Шаран на тролинг!Чудо?

Модератор: bobopeli

Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Шаран на тролинг!Чудо?

Мнение от Troli Rapala »

Бонжур!Звучи абсурдно,но за това е интересен тролинга,че предлага изненади и емоции!Тръгнах за един гьол и едно "мон ами" ми сподели какво-как стават нещата в момента!Благодарско за подкрепата и няма да забравя,но бях шокиран от това каето ми се случи!На първия тигел направих десен завой от плитко към дълбоко и дясната въдица се сгъна яко с взимане на аванс и предположих,че е сом!Докарах рибата до лодката и тя заби рязко под нея,точно като сом!След десетина рибата излезе отгоре и бях зашеметен от гледката-Шаран на Денсър-9см и куката е в устата,не е затърмъчен!Поиграх си с него още 15минути и докато се чудя как да го извадя?Та се уморих,но се справих някак си без кеп или канджа да го кача в лодката!Воблера пречеше да го хвана за хрилете,бъркането в устата не доведе до нищо-плъзга се!Чудо,отиваш за едни риби а то изненада!

https://youtu.be/Kshx3JwzWEQ

https://youtu.be/dxebNfkvN20
angel81
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 381
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 3:18 pm
Местоположение: Пловдив, Паничерeц

Re: Шаран на тролинг!Чудо?

Мнение от angel81 »

миналата седмица един колега разправяше как хванал 8 кила шаро на силиконче на брега отсреща.. :)
късмет работа . .
Аватар
robber_79
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 541
Регистриран на: Чет Дек 30, 2010 2:43 pm
Местоположение: Стара Загора-Казанлък

Re: Шаран на тролинг!Чудо?

Мнение от robber_79 »

Браво Троли ,само шарани не беше ловил на денсъра :lol:
Аватар
robber_79
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 541
Регистриран на: Чет Дек 30, 2010 2:43 pm
Местоположение: Стара Загора-Казанлък

Re: Шаран на тролинг!Чудо?

Мнение от robber_79 »

lozzy.68 написа:Е ,как не ,,затърмъчен,, , като ясно се вижда,тройката на дясната му буза ?!?! :wink: Поне така е виждам аз,на моя екран ?!?! :? :drinkers: Другия път,сом да е и в устата му ....!!! :lol: :drinkers:
Зная за шарани ловени и на спининг, и на рибка. ;) Не целенасочено разбира се :Д
Не бъди така скептичен.
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Шаран на тролинг!Чудо?

Мнение от Troli Rapala »

lozzy.68 написа: :drinkers: Другия път,сом да е и в устата му ....!!! :lol: :drinkers:
А,дано!Господ чува,слушам и изпълнявам! :roll: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Шаран на тролинг!Чудо?

Мнение от Troli Rapala »

robber_79 написа:Браво Троли ,само шарани не беше ловил на денсъра :lol:
Верно е! :mrgreen: Мерси за подкрепата! :wink: Майните ме обявиха за бита карта и умрелчо в тролинга,но туй 6-килограмово диваче малко ми върна самочувствието,че ми става все още работата! :mrgreen: :drinkers: Важното е да има положителни емоции по гьоловете,иначе от скука ше се изпотепаме! :mrgreen: :drinkers:
Аватар
robber_79
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 541
Регистриран на: Чет Дек 30, 2010 2:43 pm
Местоположение: Стара Загора-Казанлък

Re: Шаран на тролинг!Чудо?

Мнение от robber_79 »

Видях и гарнитурата около шарана- КРАСОТА ;) Голямо търсене на тоя денсър ще се заформя :D
lozzy.68
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря Сеп 18, 2013 6:33 pm

Re: Шаран на тролинг!Чудо?

Мнение от lozzy.68 »

Troli Rapala написа:
lozzy.68 написа: :drinkers: Другия път,сом да е и в устата му ....!!! :lol: :drinkers:
А,дано!Господ чува,слушам и изпълнявам! :roll: :drinkers:
Радвам се ,много,за което,... :D НО , отдавна, Шаранджии по нашът ,Край фатат, Големи Шараннье само и единственно на РИБКА !!! :wink: Бай дъ уей,сеньор,мосю ,сенсей !!! :lol: Много слука и по-големи,но хванати,по ,,УСТАВ,, !!! :drinkers: ако, мъ разбра и robber... тоже !!! :wink: :drinkers:
Аватар
robber_79
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 541
Регистриран на: Чет Дек 30, 2010 2:43 pm
Местоположение: Стара Загора-Казанлък

Re: Шаран на тролинг!Чудо?

Мнение от robber_79 »

lozzy.68 написа:
Troli Rapala написа:
lozzy.68 написа: :drinkers: Другия път,сом да е и в устата му ....!!! :lol: :drinkers:
А,дано!Господ чува,слушам и изпълнявам! :roll: :drinkers:
Радвам се ,много,за което,... :D НО , отдавна, Шаранджии по нашът ,Край фатат, Големи Шараннье само и единственно на РИБКА !!! :wink: Бай дъ уей,сеньор,мосю ,сенсей !!! :lol: Много слука и по-големи,но хванати,по ,,УСТАВ,, !!! :drinkers: ако, мъ разбра и robber... тоже !!! :wink: :drinkers:
Cheers! :drinkers:
Geo
новобранец
новобранец
Мнения: 53
Регистриран на: Пон Юли 21, 2008 1:15 pm

Re: Шаран на тролинг!Чудо?

Мнение от Geo »

Ами аз имам бабушка 1.100 кг/за устата/ на river2see,12 см RH.Беше някъде края на февруари , на 28 м дълбочина......А шараните си ме тачат,ама ми захапват от към гъза :lol: :
DSCF0677.JPG
Публикувай отговор

Обратно към “Тролинг”