Място за пускане на лодка на Лобош?

Модератор: bobopeli

itodorov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 187
Регистриран на: Вто Май 26, 2009 11:33 am
Местоположение: София

Място за пускане на лодка на Лобош?

Мнение от itodorov »

Колеги, интересува ме място, от където може да се пусне лодка с колесар, без да се овъртя целия в кал. Да има някаква рампа или друга твърда настилка, която влиза в язовира?
ikg
новобранец
новобранец
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Яну 18, 2005 9:48 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Място за пускане на лодка на Лобош?

Мнение от ikg »

Пътя от Радибош влиза директно в язовира - асфалт е.
itodorov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 187
Регистриран на: Вто Май 26, 2009 11:33 am
Местоположение: София

Re: Място за пускане на лодка на Лобош?

Мнение от itodorov »

Казаха ми, че там до брега е тиня и можело да затъне колесара. От гребната база може ли да се пуска?
rusakov6
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Пон Дек 28, 2009 12:16 pm

Re: Място за пускане на лодка на Лобош?

Мнение от rusakov6 »

От гребната база може. аз в събота съм там
Аватар
gochev86
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 349
Регистриран на: Сря Яну 25, 2012 6:38 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Място за пускане на лодка на Лобош?

Мнение от gochev86 »

Гребната база не е ли затворена? Аз последния път там за малко да си остана,разкопаха асфалта,сложиха бариера и разместиха плочите.
If we are what we eat, tomorrow I could be you.
itodorov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 187
Регистриран на: Вто Май 26, 2009 11:33 am
Местоположение: София

Re: Място за пускане на лодка на Лобош?

Мнение от itodorov »

Сега да кажа, ако някой се интересува. Лодка, с колесар, може да се пусне от морски клуб Посейдон. Това е преди гребната база. Има избор даже - може с кран, а може и по бетонна рампа. Културна работа. Пускането струва 10лв и по двата варианта. Кофти е, че събота и неделя там става голям панаир и е пълно с коли. Ловят даже и от рампата. Наложи се да разместя малко колеги, за да извадя лодката. Другото неприятно е пътя до там, в смисъл, че е тесен. Аз като тръгвах и точно в началото с/у мен 4 коли....наложи се да покарат малко назад, защото аз нямаше как да маневрирам с колесара между спрелите всякак коли. Като махнем това всичко беше ОК.
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Място за пускане на лодка на Лобош?

Мнение от Troli Rapala »

Бе всичко е много убаво по Радомирско,ма кво общо има с тролинга тая тема? :rolleyes: :shock: Миналата година се прекарах и аз да отида на тоя опоскан от към хищници гьол,та за тролинг съм го отписал завинаги! :wink: А за пускане на колесар е отврат отсекъде,а 10лева нема да дам посмъртно за тая цел на некой шебек,дет си е заградил "Пернишки-частен имот"! :mrgreen:Жалко за гьола,щот баба ми е от Поцърненци и като дете съм ял страхотни шарани от там,а сега е сговнясан от многото селяния,започната от Главния Пернишки Педал дет Закопа устието на Прибой! :cry: :cry: Същия Цървул Закопа и няколко миньора наскоро,та го чекам да умре та да одим за риба там!Е все некога ше умре тая ламя Паргов! :wink: :drinkers:
Публикувай отговор

Обратно към “Тролинг”