Проблем със сузуки дт4

Модератор: bobopeli

Аватар
borislav_v
новобранец
новобранец
Мнения: 82
Регистриран на: Пет Май 24, 2013 9:29 pm
Местоположение: с.Житница

Re: Проблем със сузуки дт4

Мнение от borislav_v »

и аз бях чувал за него и в четвъртък отидох и му оставих мотора,записа ми номера и сега чакам да се обади да ми каже диагнозата
Аватар
borislav_v
новобранец
новобранец
Мнения: 82
Регистриран на: Пет Май 24, 2013 9:29 pm
Местоположение: с.Житница

Re: Проблем със сузуки дт4

Мнение от borislav_v »

и диагнозата е нов карбуратор,износило се е леглото на иглата на поплавъка и не може да затвори както трябва.
Мисля да обиколя моторджииските магазини да видя дали ще мога да намеря подобен карбуратор че оригиналния е към 200лв маи отделно и доставката
monkey
новобранец
новобранец
Мнения: 59
Регистриран на: Вто Апр 21, 2009 1:01 pm

Re: Проблем със сузуки дт4

Мнение от monkey »

Пробва ли да смениш само иглата, ако пак дави я претъркваш с полирпаста към леглото. При мен се оправи само с нова игла.
Аватар
borislav_v
новобранец
новобранец
Мнения: 82
Регистриран на: Пет Май 24, 2013 9:29 pm
Местоположение: с.Житница

Re: Проблем със сузуки дт4

Мнение от borislav_v »

С нова игла не стана а за полирането няма как защото иглата след като влезе в леглото се скрива цялата и няма как да се върти за да се полира,иначе щеше да стане,не знам ако му сложа карбуратор от някакъв скутер дали няма да се получат нещата
monkey
новобранец
новобранец
Мнения: 59
Регистриран на: Вто Апр 21, 2009 1:01 pm

Re: Проблем със сузуки дт4

Мнение от monkey »

Е как я натиска поплавъка като се скрива цялата? Иди при стругар да ти направи и набие ново легло. При мен на дф6 беше същия проблем, но смених само иглата.
Аватар
borislav_v
новобранец
новобранец
Мнения: 82
Регистриран на: Пет Май 24, 2013 9:29 pm
Местоположение: с.Житница

Re: Проблем със сузуки дт4

Мнение от borislav_v »

Не се скрива цялата остава да стърчи 1мм. но не е достатъчно за да може да се полира, вчера си играх с друга игла с гумиран връх и уж уплътнява, малко е по дълга та се наложи да кривя пластината на поплавъка но пак неще да работи като хората,утре ще го сваля да го видя с вакум помпичка дали държи че така като надувам не мога да преценя ,със сигурност държи повече от оригиналната но не съм 100 процента сигурен
Публикувай отговор

Обратно към “Тролинг”