Чадър или тента ,, според лодката

Модератор: bobopeli

Аватар
spookymiro
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 363
Регистриран на: Сря Апр 22, 2009 2:22 pm
Местоположение: София

Re: Чадър или тента ,, според лодката

Мнение от spookymiro »

От ОЛХ, купен миналата година, няма марка. Покритието му е без защита, затова си приших сребърния плат с УВ, купен от Ибей миналата година.

Поздрави!
Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.
Аватар
skyboy_krasi
новобранец
новобранец
Мнения: 69
Регистриран на: Пет Юли 20, 2012 4:00 pm

Re: Чадър или тента ,, според лодката

Мнение от skyboy_krasi »

Да има такива в домашни потреби всеки вече може да си прецени. Как ще му е удобно да риболовства.. Ув е добър вАриант .. 6 -7 лв метъра е плата ..
Габровска Наслука - само на мойта кука . НАСЛУКА
dichkata10
новобранец
новобранец
Мнения: 89
Регистриран на: Нед Фев 06, 2011 10:08 pm

Re: Чадър или тента ,, според лодката

Мнение от dichkata10 »

Днес ходих до един магазин и гледах този чадър,който на първо четене ми допадна.Мацките твъдяха,че има ув защита,но май май мн не им повярвах,та молбата ми е някой,ако има същия чадър да даде мнение,дали може да се изгори под него или да го взимам.
http://www.bulit2000.com/energo-team-%D ... 2-20%D0%BC
Благодаря предварително! :)
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Чадър или тента ,, според лодката

Мнение от Troli Rapala »

dichkata10 написа:Днес ходих до един магазин и гледах този чадър,който на първо четене ми допадна.Мацките твъдяха,че има ув защита,но май май мн не им повярвах,та молбата ми е някой,ако има същия чадър да даде мнение,дали може да се изгори под него или да го взимам.
Благодаря предварително! :)
Е па супер си.Взимай чадъра заедно с мацките и ти дреме за тролинга,като не дава си взимай щом ти се предлагат в множествено числоІАко не,ходи чети пак докато не те заболи главата или оная работа! 8) Ако ти връзваше в тролинга немаше да ти пука за чадъри и тенти,но кой за каквото се е родил.Пожелавам ти да смениш тролинга с яхта и да обикаляш около Монако в дните около F-1,доволен шъ останьеш! :drinkers:
Аватар
ivelin_1976
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 838
Регистриран на: Сря Май 28, 2008 9:00 am
Местоположение: гр.Ямбол

Re: Чадър или тента ,, според лодката

Мнение от ivelin_1976 »

dichkata10 написа:Днес ходих до един магазин и гледах този чадър........
Ако е този, който имам с две думи не става, прозира и имам усещането, че хващам тен под него. За долу горе за същите пари си бях купил преди време един чадър на Филстар, който е много по-добър. Имам от време оно и един на Behr, под него ми става студено :). Купуваш ли чадър излизаш на слънцето, разтваряш и гледаш. За мен лично чадъра трябва да е със шапка за да не го надува вятъра, но от фирмените не съм виждал такива.
shimano ANTARES BX FEEDER HEAVY Изображение
formatC
новобранец
новобранец
Мнения: 14
Регистриран на: Пет Фев 18, 2011 7:37 pm

Re: Чадър или тента ,, според лодката

Мнение от formatC »

От там си взех миналата година FL чадърче за лодката.Има UV защита и съм много доволен.
Аватар
spookymiro
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 363
Регистриран на: Сря Апр 22, 2009 2:22 pm
Местоположение: София

Re: Чадър или тента ,, според лодката

Мнение от spookymiro »

formatC написа:От там си взех миналата година FL чадърче за лодката.Има UV защита и съм много доволен.
:smt023

http://www.bulit2000.com/%D1%87%D0%B0%D ... A%D1%80-fl

Сянката е супер, и на вятър издържат доста. Само дето са малко по-малки от другите, но и това си има решение.
Преди да си сложа големия чадър, сянката си я организирах ето така:
Прикачени файлове
20140830_170221.jpg
Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.
Публикувай отговор

Обратно към “Тролинг”