни от моя страна накрая,но основната линия беше пресукана от проблеми с макарата,отпуска на тласъци и още не съм я разгадал "що така бре миме" дори и на 4кила се пресукваш? :rolleyes: :cry: :rolleyes: :cry: Колко и да си печен винаги има некви дребни детайли за доизкусоряване,все нещо ти праи проблем точно кога не требва и треа да се решава на момента,това е част от играта и я наричам СОЛ и ПИПЕР! :wink: :drinkers: Ако всичко ти е точно и върви по мед и масло,е напрао скука и нема тръпка! :cry:
ribata402
новобранец
новобранец
Мнения: 80
Регистриран на: Сря Апр 18, 2012 8:52 am

Re: Възел на повод флоро към брейд-100% здравина

Мнение от ribata402 »

Troli Rapala написа:Ми за възлите в крайна сметка нищо не моем да кажем,щот без машинка съм обикновен ........ъъъъъ,риболовец! :cry: :cry: :cry: Най-ми аресва и се чувствам сигурен,кога требва да снаждам влакната директно с възела на "Seaguar knot",това е фирмата на профешънъл риболовците по океаните,та им свалям шапка и не се съмнявам,че са в час по въпроса! :wink: :drinkers: Възелът е доста семпъл,но хитър и издръжлив на системата "Но стик"=Не е важно колко голема риба че фанеш,а как че я фанеш=с финес и чупки в кръста! :wink: :drinkers:
Аз също не смятам за сега да използвам машинка.Щото възлите ми държат яко за сега.
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Възел на повод флоро към брейд-100% здравина

Мнение от Troli Rapala »

ribata402 написа:
Аз също не смятам за сега да използвам машинка.Щото възлите ми държат яко за сега.
Коя точно държат,как се казва и на колко години е,па ако мога и аз да се включа във връзването на тройни възли,на две бири? :roll: :drinkers: Бе под 18 не ми я хвали,бракониерско си е! :shock:
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Re: Възел на повод флоро към брейд-100% здравина

Мнение от Emo-83 »

ribata402 написа: Аз също не смятам за сега да използвам машинка.Щото възлите ми държат яко за сега.
Как да използваш нещо,като го няма. :roll: А и щом ти държат възлите,ползвай ги. :wink:
На Троли са му проблем,щом му връзва Върхара.....къса му или му се отвързва.....едно от двете е,но не мога да разбера кое е. :roll:
Виж обаче как вещо ни отваря кой възел е най-удачен зад океана.....явно се е зачел в нета наскоро. :idea:
stomanco
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 324
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 8:45 pm

Re: Възел на повод флоро към брейд-100% здравина

Мнение от stomanco »

Troli Rapala написа:Да,в случая възелът на "Seaguar" си издържа на зверските напъни от моя страна накрая,но основната линия беше пресукана от проблеми с макарата,отпуска на тласъци и още не съм я разгадал "що така бре миме" дори и на 4кила се пресукваш? :rolleyes: :cry: :rolleyes: :cry: Колко и да си печен винаги има некви дребни детайли за доизкусоряване,все нещо ти праи проблем точно кога не требва и треа да се решава на момента,това е част от играта и я наричам СОЛ и ПИПЕР! :wink: :drinkers: Ако всичко ти е точно и върви по мед и масло,е напрао скука и нема тръпка! :cry:
Този възел Seaguar само за моно + флоро ли е, или става и за конец + флоро :roll: :?:
ribata402
новобранец
новобранец
Мнения: 80
Регистриран на: Сря Апр 18, 2012 8:52 am

Re: Възел на повод флоро към брейд-100% здравина

Мнение от ribata402 »

Troli Rapala написа:
ribata402 написа:
Аз също не смятам за сега да използвам машинка.Щото възлите ми държат яко за сега.
Коя точно държат,как се казва и на колко години е,па ако мога и аз да се включа във връзването на тройни възли,на две бири? :roll: :drinkers: Бе под 18 не ми я хвали,бракониерско си е! :shock:
Бреи много си отворен за троиките,чак ме изненадваш.... :shock: :shock: :shock: За човек които му вадиш думите с ченгел..... :!: :!:
complast
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 300
Регистриран на: Пон Фев 26, 2007 11:15 pm
Местоположение: Берковица,Монтана
Обратна връзка:

Re: Възел на повод флоро към брейд-100% здравина

Мнение от complast »

Вие от реклами и кой е"по-по-най" май малко пооакахте темата!!!айде сега да видиме и некой възел!!!
http://www.bashribar.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
трапера
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1471
Регистриран на: Пон Апр 09, 2007 10:27 am
Местоположение: Свилен Славов (Мюнхен-Русе)

Re: Възел на повод флоро към брейд-100% здравина

Мнение от трапера »

:lol: :lol: :lol:
Ехеее, чичо Том, след три години мълчание едва ли на някой му пука :mrgreen: :drinkers:
лягам си star
събуждам се super star


Alt ist man erst...wenn die Kerzen mehr kosten als die Geburtstagstorte!
Публикувай отговор

Обратно към “Тролинг”